121
10
00:00:56
29.12.2016

ZAPIŠI ISTORIJU I PRIJAVI SE ZA UČEŠĆE NA NAJVEĆEM TURNIRU U ISTORIJI SRPSKOG CS:GO-a: 🤍 Prijave su besplatne, jedini uslov je da tim sadrži minimum 3 državljanina Republike Srbije. U realizacije ove reklame pored efrag tima, ucestovali su ljudi iz AST KSK Beograd - Airsoft tim na cemu smo im zahvalni. ADRIA MASTERS Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Twitch: 🤍 EFRAG Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 YouTube: 🤍

Car Konstantin 1-2 SFS Borac (Srpska liga Istok, 1. kolo) 14.8.2022.

1253
9
0
00:05:19
15.08.2022

Snimanje i fotografisanje sportskih manifestacija! Snimanje fudbalskih utakmica, u Nišu i na jugu Srbije. Montaža video materijala za sportiste. Instagram: 🤍

11.09.2022

Ono što fudbalerima paraćinskog Jedinstva nije polazilo za nogom prethodne četiri sezone uspeli su juče - rezultatom 2:1 na Gradskom stadionu u Paraćinu napokon je savladan Radnički iz Svilajnca. Sva tri gola pala su u drugom poluvremenu meča 5. kola Srpske lige Istok. Najpre je u 54. minutu, nakon prodora Petrovića mrežu gostiju zatresao Jovanović, da bi pri rezultatu od 1:1 u 72. minutu utakmice odlučujući pogodak postigao Strahinja Kojić udarcem glavom posle kornera, za zasluženu pobedu Jedinstva koje je bilo bolje tokom čitavog susreta. lokalni.rs /septembar 2022/

FK Jedinstvo Paraćin - FK Radnički Pirot /Srpska liga Istok/

1307
4
0
00:04:09
25.09.2022

Lider Srpske lige Istok Radnički iz Pirota odneo je sva tri boda iz Paraćina.. Gol u 87. minutu koji je Dojkić postigao glavom prevagnuo je, mnogi će reći, nezasluženo, meč u korist Piroćanaca. Do tog trenutka, utakmica između paraćinskog Jedinstva i Radničkog prilično izjednačena, uz malo veći posed lopte gostujućeg tima, ali bez prave prilike. Jedna šansa odnela je prevagu, te je krajnji rezultat Jedinstvo 0; Radnički 1. Gol i izjave trenera možete pogledati u videu. lokalni.rs /septembar 2022/

Srpska liga Beograd - 22. kolo (golovi)

1164
7
0
00:06:42
18.04.2022

ФК „Станишић“ (Станишић) - ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) 0:6 (0:2) ; СЛВ 2022./23. - 12. коло

574
3
01:28:44
30.10.2022

Српска лига "Војводина" 2022./23. - 12. коло - 30.10.2022: ФК „Станишић“ (Станишић) - ФK "Раднички 1912" (Сомбор) 0:6 (0:2); Голови: 0:1 Јанчић у 6. минуту - 06:32, 0:2 Марковић у 10. минуту - 10:02, 0:3 Антунић у 48. минуту из једанаестерца - 46:39, 0:4 Јованић у 72. минуту - 01:11:23, 0:5 Антунић у 74. минуту - 01:12:10, 0:6 Димковић у 88. минуту - 01:26:26. Резултати и табела на: 🤍 Посетите и магазин Фудбалског савеза Војводине: 🤍 #fudbalskisavezvojvodine, #srpskaligavojvodina, #fsvinfo, #fkstanisic, #stanisic, #radnicki1912, #radnicki1912sombor, #fkradnicki, #jancic, #markovic, #antunic, #jovanic, #dimkovic

FK Jedinstvo Paraćin - OFK Topličanin Prokuplje 1:1 /Srpska liga Istok/

921
8
0
00:03:54
28.08.2022

Golom Nemanje Petrovića u 23. minutu meča na Gradskom stadionu, paraćinsko Jedinstvo povelo je 1:0 protiv ekipe OFK Topličanin u utakmici trećeg kola Srpske lige Istok. Čitavo prvo poluvreme pripalo je domaćem timu koji je tokom prvih 45 minuta meča imao i nekoliko izglednih šansi da poveća vođstvo. Kraj prvog poluvremena obeležila je povreda Žurkića zbog koje je u igru kao bonus igrač morao Nikola Jovanović. Na pauzu se otišlo sa golom prednosti, međutim drugo poluvreme u znatno drugačijem ritmu. Gostujuća ekipa bila je mnogo bolja i dominrala do kraja utakmice. Bolju igru krunisali su golom u 58. minutu. U 78. minutu domaći tim ostaje sa desetoricom igrača na terenu, s obzirom na to da je Strahinja Kojić usled drugog žutog kartona morao ranije van igre. Iako dominantni, Prokupčani do kraja nisu uspeli da iz Paraćina odnesu sva tri boda. 1:1 ispostaviće se, biće i konačan rezultat ovog susreta. lokalni.rs /avgust 2022/

FK Jedinstvo Paraćin - FK Meševo 1:0 /Srpska liga Istok 2022-23/

635
7
0
00:03:16
30.10.2022

Golom Jovanovića u 16. minutu meča 12. kola Srpske lige Istok, paraćinsko Jedinstvo došlo je do pobede protiv ekipe Meševa. Na utakmici je viđeno mnogo šansi za zeleno-bele, a pre postignutog pogotka Petrović je imao priliku da sa bele tačke svoj tim dovede u vođstvo. To se ipak nije desilo, ali je gol postignut posle najlepše akcije na meču – nakon sjajne asistencije najboljeg pojedinca na meču Sretena Markovića kapitenu Jovanoviću koji loptu šalje u gol. Za mnoge jučerašnja utakmica bila je najubedljivija partija zeleno belih u dosadašnjem delu sezone i potpuno su zasluženo slavili na kraju. lokalni.rs /oktobar 2022/ GOL VIDEO: BMNET SPORT youtube kanal: 🤍