Muzike jugu

Muzike jugu смотреть последние обновления за сегодня на .

Blerina Balili - Kolazh Jugu (Official Video HD)

10741285
22942
729
00:07:58
28.12.2018

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Kenge Moj - Juliana Pasha & Ervis Behari - Nata finale - Vizion Plus

11514705
20544
866
00:09:30
09.06.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona. #kengemoj #vizionplustv #natafinale Subscribe: 🤍

Ervis Behari - Kolazh Jugu

305566
886
22
00:33:02
04.10.2022

KENGEZUAR 2022 - Ervis Behari / Kolazh Jugu - Vizion Plus

2841852
4640
136
00:05:19
03.01.2022

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Show i fundvitit ne Vizion Plus Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. #kengemoj #vizionplustv #kengezuar2022 Subscribe: 🤍

Mariglen Hazizaj & Paro - Kolazh Live Ne Dasem (Official Video)

3791632
9037
554
00:07:44
17.07.2022

Connect with Mariglen Hazizaj 👇 🤍 🤍 🤍 🤍 Contact Mariglen Hazizaj:👉 +355694421147 #mariglenhazizaj #paro #kolazhjugu #kolazh #kenge #kengepopullore #këngëfolklorike #kengemoj #video #singer #song #youtube #viral #viralvideo #viralshorts #arkivashqip #popullore #dasma #dasmashqipetare #dasmashqiptare #dasmashqip #dasmat2021 #dasmat #dasmat2022

Kolazh popullor jugu, Vojsava Alia ndez skenën - #EXPULS

1541270
4875
00:09:50
02.01.2021

#rtvora #expuls #kolazhjugu Vojsava Alia këndon këngët popullore nga repertori i saj por edhe këngët e popullit në premierën e parë të EXPULS në RTV Ora. Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: 🤍 Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE 🤍 For more content from click HERE 🤍oranews.tv Like Ora News on Facebook HERE 🤍 Follow Ora News on Instagram Here 🤍 Follow Ora News on Twitter 🤍

ERVIS BEHARI - KOLAZH ME KENGE POPULLORE JUGU 2020

3936801
11232
390
00:13:43
28.01.2016

►♫ 𝐀𝐁𝐎𝐍𝐎𝐇𝐔𝐍𝐈 𝐊𝐄𝐓𝐔 𝐏𝐄𝐑 𝐊𝐄𝐍𝐆𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐓𝐄 𝐑𝐄𝐉𝐀 ♫ ◄ ➤🤍 #GenciMalaj #KengePopullore #ErvisBehari

Keng popullore jugu mbushe

44417
682
5
00:00:54
27.04.2022

Kolazh Popullore 2021

1121707
3352
47
01:03:23
10.01.2021

Popullore Jugu 1

128633
690
36
00:07:51
31.12.2015

REZARTA HOXHAJ & FISNIK SULAJ - THELLEZ E GURIT TE THATE

3930288
15207
1298
00:03:45
02.12.2022

TEKSTI : REIS SULAJ ORKESTRIMI : VANI RUSHITI FYELL : VENDIM KAPAJ KLARINET : MALDIN AVDULI VIDEO : KLAUDJO PRIFTI ( EMMA VIDEO ) MAKE UP & HAIR : SALLON KLODI ESTETIC CURE : EMEL ASTHETIC

Mariola & Jurgen Kacani - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

11391875
32178
526
00:04:54
25.09.2019

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Media Partner: RTV Klan Partner: EmraCom Production Partner: MAX Production Orkestrimi: Vani Rushiti Klarinet: Maldin Avduli

PONI & Ylli Baka - Nuse o moj zemëro (Official Video)

2858464
12046
283
00:04:38
28.07.2022

PONI & Ylli Baka - Nuse o moj zemëro (Official Video) ... 🎼 Music: Edi Balili 🖋 Lyrics: Arben Duka 🎹 Arrangement: Edi Balili 📹Video: MaxProduction ✅Editing & Color Grading: Sami Leka ✅Audio: "MUZA" Production Academy ✅Mix/Master: Edi Balili & Endri Kasmi ... #PONI #YlliBaka #NuseoMojZemëro #KengePopullore #KengeShqiptare #Wedding #KengeDasme

Kristi Lamaj - Kolazh Dasme (Official Video)

2617627
6635
293
00:07:13
02.07.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 Listen and watch the latest music video from Kristi. ✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗥𝗜𝗦𝗧𝗜's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Orchestration by : 𝗚𝗘𝗡𝗖𝗜 𝗠𝗔𝗟𝗔𝗝 🎥 Video by: 𝗝𝗨𝗥 𝗔𝗚𝗨𝗦𝗛𝗜 🎥 Edit & Color: 𝗥𝗘𝗡𝗔𝗧𝗢 𝗛𝗬𝗦𝗘𝗟𝗟𝗜 🎥 Scenario: 𝗞𝗥𝗜𝗦𝗧𝗜 📌 Styling by: 𝗥𝗘𝗜𝗠𝗔𝗡 & 𝗦𝗔𝗟𝗟𝗢𝗡 𝗕𝗘𝗟𝗟𝗔 𝗦𝗣𝗢𝗦𝗔 📌 Make-up & Hair by: 𝗦𝗔𝗟𝗟𝗢𝗡 𝗕𝗘𝗟𝗟𝗔 𝗦𝗣𝗢𝗦𝗔 📌 Model: 𝗫𝗛𝗘𝗡𝗜 𝗞𝗔𝗥𝗔𝗙𝗜𝗟𝗜 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗞𝗥𝗜𝗦𝗧𝗜 : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 TikTok ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 ℗ & © KRISTI OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #Kristi #Folé #tekammaraz

Blerina Balili Kolazh me keng Jugu 2022

229955
1172
24
00:12:26
15.04.2022

#blerinabalili #kolazhjugu #popullore #music by: Recorder by Edein

Kolazh Popullore Jugu 2022

92493
319
2
00:15:23
08.01.2022

Gezuar te gjitheve vitin e ri 2022, me kete kollazh popullore jugu te perpunuara nga DJ U2BE.

Maya Aliçkaj - Kenge Tabani & Xha Cane & Dudia (Official Video 4K)

1924344
7576
305
00:06:20
14.05.2022

Listen and watch more music video from MAYA ALICKAJ. ► Subscribe Maya Alickaj's Official channel: 🤍 ► Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. Producente: Maya Aliçkaj Teksti: Maya & Popullor Orkestrimi: Genci Malaj Aktoret: Albano Prodani Angela Angjeli Santino Dhima Joana Angjeli Klarinete: Lorenc Cuna Violine: Adi Malaj Llahute: Adi Celmeta Zerat shoqerues: Haxhi Arapi Koreografia: Rovena Dhima Ansambli Dhima dance academy Regjia & Montazhi: Edlira Baholli Drejtor Fotografie: Rotald Elezaj Color Grading: Florand Locaj Make Up: Beauty Center Linda Styling: Diva_moda_it, Klodiana Kocaj, Uljana Begaj Falenderojme: Muzeun Etnografik, Berat Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 Shazam: 🤍 ► Connect with MAYA ALICKAJ: Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 ℗ & ©️ MAYA ALICKAJ. All Rights Reserved.

Mariola & Jurgen Kacani - Kolazh Me Kenge Dasme (Official Video HD)

18824354
33485
544
00:09:11
13.07.2018

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

SUPER kolazh jugu - Valle dasme (Video 4K)

2375913
5126
100
00:10:12
06.06.2020

🛑 KETO VIDEO MBROHEN NGA ANGJEL PRO ALBANIA © 🎬 ▶ Te gjitha videot qe kam ne kanalin tim jane materiale te filmuara dhe te montuara nga une, per ç'do kerkese apo informacion mund te me kontaktoni ne facebook ne faqen time 🤍 👉 Per ata qe ndodhen ne itali dhe deshironi foto dhe video per cdo lloj feste, dasma, ditelindje, party… na kontaktoni ne faqen e Facebook ose WhatsApp. Kontaktet jan me poshte ⛔️KUJDES: Keto video jane te mbrojtura nga Copyright © nga ANGEL PRO ALBANIA © Ndalohet rreptesisht kopjimi, shkarkimi apo ngarkimi i ketyre videove ne platforma te tjera online, nese dikush tenton te kopjoj keto video do te penalizohet deri ne eliminimin e kanalit!!! Video: Leonard Halili - All right reserved © Copyright 🙏 Please support our channel with : 🔸LIKE 👍 🔸SHARE ✉ 🔸SUBSCRIBE✔ Support for my channel 🙏 DONATE PAYPAL: 🤍 📧 Email : Video.leo09🤍gmail.com 📲 Tel + WhatsApp: 0039 3288785065 👉 YouTube : 🤍 👉 Instagram: 🤍 👉 Facebook page : 🤍

Renato Jaho - E vogle babait ( Official Video )

2974238
9675
339
00:02:32
25.09.2022

Renato Jaho - E vogle babait Muzika: VANI RUSHITI & RENATO JAHO Teksti: RENATO JAHO & VOJSAVA ALIA Orkestri: VANI RUSHITI

Ervis Behari - Si Ma Do Kafene (Official Video 4K)

3086893
10904
521
00:03:18
23.11.2022

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Muzika: Adrian Hila Teksti: Adrian Hila & Romir Llanaj Regjia :Edlira Baholli Panoti Dop: AR Visual Montazh: Edlira Baholli Panoti Colorgrade: AR Visual Falenderim: Baronbar 🤍

Alberije Hadergjonaj & Ylli Baka & Afrim Muçiçi - Potpuri 2023

532921
3034
00:16:48
19.12.2022

🤍ONIMA - 🤍 Alberije Hadergjonaj & Ylli Baka & Afrim Muçiçi - Potpuri 2023 Orkestrimi : Drinor Zymberi Klarinet : Renato Lici Producent ekzektive : Shpetim Desku

Ylli Baka - Kolazh Jugu LIVE (2021-2022)

282133
954
30
00:18:47
03.08.2022

ylli baka live baba tomorri , pushimet verore , bota ime , nuse o moj zemer o , Ylli baka dhe vllezrit korcare , ilir suku , mirmengjes koj nena ime , do te behet shqiperia , yllibakalive , yllibaka , kolazhjugu , kengepopullore #kengepopullore #yllibaka #muziklive

Ylli Baka - Kolazh Jugu " Spektakli Këngë Moj " ( Official Audio )

248573
16
00:10:54
19.04.2022

Ju Lutem SUBSCRIBERS në kanalin tone Youtube Kendon - Ylli Baka Song - Kolazh Nata - Tepelenës Audio - Këngë Moj video - Vizion Plus Punoi - Angelo Metkaj #MuzikeNgaJugu #YlliBaka #kengemoj

ERVIS RAPAJ & MIKEL RAPAJ & ARIAN ÇUNAI "Kolazh këngë popullore jugu"🔥🔥🔥

14188
120
9
00:12:04
21.05.2022

Për dasma dhe gëzime familjare..!! Faleminderit .!!

Kolazh me Kenge Dasmash , Valle Jugu Shtruar 2019 (Offical Video HD)

291892
1772
23
00:06:16
20.06.2019

Publish FROM M.A.A Per c'do pyetje na Kontaktoni Falminderit !! 🤍 Contact Nr : +355692253773 #PogonishteDasmashRemix #KengePopullore - Orkestrimi: Sdtuio Music Audio Albania - Muzika: Tastier Saleo Iljazi - Video Grapic: Maa - Copyright :Music Audio Albania

Irini Qirjako - Nuse moj Sorkadhe (Official Video 4K)

7009968
15764
195
00:04:18
06.07.2017

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Muzike Popullore Jugu live 2018

1028
10
0
00:02:03
12.03.2017

Muzike Popullore Jugu

Altin Shira - Kolazh Jugu – E Diell 06.11.2022

88334
337
21
00:05:58
06.11.2022

Altin Shira në Qysh e Don Shoqnia, këngët dhe historitë e këngëtarit do ju shoqërojnë përgjatë këtij episodi. Gjithashtu një surprizë e veçantë për Altin Shirën, i cili merr ftesën live për tu bërë pjesë e BBVIP Albania. A do ta pranoje ai? Autor: Ervin Kurti Moderatorë: Ervin Kurti, Graciano Tagani, Marjana Kondi, Dea Mishel, I ftuar kryesor Altin Shira Të ftuar të tjerë: 1. Alban Kondi 2. Isida Mollaymeri 3.Pamela Shqezi, 4.Hueyda Koçi Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

super pogonishte nga jugu

202965
883
47
00:05:14
23.02.2015

Mariola & Jurgen Kacani - Nuse ti Dhender une (Official Video 4K)

3165533
8155
173
00:03:13
01.08.2022

Produced by: Mariola & Jurgen Kacani Teksti & Muzika: Jurgen Kacani Orkestrimi: Vani Rushiti Video: MaxProduction Styling: BC Design Helix & Climber BC Damat / Tween M.U.A: Elona Balaj Falenderojme Royal Hill Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 Shazam: 🤍

Vojsava Alia- Coban C`Ta Degjova Zene

7097814
15773
673
00:02:58
06.04.2022

Teksti - Nertesi Asllani Orkestrimi - Vani Rushiti Stream/Download: 🤍 Subscribe Vojsava Alia on Youtube: 🤍 Connect with Vojsava Alia: 🤍 🤍 🤍 Connect with 97 Folk: 🤍 🤍 Music video by Vojsava Alia performing Coban C`Ta Degjova Zene. © & ℗ 2022 97 Publishing / 97 Music Records Rights Management 🤍 #NertesiAsllani

Blerina Balili - Kolazh Jugu 2022

168249
669
15
00:24:22
13.07.2022

#blerinabalili ,#kolazhjugu ,#music ,#live ,#dasmashqiptare by: Recorder Edein

Ylli Baka - Kolazh Jugu ( Official Audio )

42242
5
00:07:19
06.09.2021

#MuzikeNgaJugu #YlliBaka #KolazhJugu #YouTube : 🤍 #Istagram: 🤍 #YlliBaka :🤍ram/yllibakaa #Facebook- 🤍 🤍

Blerina Balili ft. Ergys Hyka & Kleandro Harrunaj - Kolazh Dasme (Official Video HD)

7261921
12865
643
00:09:11
27.08.2020

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Audio & Video: Elite Production Perpunoi & Orkestroi: Rino Boci Teksti: Populli & Armand Trebicka Klarinete: Florjan Sacma Videographer: Ledio Guri

Ervis Behari - Kolazh me Kenge Jugu

246954
751
21
00:05:22
26.10.2022

Ervis Behari - Kolazh me këngë jugu Teksti Populli muz Popullore klarinet Alban Kapllanaj kitare Fabian Metkaj montazh KËNGËT JUGUT #kengetjugut #ervisbehari #kengemoj #fypシ #viralvideo #folksong 📌Na ndiqni ne faqen tone Instagram ! 🤍 🤍KENGET JUGUT

02 POTPURI 2 KOLAZHE NGA JUGU C'U NGRITA ME NATE, DRIDHE , TUNDE SHAMINE, NE MES TE LENDINES O ME RA

3422245
10681
00:10:41
30.01.2014

Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk 🤍 🤍super-sonic.tv 2014

Spektakli Këngë Moj | Ervis Behari - Kolazh Jugu ( Official Audio 1080P )

8936
5
00:04:57
24.08.2022

🔜𝐀𝐛𝐨𝐧𝐨𝐡𝐮𝐧𝐢 𝐤𝐞𝐭𝐮 𝐩𝐞𝐫 𝐤𝐞𝐧𝐠𝐞𝐭 𝐞 𝐫𝐞𝐣𝐚 🇦🇱 🔜🤍muzike.nga.jugu.albania 🤍 🤍 Song : Kolazh Jugu Artist : Ervis Behari Nata : Tepelena Audio : Kenge Moj video : Muzike Nga Jugu Pro punoi : Anteo & Bledi perpunoi : Ariel & Angelo rregji : Fatimeja Lincese by : PetrefProduction.AL #muzikengajugu #ervisbehari #kengemoj #viral #fypシ #folklore 🤍

Free Mc's - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

5620539
14873
294
00:06:42
27.09.2019

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Media Partner: RTV Klan Production Partner: MAX Production Partner: Emracom

Назад
Что ищут прямо сейчас на
muzike jugu lagu ipank violencia malayalam Comedy Facil строим вия hum aapke dil Cornelia Jakobs yelan weapon Spruce Meadows dagner jangkang sebubur rhinos Speedies mendaki gunung sorik marapi dj jangankan diriku iraphahell roblox jongin Hakan Günday