Humbja e mbeses

Humbja e mbeses смотреть последние обновления за сегодня на .

Rudina - Anila Konomi rrëfen humbjen e dhimbshme të mbesës: Do i këndoja ninulla deri në fund

22403
107
5
00:24:42
14.10.2022

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Rudina/ Stilistja e njohur prezanton familjen: Mbesa eshte frymezimi im (19.02.2018)

5463
00:07:13
19.02.2018

Ajo është një stiliste e njohur e cila shpesh është pjesë e ekraneve për shumë tema që kanë të bëjnë me stilin. Por sot Anila Konomin do ta njohim në një tjetër aspekt, atë më privat si nënë dhe gjyshe. Ajo ishte në studion “Rudina” në Tv Klan bashkë me vajzën e saj Antonela Konomi dhe mbesën, Luna Dishnica. “Prej 1 viti , Luna ka zbukuruar edhe më shumë ditët tona. Luna ka lindur me 5 shkurt 2017 dhe para pak ditësh ka festuar edhe ditëlindjen e parë. Ajo është shumë e lidhur me mua. Unë nuk kam stiluar kurrë veshje për fëmijë në atelie më parë derisa erdhi në jetë Luna”, tha Konomi. Ajo i ka stiluar çdo veshje të saj dhe është modelja e saj e preferuar, muza e frymëzimit.

Liridon Kaqandolli Vdekjen tende nuk e prita

52395
400
20
00:04:03
17.06.2020

muzika & Ork : EF Production Teksti : Liridon kaqandolli & Hajrie keqa Video Clip : VideoGraphic "LUIGJI" 🤍

Vajza e mjekut shqiptar perlotet kur flet per humbjen e nenes nga nje semundje e rende

73979
131
00:03:47
09.05.2021

#EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Dënohet 13 vjet burg për përdhunimin e vajzës së gruas. Njerku hedh poshtë akuzat – News24

164147
333
52
01:10:17
06.03.2017

Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 - 6 mars, 2017 - Emisioni i plote Historia e Shyqyri Zenës erdhi sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur”. Ai dashurohet me një grua të bardhë të divorcuar, nënë e 2 fëmijëve. Si njeri me ngjyrë nuk pranohet nga ish-bashkëshorti i saj që të jetonte me 2 fëmijët e tij në një banesë. Vëllai i 45-vjeçarit rrëfen se ky ishte shkaku që ai i ngriti një kurth Shyqyriut, duke përdorur vajzën e mitur sikur kishte abuzuar seksualisht me të. 45-vjeçari pretendon se është i pafajshëm, ndërkohë që gjykata e ka dënuar me 13 vite burg.... Shyqyri Zena është një i dënuar me 13 vite burg për akuzën e rëndë “Marrëdhënie seksuale me dhunë”, ka vendusur të rrëfejë live të vërtetën e tij. Në një lidhje direkte me Neës 24 ai pretendon se është futur në kurth nga ish-burri dhe vajza e gruas me të cilën bashkëjetonte. Shyqyriu me herët është dënuar për shfrytëzim prostitucioni dhe sipas e gjitha për shkak se i rrinte afër vajzës së bashkëjetueses së tij ishte që ta ruante nga djemtë, pasi nëna e saj ishte e shqetësuar për sjelljet e saj. “Mësuesja e kishte kapur vajzën në banjat e shkollës duke bërë seks, gruan time e thirrën në drejtori dhe e bënë problem. Prandaj unë shoqërohesha me të, që të mos e ngacmonin djemtë”,- thotë ai, ndërsa tregon edhe episodin kur e kanë arrestuar, pa të drejtë siç thotë ai. “Në 2012 lirohem për shfrytëzim prostitucioni, njihem me një grua tjetër, por pas 3 muajsh më ngriti kurth babai i paditëses, me lë takim vajza në një lokal, i ati vjen me shpejtësi atje, zbret shokun e ngushtë, i cili e merr vajzën prej flokësh dhe e fusin në makinë. Qëndruan 10 minuta dhe në ato momente vjen policia. Ushtruan dhunë ndaj meje dhe vetëm kur u përballa në gjykatë me këto akuza”, -deklaroi Shyqyriu live në “Me zemër të hapur”.

E perdhunoi pastaj shperndau videon: Detaje tronditese nga abuzimi me 15 vjeçaren | ABC News Albania

964797
3126
390
00:01:28
30.05.2020

65 vjeçari që abuzoi me të miturën në Tiranë dyshohet të ketë ngacmuar edhe vajza të tjera të moshës së saj në zonën e njohur si “Bregu i Lumit” në kryeqytet. Ai ka qenë roje në një shkollë në zonë disa kohë më parë, ndërsa tani nuk ndodhej më në këtë detyrë. Abcnews.al ka siguruar dëshminë e dhënë nga vajza 15 vjeçare, e cila thekson se 65 vjeçari e kishte ngacmuar që kur ishte në shkollë. Madje sipas saj, ai kishte ngacmuar edhe vajza të tjera të mitura teksa kryente detyrën e rojës së shkollës. “Më ka fiksuar që kur isha në shkollë. Më ngacmonte edhe atëhere”, mësohet të jetë shprehur e mitura para oficerëve të policisë gjyqësore në prani edhe të psikologes. Policia arrestoi sot 65 vjeçarin dhe tre të rinj të tjerë, pasi akuzohen se abuzuan seksualisht me të miturën duke i bërë shantazh përmes videove intime. Fillimisht ka qenë 65 vjeçari që ka abuzuar me vajzën duke filmuar gjithçka, pamje të cilat më pas ia ka shpërndarë edhe tre të rinjve, të cilët gjithashtu përmes shantazhit se do t’i publikonin ato imazhe kanë abuzuar me të. Ngjarja u denoncua në polici pasi prindërit e vajzës mësuan mbi abuzimin ndaj saj duke shkuar menjëherë në rajon. Policia është duke hetuar mbi raste të tjera të ngjashme abuzimi nga 65 vjeçari për shkak se kishte qenë roje shkollë disa kohë më parë, nisur edhe nga deklaratat e të miturës se si ngacmonte edhe vajza të tjera. /abcnews.al Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Zhdukja e kërcimtares Xheni,zbulohet targa e makinës që e rrëmbeu/E bija:Unë e njoh atë burrë!7.7.22

96097
538
155
00:42:55
07.07.2022

#pagjurme #odetadume #reportTV Kush fshihet pas zhdukjes më 19 maj të këtij viti të Konxhe Ramazanit ? 34-vjeçarja humbi gjurmët nga Peja, pasi la në banesë dy fëmijët, ndërsa në emisonin ’Pa Gjurmë’ në Report TV zbulohet targa e makinës që dyshohet se rrëmbeu kërcimataren e njohur me emrin ’Xheni’. Ndërsa kërkimet vijojnë, të tjera dëshmi mbërritën edhe këtë të enjte në program. Dëshmia e fqinjës, e cila ka mundur të dallojë automjetin me targa gjakove 07XX, rreth orës 04:00 mëngjesin e 19 majit, ditën kur ajo humbi ngre pista të tjera kërkimi. Të ftuara në ’Pa Gjurmë’, nëna e 34-vjeçares Hurmaja dhe vajza 15 vjeçe ngritën dyshimet se një person i njohur fshihet pas zhdukjes së Konxhes. Ajo ishte ndarë një muaj para se të humbiste gjurmët me partenrin e saj Shkëlqimin, me të cilin kishte bashkëjetuar për dy vite me radhë. Ky i fundit është kontaktuar nga nëna e 34-vjeçares, ndërsa dyshohet se makina me targa gjakove është në pronësi të tij. Pas divorcit në Shqipëri, 34-vjeçarja nga Elbasani jetonte bashkë me vajzën 15 vjeçe dhe djalin 12-vjeçar në Pejë të Kosovës. E reja punonte në një lokal nate në pronësi të një shtetasi kosovar. Mbrëmjen e 19 majit ajo u nis për në pune dhe fëmijëve u tha se do të kthehej mëngjesin e ditës tjetër. Me vete mori dy telefonat celularë si dhe pasaportën, ndërsa la në banesë kartat e identitetit. Për dy ditë, fëmijët qëndruan vetëm në shtëpi pa njoftuar askënd, me shpresën së nëna do të kthehej. 48 orë më pas e shqetësuar vajza e Konxhes telefonon gjyshen e saj, e cila udhëtoi me urgjencë drejt qytetit të Pejës, atje ku dhe bënë denoncimin për humbjen e 34-vjeçares. Policia ka nisur kërkimet, por edhe sot e kësaj dite nuk ka asnjë gjurmë të Konxhes. Në pyetje nga policia kosovare është marre edhe punëdhënësi i 34-vjeçares, i cili ka dëshmuar se atë mbrëmje ajo ishte paraqitur në punë për t’u larguar mëngjesin e ditës tjetër, por nuk u kthye në shtëpi. Familjarët drejtojnë gishtin tek bashkëjetuesi i saj Shkëlqimi Peçanki, me të cilin ishte në një lidhje prej disa vitesh, ndërsa për policinë ai ka dëshmuar se nuk ka asnjë informacion se ku mund të ketë përfunduar bashkëjetuesja e tij, pasi vetë ai prej dy ditësh ishte larguar tek prindërit. Për nënë Hurmanë dhe dy fëmijët e mitur, zhdukja e 34-vjeçares mbetet një mister, pasi siç thonë ata, ditët e fundit ajo nuk kishte shfaqur asnjë shqetësim.

Pavarsie Mazreku - Per Gjyshin

59626
765
64
00:03:45
17.10.2020

▶️: 🤍 Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB : 🤍 IG : 🤍 #Baresha​#PavarsieMazreku​#PerGjyshin © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

Adriatik Shehu dedikim për nënën - -Nëna ime - DILIKO

623155
4091
306
00:04:59
26.10.2021

Dedikuar nënës se tij : nga Adriatik Shehu muzika : Marjol Rrapaj klarinete: Alban Berati orkestroi : Vani Rushiti teksti: Elidon Ymeri sponsor: Adriatik Shehu Per te gjithe ju qe nuk jeni te informuar, keto kenge, qe jane te dedikuara per persona qe u ka ndodhur fatkeqsi, nuk kendohen kurre nga une ne evente familjare, dasma, gezime, apo koncerte! ju faleminderit!

“I ati donte të vdiste”, Silva Heijneman rrëfen si dëshmitare okulare vdekjen e Jonadës në Himarë

23178
82
7
00:06:26
14.10.2022

Ngjarjet e vështira apo tronditëse janë të vështira për t’u kaluar, por njerëzit duhet të gjejnë forcë dhe motiv për t’i tejkaluar. Për të folur për këtë temë ishte e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan sipërmarrësja Silva Heijneman Pasi rrëfeu kalvarin e vështirësive të jetës së saj, si divorci i saj apo sëmundjet e vështira me të cilat i është dashur të përballet herë te vetja e herë te të dashurit e saj, ajo ka thënë se nuk mund të ketë dhimbje më të tmerrshme se humbja e një fëmije. Duke u ndalur këtu ajo ka treguar se një ngjarje që ka lënë shenjë në jetën e saj ka qenë ajo e Potamit, ngjarja e tmerrshme ku një 7-vjeçare u masakrua nga një skaf në det. Silva ka qenë fare pranë kur gjithçka ndodhi dhe tregon se ka parë “tmerr me sy”.#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. Silva Heijneman: Humbja e fëmijëve është e paimagjinueshme. Ngjarje që ka lënë gjurmë ka qenë vera që kalova me pushime në Himarë. Vajza, Jonada, shqiptarë që jetonin në Angli që humbi jetën nga skafi. Unë kam bërë qetësues pas ngjarjes. Rudina Magjistari: Ti ke qenë aty? Silva Heijneman: Kam qenë rreth 35 metra larg. Nuk do ishte çudi të më kishte goditur dhe mua pa hyrë në det në Himarë, në Potam, thamë ç’është ky i çmendur. Pamë një skaf që po bënte lojëra dhe ishte fare në kufi. Ka qenë fat i madh që njerëzit kanë qenë shumë pak në çadra e të tjerët kishin ikur të hanin drekë. Në det pothuajse s’kishte njeri. Ishte nëna e Jonadës, Mira, tezja, që sapo ishte bërë me fëmijë dhe burri i tezes. Unë kam siluetën e një burri që ka qenë i ati dhe ka qenë fëmija. Skafi ka ardhur një metër e gjysmë në vijë ujore. Goca është goditur, fëmija ka humbur në ujë. Ai ka manovruar, ka ecur mbrapsht, ndërkohë goditja në ujë e ka marrë fëmijën poshtë, ecja mbrapsht te helika, e ka masakruar. Babain e ka tërhequr e shoqja. Ata kanë edhe një fëmijë tjetër autik dhe kishte të tjera halle. Bukuroshja e vogël, një ditë kishte që kishte ardhur, por ra shumë në sy se ishte shumë e bukur, me kaçurrela dhe me sy bojqielli. Emrin ia kishin vënë Jonada, janë shqiptarë patriotë. Ishin njerëz që po ju them, të humbasë fëmijën dhe të mos humbasësh etikën, e të mos jesh agresiv…. Më tej Silva Heijneman tregon se sa e vështirë ishte për prindërit e 7-vjeçares për ta pranuar këtë humbje. Ata të dy nuk mund ta pranon ikjen e vajzës së tyre të vogël. Silva Heijneman: Kjo hyn te ngjarjet makabër. Mbulojeni, ka thënë im shoq dhe mbante të atin që ka futur kokën në gurë, donte të vdiste. Nuk e pranonte. Duhet ta kuptosh një fëmijë 7 vjeç, ishte dita e parë e pushimeve. Ajo kishte numëruar ditët, donte patjetër të bënte plazh në detin Jon, nga kishte marrë emrin./tvklan.al SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!#Silva Heijneman Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Anila Konomi flet e përlotur për humbjen e mbesës: I kisha premtuar se do i këndoja ninulla...

106020
721
8
00:00:40
14.10.2022

A mund të tejkalohen vështirësitë? Kjo ishte tema e kësaj të premte në emisioin “Rudina” në Tv Klan. E ftuar në panelin e ditës së sotme ishte stilistja Anila Konomi, e cila ka rrëfyer për vështirësinë më të madhe të saj, humbjen e mbesës së saj të vogël, Lunën. Ajo, e përlotur tregon se dhimbja ka qenë shumë e madhe dhe i është dashur shumë forcë për ta përballuar. Mbesa e saj e vogël pas festimit të 1-vjetorit u sëmur nga një sëmundje e rrallë, shkaqet e të cilës ende nuk dihen. Stilistja ka treguar për kalvarin e gjatë e të mundimshëm të terapive të mbesës, por edhe të vajzës së saj e cila në vend që të gëzonte fëmijën e saj të parë, iu desh të jetonte çdo ditë duke e ditur se e vogla do ndahej nga kjo jetë. Anila Konomi tregon se vështirësia më e madhe ishte edhe që pavarësisht dhimbjes që ndiente, duhet të respektonte dhimbjen e vajzës dhe bashkëshortit të saj që t’u linte atyre kohën e tyre me vajzën, e të shfaqej vetëm kur ata e lejonin. SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund ti ndiqni edhe në faqen 🤍

CIMA - GJYSHI IM (Lyrics-Video) HD

64242
1077
56
00:03:23
04.08.2015

🤍

Aferdita Demaku - Fmija jone (Official video 2021)

1056986
7029
291
00:03:25
05.03.2021

Spotify: 🤍 Video : MProduction Text & Muz : Ilir Berani Ork : Miti Geci Hair & Make UP : Studio TAFA Styling : Walone Fashion Group Sponzor : Restaurant RELAX #AferditaDemaku #FmijaJone Follow Aferdita Demaku on... FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Aferdita Demaku & All Rights Reserved

Ngeli shtatzënë me frymën e shenjtë? E reja bëhet me fëmijë: Unë jam e v*rgjër ngaqë s’kam bërë s*ks

4629
20
1
00:01:08
23.08.2022

Nicole Moore zbuloi se po priste një fëmijë por ajo u sht ang.

Nora Malaj ne 'Abc e pasdites': Me fyen moj 'dose', moj 'k...'! Zhaku: Kane frike te kenaqen

3295
2
00:00:59
01.12.2020

Nora Malaj, Zhaklin Lekatari, Lura Elezi me Ermal Peçi ne 'Abc e pasdites' Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Pa Gjurmë- Gazetarët gjejnë këngëtarin Renato Hamza? Video dhe dëshmi ekskluzive

302058
964
201
00:18:47
20.11.2018

Pjesa e e dyte Dt 20 Nentor Ajo rrëfen gjithashtu se ka biseduar më Renaton i cili ka pranuar se është ai personi i deklaruar i zhdukur, por ka hezituar të japë përgjigje se pse nuk kthehet në familje atje ku la bashkëshorten dhe vajzën e tij, tashmë 4 vjeçe. Dëshmitarja për stafin e "Pa Gjurmë": Është ky (tregon videon). Më ka shërbyer kafen. Dhe i kam thënë ti je Renato? A e di që të kërkon familja? Por më është përgjigjur: Ata e dinë shumë mirë pse nuk shkoj unë në familje. Stafi i "Pa Gjurmë" ka shkuar në Durrës në lokalin ku dyshohet se është parë Renato. Por lokali ishte i mbyllur. E pranishme në emisionin "Pa Gjurmë", nëna e Renit u shpreh se në profil personi në video ngjason me djalin e saj. Apeli i saj ishte që i biri të kontaktojë me familjen e tij dhe t'u thotë të paktën se është gjallë. Renato rezulton i humbur që prej 29 qershorit të vitit 2014. Pasi realizoi një klip me këngëtarin Shpat Kasapi, i riu është zhdukur pa lënë gjurmë.

E tmerrshme/12-vjeçari u rrëmbye me forcë në makinë.Babai: E dhunuan,e droguan,autore një 50-vjeçare

72170
418
124
01:04:21
08.07.2021

Lajmi mire që u bë publik ditën e djeshme në studion e emisionit me “Zemer të Hapur” ku pas dy ditësh ankthi dhe tmerri për familjen Tanushi, e cila humbi prej dy ditësh kontaktet me djalin e tyre 12–vjeçar,u finalizua me sukses. Ditën e djeshme pas trasmetimit live dhe shumë telefonatave nga dëshmitar të shumtë të qytetit të Sarandës, u arrit gjetja e 12-vjeçarit. I suksesshem ka qenë dhe bashkëpunimi me Komisariatin e policisë së Sarandës,e cila realizoi që Gazmend Tanushi, babai i 12-vjeçarit ta përqafonte të birin sërish. Por pas zhdukjes dhe largimit pa njoftim të 12-vjeçarit fshihen njerëz të tjerë, sipas akuzave të forta që babai i 12-vjeçarit hodhi ditën e djeshme në studio.Pas gjetjes së Ronaldo Tanushit, policia e Sarandes vuri në pranga një 50-vjeçare.Si qëndron e vërteta e kësaj ngjarje të rëndë, ju ftoj të ndiqni emisionin…. Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 ne facebook : 🤍 Ndiq News24 ne instagram : 🤍 Ndiq News24 ne Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Historia ime - I denuar me burgim te perjetshem per nje krim qe nuk e ka kryer?

40361
164
37
00:47:28
30.09.2020

#HistoriaIme Programi vjen nën drejtimin e Mirela Milorit, gazetares së njohur që na ka përcjellë informacione mbrëmjeve tona përgjatë 20 viteve, dhe rikthehet në #TvKlan, si moderatore dhe bashkëautore e këtij emisioni. #MirelaMilori Ngjarjet e rënda, veçanërisht ato me pasoja fatale siç është humbja e jetës, me siguri trondisin çdokënd që i dëgjon dhe përvëlojnë shpirtrat e të afërmve të personave të përfshirë në to. Shpesh, një pjesë e mirë e këtyre ngjarjeve mbeten gjatë të pazbardhura, disa të tjerave nuk u jepet vendimi i duhur, disa të tjera nuk pranohen nga palët përkatëse, madje ka edhe raste kur e vërteta ngel e pazbuluar në plotësinë e saj. Sot në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, u trajtua rrëfimi i një nëne e cila ka një plagë të madhe në shpirt. Ajo me lot në sy pretendon pafajësinë e djalit të saj, i cili është dënuar me burgim të përjetshëm për një krim të ndodhur shumë vite më parë dhe sot vuan dënimin në burgun e Patosit. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow rtvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

“Mami u diagnostikua me kancer gjiri 1 vit pas meje”, mësuesja: Nuk ia doli dot,ishte goditja e dytë

1896
7
0
00:01:42
22.11.2022

Historitë që përsëriten nuk janë domosdoshmërisht të lumtura, madje shpesh bëhen më të hidhura se sa hera e parë që ndodhin. Në rastin e Enida Bebit, mësueses nga Elbasani, e ftuar në “Rudina” në Tv Klan që rrëfen betejën e saj me kancerin e gjirit, i cili thjesht u shfaq, ndonëse nuk kishin asnjë rast të mëparshëm familjar dhe asokohe ishte vetëm 34 vjeçe. Një vit pas diagnostikimit të Enidës me kancer gjiri, nëna e saj mori të njëjtën diagnozë si e bija. Ndryshe nga Enida që mundi ta mposhtte sëmundjen dhe sot gëzon shëndet, edhe pse risku është gjithnjë aty, nëna e saj nuk pati të njëjtin rrugëtim dhe humbi jetën. Enida Bebi: Mami nuk pati fatin tim. Kanceri i mamit ishte agresiv dhe pavarësisht trajtimeve dhe gjithë gjërave që ne u munduam të bënim bashkë me doktorët, mami humbi jetën rreth 3 vjet pas operacionit tim. Luftoi rreth 1 vit e gjysmë me sëmundjen dhe pastaj humbi jetën. Rudina Magjistari: Shumë e rëndë, më vjen keq për të, por sidomos për ty sepse duhet të ketë qenë akoma më e vështirë në këtë situatë. Enida Bebi: Shumë e vështirë. Ajo ishte si të themi, goditja ime e dytë, sepse mami ishte shoqja ime, motra ime si çdo njeri, si çdo vajzë nëna e saj. Humbja e saj ishte gati e papërballueshme për mua. Ishte si të riktheheshin dhe njëherë sepse kalvari që unë kalova me kimioterapinë, me dyer spitalesh etj, m’u desh që t’i kaloja shumë shpejt, pa arritur që të superoja të timen, m’u desh që t’i kaloja përsëri me mamin dhe në fund nuk ia dolëm betejës. #Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! #enidabebi Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Kjo familje ka nevoje per ndihme-Family in miserable conditions :( HELP.....

550
0
0
00:03:49
01.05.2017

Skamja dhe problemet e shendetit te familjareve jane bere bashke ne familjen Jahiu ne lagjen Serave ne Shkup, por nuk jane te vetmet keto probleme qe ndeshem , kjo familje jeton ne kete bodrum aferisht 2 dekada .Familja Jahiu perbehet nga 8 antare, familjaret jetojne ne keto dy dhoma dhe varferia lexohet qe ne prag te shtepis. Ata jetojne në një shtëpi ku dhomat janë të mbushura me sende të vjetra, me lot ndër sy zonja e shtepis thote se e ka të vështirë të heqë dorë nga gjërat e vjetra edhe pse shume prej tyre nuk i hyn ne sherbim sepse nuk ka shprese se mund ti zevendesoj me gjera te reja. Të dërmuar nga ndodhit e së kaluarës mundohen të bëjnë të njohur për publikun historin e jetes se tyre. Kryefamiljari Isniu ka qen njeri puntore ai 20 vite ka punuar ne tregun e gjelbert , madje deri para 10 vitesh ka pasur edhe nje biznes te vogel familjare me shitblerjen e bebelinave per femije .Por semundja e epilepsies qe tashme e vuan 10 vite me rradhe ka bere edhe shkeputjen e tij edhe nga biznesi por dhe nga cdo gje tjeter. Sikur mos ti mjaftonin vuajtjet , ne der iu trokiti edhe nje hall atyre para pak muajsh ju shtua edhe nje breng , mesuan edhe per semundjen e mbeses 13 muajshe Eldes ku e njejta vuan nga epilepsia e trashiguar nga gjyshi. Per t'ja lehtësuar sadopak këtë dhimbje të madhe tju shtrijem doren duke ju treguar se ne jemi kthyer në një tren që udhëton në shinat e varfërisë dhe skamjes dhe që në vagonat e tij ka plot shpresë, solidaritet dhe humanizëm që mbledh secilin prej nesh. Të bëhesh pjesë e zgjidhjeve të halleve të njerëzve është vërtetë mirësi e madhe. Të ndihmosh të nevojtaret është obligim për të gjithë ne .... HAMIDE IBRAHIMI +389(0)70852766

U nisem me gomone,e ftuara prek me rrefimin:Djali i semure nuk ia doli dot...-Vizioni i Pasdites

1311
12
0
00:04:16
08.07.2022

Histori personale/ Teksa rrefeu rrugetimin e vajzes se saj 9 vjec drejt modelingut, Jeta Ismailgeci u ndal edhe tek nje moment i veshtire gjate jetes se saj sic ishte edhe emigrimi i veshtire si dhe humbja e djalit te saj si pasoje e nje semundjeje. Te ftuar: Sheila Chanell Ismailgeci, modelja 9 vjecare se bashku me te emen Jeta Ismailgeci Moderatore: Evi Reci Autore: Marilda Kasaj Gazetare: Marsida Hyko Temat më të nxehta të aktualitetit, histori personale dhe tematika sociale, problemet me të cilat ndeshemi çdo ditë dhe sugjerimet për një jetë më të mirë janë pjesë e çdo pasditeje ne Vizioni i Pasdites #vizionipasdites #vizionplustv #evireci Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: Vizioni i Pasdites - Home (facebook.com)

Pa Gjurme- Gjendet pas 9 muajve/Vajza përballet live me familjarët:Më bëtë presion ndaj u largova

97662
449
360
01:13:28
09.06.2020

Vendosi të humb kontaktet me nënën 9 muaj me radhë, 27-vjeçarja përballet live me tezen: Më bëtë presion ndaj u largova. 'Pa Gjurmë' e lidh edhe me babain nga Kolumbia pas 3 vitesh. Historia e 27-vjecares që u denoncua e humbur vijoi edhe këtë të martë në emisionin 'Pa Gjurmë'. Pasi theu heshtjen 9 muaj, pas kishte humbur kontaktet me familjarët, Rexhina dërgoi në redkasinë e emisionit 'Pa Gjurmë', një ditë më parë një mesazh, ku shkruante se ishte zgjedhja e saj largimi nga shtëpia, duke i kërkuar tezës dhe nënës ta linin të qetë. Pas këtij mesazhi ajo vihet në kontakt me stafin e emisionit 'Pa Gjurmë' , ndërsa mbërrin në ambjentet e Report TV. Me kërkesë të sajën, ajo u paraqit fizikisht, duke dashur të përballet live me tezen nga Italia. Në këtë rrëfimin Rexhina zbulon arsyet, pse vendosi të largohej, duke shprehur dëshpërimin që ka ndjerë, kur nëna dhe tezja i kanë bërë vazhdimisht presion ta lë shtëpinë. Rexhina jetonte që prej vitit 2012 në zonën e 21 dhjetorit në Tiranë në shtëpinë e gjyshes dhe tezes së saj. Bashkë me të vëllanë janë rritur në fshatin SOS, pas divorcit të prindërve vite më parë. Në fillim emisioni u lidh me tezen e saj nga Itali Graciela, kjo e fundit pa e ditur se mbesa kishte mbërritur ne ambjentet e Report TV. 'Kanë urrejtje ndaj njëra-tjetrës, nënë e bij. Fola me motrën një natë më parë. Dhe ajo më tha që Rexhina e urren. Motra është munduar ta marrë në Napoli. Rexhina i rrinte ftohtë nënës së saj. Babai dy herë i ka parë në jetën e tyre. Motra thotë, që i ati i braktisti fëmijët. Për ata fëmijë më shumë kemi bërë ne. Jam e gatshme ta mbaj unë. Të vij të rri tek unë', tha tezjaMenjëherë në studio hyn Rexhina, e cila përmbys çdo fjalë të thënë nga tezja. Ajo mohon kërkesën, madje duke e akuzuar, se për nga presioni i bërë ndër vite, 27-vjecarja kishte marrë vendimin për të humbur gjurmët.Rexhina: Pse je kaq e shqetësuar për mua, kur ti më ke bërë presion që unë të iki nga shtëpia. Pse më nxore në televizior ? Thuaj edhe mamit të dalë këtu në televizior t'ja them edhe asaj para syve. E bën dot?Tezja: Unë të dua Rexhina. Kam bërë për ju shumë. Të kam blerë gjithçkaRexhina: Është dashuri kjo që të blen dhe ta përmend ?Tezja: Shyqyr që je gjallë. Kaq dua unë. Me mamin sqaroi vetë gjërat. Në fund të emisionit, Rexhina nuk pranoi të shkëmbente numrin me tezen, që e kërkoi, por pranoi të kishte kontakte me babain në Kolumbi, pas 3 viteve kur falë publikimit të kësaj historie në 'Pa Gjurmë' ata i rilidhin sërish. Tezja e Rexhina Behaj denoncoi humbjen e mbesës të premten e kaluar. 5 ditë pasi kërkohej në Pa Gjurmë Rexhina kërkoi vetë të vinte në emison duke zbardhur të gjithë detajet dhe duke sqaruar arsyet e largimit nga shtëpia që nga tetori i vitit të kaluar . Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni nga e hëna në të premte në orën 16:00 në ekranin e Report Tv

“Babi iku në Gjermani dhe pastaj në Parajsë.” U qesh buza jetimëve, bëhen me shtëpi të re |

38363
289
38
00:25:56
30.04.2022

Shqiptarët për Shqiptarët një emision bamirës ne ndihme të Shqiptarëve nga Elvis Naci, me prezencën e Sidrit Bejlerit. Në këtë emision problemet marrin zgjidhje, të sëmurët kurohen dhe jetimët ndihmohen. Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews#abcnewsalbania#shqiptaretpershqiptaret

Jeta e kësaj bote është një përjetim i shkurtër Shejh Abdullah El Gunejman

856
33
0
00:00:56
14.12.2020

🤍 Bashkohuni me ne ne Facebook 🤍

U martua 17 vjece, sot me dy femije-shok, Drilona Boci ne 'Abc e pasdites': Jam e bekuar dhe me fat

9097
35
00:29:42
18.04.2022

'Abc e pasdites' me Ermal Peçi dhe figurat me të dashura publike. Çdo ditë ora 16:00 live në ABC me tematika të ndryshme, debate, lojëra e të ftuar VIP. Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews#abcnewsalbania#abcepasdites

Rudina - I publikuan videon intime, flet Missi shqiptar: Vetëvrasja ose ringritja, dy mundësi kisha

41005
133
21
00:38:54
17.10.2022

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! #JulianaNura Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

58-vjecarja mes lotesh: Mos e provofte njeri kjo qe me ka ndodhur mua

3003
00:01:35
04.03.2020

#HistoriaIme Programi vjen nën drejtimin e Mirela Milorit, gazetares së njohur që na ka përcjellë informacione mbrëmjeve tona përgjatë 20 viteve, dhe rikthehet në #TvKlan, si moderatore dhe bashkëautore e këtij emisioni. #MirelaMilori SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow rtvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

"Dy gjyshërit në kërkim të mbesës 4-vjeçare " "Me zemer te hapur", (e plote) - News24

90210
242
82
01:13:53
28.02.2017

"Me zemer te hapur " nga Evis Ahmeti - 10 shkurt 2017 Uan Zaka Kalie Zaka Nexhi Beqiri, Avokate Anxhela Peza, Psikologe PRINDERIT RREFEJNE BASHKEJTESEN ME NUSEN E DJALIT DHUNA DHE SHERRI DERGOJNE NE BURG 32 VJECARIN FAMILJA ZAKA: NUSJA E DJALIT NUK NA DONTE NE SHTEPI DY GJYSHERIT NE KERKIM TE MBESES 4 VJECARE DY GJYSHERIT: E DUAM VAJZEN EDHE MOS TE JETE GJAKU YNE

I vdes e vajza 26 vjeç dhe le mbesen 2 muajshe, gjyshja: Babai e braktisi...

40858
186
00:04:48
24.01.2021

E ftuar në rubriken “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare ka qenë një nënë që ka humbur vajzën e saj në moshë 26-vjeç nga një sëmundje e rrallë. Zonja Hume tregon se ajo vdiq 2 muaj pasi lindi vajzën dhe babi e braktisi mbesën direkt pas vdekjes së të bijës. Ajo e ka rritur mbesën me bashkëshortin mes shumë vështirësish ekonomike, por ka pasur gjithmonë mbështetjen e motrave të saj. Huma: Unë kam qenë një nënë shumë e lumtur me dy fëmijë, mirëpo në moshën më të bukur mu sëmur vajza Linda 20 vjeç me një diagnozë shumë të rrallë që nuk kishin as mjekët se çfarë t’i bënin. Ardit Gjebrea: Çfarë sëmundje kishte vajza? Huma: Sëmundje muskujsh, kockash. Ardit Gjebrea: Ajo që di unë, mjekët i thanë që nuk ka rrezik për jetën. Huma: Mua ashtu më thanë me shpresën se Linda do jetojë. Ardit Gjebrea: Nga 20 vjeç ajo shkoi deri në 26 vjeç kam përshtypjen dhe u njoh edhe me një djalë. Huma: Po u njoh dhe me një djalë, ngeli shtatzënë, bashkëjetoi 3 vjet. Ardit Gjebrea: Ndërkohë djali e dinte sëmundjen e Lindës? Huma: Po, do të të ndihmoj thoshte, ku të jetë spitali më i mirë. Ardit Gjebrea: Dhe kështu erdhi në jetë mbesa e vogël. Huma: Erdhi Dilara që më ka dhënë shumë forcë. Në pamundësi financiare Dilarën me zor e kam ushqyer, me ndihmën e motrave të mija, gjithë njerëzve që kisha rreth e përqark, edhe komshinjtë. Ardit Gjebrea: Sa muajshe e la e ëma Dilarën? Huma: 2 muajshe, 10 ditë e pa. Ardit Gjebrea: Babai kujdeset për vajzën? Huma: Jo e braktisi, e la 2 muajshe dhe ai. Ardit Gjebrea: Pra Dilarën e rrisni ju dhe bashkëshorti. Sa kohë ka kaluar nga humbja e vajzës suaj? Huma: 5 vite bën në Mars. Ardit Gjebrea: Ju sot keni ardhur për...? Huma: Unë sot kam ardhur për të falenderuar motrat e mia, por në veçanti mbesën time Emsën që është mbas meje. Më ka ndihmuar shumë për Dilarën, kudo që të jetë e merr Dilarën në telefon se Dilara është një fëmijë shumë çapkëne, shumë e shkathët. Ardit Gjebrea: E kërkon nënën? Huma: Për herë të parë ka qenë 3 vjeç kur ma ka kërkuar dhe ngela në vend, s’kisha çfarë përgjigje t’i jepja, u ndjeva shumë keq. Dilara mami është lart në qiell dhe na sheh dhe mua dhe ty e më tha mirë. Disa herë fantazon, thotë erdhi mami hapi derën, erdhi më përkëdheli flokët, më puthi dhe iku. E kërkon shumë. Huma ka ftuar mbesën e saj Esma e cila e ka mbështetur dhe është kujdesur mjaft për mbesën e saj. Në çdo orar të mundshëm ajo ka qenë e gatshme për Dilarën të cilën e do fort. Pasi ka ardhur në studio, Esma është përlotur kur ka parë tezen dhe shprehet se për Dilarën jep dhe jetën. /tvklan.al #EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Vajza nga Llabjani nuk filloi klasën e 10 të për shkak të sëmundjes, familja kërkon ndihmë | T7

3526
27
6
00:02:09
23.10.2022

T7 Did you subscribe to T7's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow T7 on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ T7 & Onair Media

Pa Gjurme - Foto ekskluzive të Eligerta Gjuzit nga Anglia/ I rrëfen nënës se e rrëmbyen

143969
559
74
00:24:23
15.01.2019

Pjesa e dyte 14 JanarNë emisionin “Pa gjurmë”, këtë të hënë erdhi e prezantuar historia e 24-vjeçares Eligerta Gjuzi e cila ka humbur kontaktet me familjen në maj të vitit 2013, dhe prej atëherë familja e saj kërkon prej 5 vitesh. Kur Eligerta ishte vetëm 17 vjeçe u martua me Arbenin në vitin 2012 mbetet shtatzënë dhe sjell në jetë djalin e tyre të vetëm Orgiton. Gëzimi në familjen Kaseli ishte i madh, aq sa e madhe ishte edhe familja e tyre, pasi Arbeni ishte vëllai i 6 vëllezërve të tjerë dhe tre motrave. Eligerta kalonte kohë me rritjen e djalit edhe në familjen e saj me banim në Rrogozhinë. Në maj të vitit 2013, Eligerta përballet me një problem shëndetësor në frymëmarrje të djalit dhe i duhej ta dërgonte drejt spitalit të Kavajës. Arbeni, bashkëshorti ndodhej në Burrel ndërsa Eligerta tek e ëma Merushja. Të dyja nënë e bij nisen drejt spitalit me furgon nga Rrogozhina drejt Kavajës. Ndërsa mbërrijnë dhe Eligerta qëndron për të paguar paratë e udhëtimit, nëna e saj Merushja me fëmijën në krah kalon rrugën. Kur bën një copë rrugë me mendimin se Eligerta ishte pas saj, kthen kokën dhe nuk e sheh më vajzën. Pas zhdukjes së Eligertës familja pësoi një tjetër dramë. Me një nënë të zhdukur pa gjurmë dhe një baba që humbi jetën pas një aksidenti me makinë 6 muaj nga humbja e Eligërtes, Orgito djali i tyre i vetëm mbetet pa nënë e pa baba, kur ishte ende 1 vjeç. Teksa flet për kalvarin e vuajtjeve dhe ndjenjën e mungesës për të bijën e humbur në gjithë këto vite, nëna e 24 vjeçare, s Merushe Gjuzi në studion e emisionit përballë gazetares Odeta Dume ka folur për përballjen e fundit me vajzën e saj, Eligerta Gjuzin dhe marrëdhëniet e mira që ajo ka patur me të shoqin. Atë ditë që u zhduk kishte sëmurë fëmijën,çunin e vogël i merrej fryma dhe ne zbritëm në qendër të Kavajës, zbritëm nga furgoni. Unë kalova përpara, kur ajo po paguante biletat , ndërsa ne po kalonim rrugën , kur u ktheva se pashë vajzën, goca u zhduk. I Bija telefonit , ma mbyllën telefonin.Mbas dy orësh nga zhdukja e saj më ka marrë në telefon . E pyeta ku je moj bijë e mamës. Ajo më tha “O ma më kanë marrë dy burra” vetëm këtë muhabet i kam dëgjuar fëmijës, kam 6 vjet e gjysëm. I shoqi e ka pas dashur jashtë mase dhe e ka kërkuar për gjashtë muaj por ai ka ndërruar jetë pas gjashtë muajve. Dhe që atëherë telefoni i saj ka dalë i fikur. Merushe Gjuzi, nëna e Eligertës Më tej Merushja rrëfen se ka bërë denoncim edhe në Policinë e Tiranës. Pas ngjarjes dhe zhdukjes së mistershme të Eligertës më 3 maj të vitit 2013, në familjen e saj vinin shpesh telefonata anonim, por kurrë asnjë gjë nuk u dëgjohej pas tyre. Askush nuk përgjigjej.

Baskia - Lulja humb mbulesat e krevetave (Humor 2023)

26543
178
7
00:05:44
26.11.2022

🤍baskiahumoristiofficial4852 🤍baskiaofficial8917

Vellai për Vella a ka njeri që mundet me pa ktë video e mos me qa

1535997
12693
772
00:06:05
15.12.2020

Ka ndodhur në Malësi te Madhe këta dy djem janë Djemt e Gjokë Vukelajt nga Shkreli Gjoka me Bashkëshorten e tijë Bjeshken me Vajzën Benisen dhe dy djemt Ervini dhe Eduardi janë model jo vetem ne Malësi por për çdo familje në Botë. Vellai i Vogël Ervin Vukelaj vjen surpriz nga mërgimi nga Kamadaja një nat para Dasmes se vellait Eduard Vukelaj ,reagimi i dhenderrit te rrenqeth trupin,Bekuar qofshin ata prinder që kan rritur dhe edukuar femi me kaq dashuri dhe kulturë

6 endrrat qe nuk duhet t’i tregoni askujt

419321
8058
326
00:40:35
20.06.2021

#Teologe #MerjemLumi #Ligjerata Ky eshte kanali zyrtar i Merjem Lumi. Per tu abonuar klikoni ketu: 🤍 Gjithashtu mund te me ndiqni ne: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 TikTok: 🤍

Nora Malaj PERLOTET, zbulon historinë e trishtë me djalin & nis procedurat gjyqësore | Glamour Zone

16489
80
00:22:05
03.06.2022

Një program rinor me të ftuar VIP nga fusha të ndryshme. E veçanta e këtij emisioni është se xhirohet në limuzinë. Personazhet tregojnë të pathënat nga jeta e tyre, momentet më kritike të karrierës, si dhe shumë ekskluzivitete të tjera. Një emision nga Ester Bylyku. Ku personazhet ftohen për një udhëtim me limuzinë Çdo të premte ora 22:30 në RTV Ora Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 #rtvora #glamourzone #noramalaj #show #esterbylyku #vip

Pa Gjurme- Zbulohet pas 11 vitesh vendodhja e Iglin Zdraves? 34 vjecari me emrin Luko

100032
350
23
00:22:04
28.01.2019

Pjesa e pare DT28 JANAR Pa Gjurme- Zbulohet pas 11 vitesh vendodhja e Iglin Zdraves? 34 vjecari me emrin Luko dyshohet se jeton ne Belgjike

Nderim Alimi - Duaja e Babes

2241128
8961
254
00:03:34
25.03.2022

Produced by: Sweven Records Performed by: Nderim Alimi Lyrics and Melody by: Kreshnik Avdiu Arranged by: Mevlan Kurtishi Cast: Hafez Jusufi Lights: Besim Asipi Gaffer: Ibrahim Doshlak Directed by: Bunjamin Kurtishi Video: GALAKTIKA Pictures DUAJA E BABES Ne namaz të natës Zanin ja dëgjova Baba jem i dashur Ah sa shumë lotova Çfar duaje Zotit Oh me lot në sy Zot ma ruj evladin T'lutem Jarabbi Thojke ja Allah Ruje me iman Fale mëshiroje Se Ti je Rrahman Ndriçoja atë zemër Ai mos me m'harru Kur dal prej ksaj bote Ai me u lut për mu Ref: DUAJA E BABËS M'KA GODIT NË ZEMËR ME LOT JU DREJTOHEJ MË TË BUKURIT EMËR JA ALLAH I DASHUR SOT PO BËJ DUA BABËN TEM N'XHENNET ZOT, PO DU ME PA Në t'tretën e natës Shpija dritë ka ba Se baba po zgjohej Për me ba dua Ty Zot me t'ba sexhde Ai kurr s'ka harru E n'shtratin e vdekjes Gjithmonë t'ka kujtu Dhikër në sabah Dhikër në aksham Thojke ma merr shpirtin Zot veç me iman Kur ta la dynjanë Ta di çka po la Evladin e zemrës N'Xhennet du me pa Special Thanks: Fatos Samadraxha, Fidush Aliu, Nusret Kurtishi, Mevlan Kurtishi, Florim Alimi, etc. - Nderim Alimi Official Artist Channel ; 🤍 - Nderim Alimi Instagram; 🤍 - Nderim Alimi Facebook; 🤍

Cili nga 3 femijet i ngjan me shume Moikom Zeqos

2217
1
0
00:00:38
03.07.2020

#HistoriaIme Programi vjen nën drejtimin e Mirela Milorit, gazetares së njohur që na ka përcjellë informacione mbrëmjeve tona përgjatë 20 viteve, dhe rikthehet në #TvKlan, si moderatore dhe bashkëautore e këtij emisioni. #MirelaMilori #moikomzeqo #epidamnzeqo SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow rtvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Rudina - Historia e Elona Kuburja, 15-vjeçarja qe humbi betejen me semundjen! (26 shtator 2019)

240506
1254
155
00:31:54
26.09.2019

🤍tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Elona Kuburja ishte një adoleshente plot jetë dhe që e dashuronte atë, por fatkeqësisht nuk mundi ta përballonte dot sëmundjen e rëndë që i mori jetën në moshën 15-vjeçare. Ajo vuante nga sëmundja e rrallë e quajtur Hemangioma, një tumor beninj që prek enët e gjakut dhe shkakton hemoragji të rëndë. Historia e trishtë e 15-vjeçares u bë publike pas apelit të familjarëve në televizion ku kërkonin ndihmë për të shpëtuar vajzën e tyre. Një vit përpara se rasti të bëhej publik në media, vajza i ishte nënshtruar një ndërhyrje në Beograd, por trajtimet nuk zgjatën shumë. Një muaj më parë vajza mbërriti në qendrën spitalore të QSUT me hemoragji të mëdha. Mjekët që e pritën në urgjencë nuk e njihnin si sëmundje, por u detyruan ta operonin për t’i shpëtuar jetën vajzës dhe mundën që t’i ndalnin hemoragjinë. Ata dhanë alarmin se vajza duhej trajtuar urgjentisht jashtë vendit, por pavarësisht apelit të mjekëve, vajza qëndroi edhe për 8 ditë të tjera në spital për shkak të pamundësive ekonomike. Familja i bëri apel qytetarëve dhe Ministrisë së Shëndetësisë për ndihmë. Kur mjekët nuk i kishin dhënë më shumë se 24 orë jetë, familja u detyrua që me paratë e marra borxh dhe ndihmat e qytetarëve ta niste drejt një spitali privat në Turqi, për kurim të specializuar. Në të njëjtën ditë që vajza u nis në Turqi, Ministria e Shëndetësisë deklaroi se do të merrte përsipër rastin e 15-vjeçares. Fatkeqësisht ajo nuk arriti të mbijetonte dhe mëngjesin e së dielës, më 15 Shtator ajo ndërroi jetë në Turqi duke lënë pas dhimbje dhe lot jo vetëm për familjarët, por për këdo që njohu historinë e saj./tvklan.al

Назад
Что ищут прямо сейчас на
humbja e mbeses брокубер grinding disc ca phe 短发 belajar mandiri Sanquin pokerev packs 1 Hora de som шортсы Macau GP Inomhus Shakib bubly rimworld cealdre AO VIVO AGORA imax B6 mini up x обзор 芜湖 صحي jokes video