Produksioni

Produksioni смотреть последние обновления за сегодня на .

Dashni dhe Pabesi - Episodi 3 (Tregime të vjetra)

298744
1762
103
00:54:11
03.02.2023

▶️: 🤍 Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB : 🤍 IG : 🤍 Follow Produksioni DONJETA on... FB : 🤍 #Baresha​#ProduksioniDONJETA © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

Olta thyen rregullin kryesor! Produksioni sërish “një sy qorr” për Oltën?

3619
11
7
00:02:11
03.02.2023

Olta thyen rregullin kryesor! Produksioni sërish “një sy qorr” për Oltën?

Promo - DASHNI DHE PABESI - Episodi 3 ( Tregime të Vjetra)

73669
368
15
00:01:39
01.02.2023

▶️: 🤍 Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB : 🤍 IG : 🤍 Follow Produksioni DONJETA on... FB : 🤍 #Baresha​#ProduksioniDONJETA © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

Tregime të vjetra - Nusja e shtirë

686546
3000
102
00:45:53
30.12.2022

▶️: 🤍 Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB : 🤍 IG : 🤍 Follow Produksioni DONJETA on... FB : 🤍 #Baresha​#ProduksioniDONJETA © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

Produksioni BBV informon banorët? Pas deklaratës virale, Eni rrëfen 'si pa televizor' brenda BBV2

6977
16
00:01:33
03.02.2023

#rtvora #glamourzone #show #esterbylyku #vip #enitare Një program rinor me të ftuar VIP nga fusha të ndryshme. E veçanta e këtij emisioni është se xhirohet në limuzinë. Personazhet tregojnë të pathënat nga jeta e tyre, momentet më kritike të karrierës, si dhe shumë ekskluzivitete të tjera. Një emision nga Ester Bylyku. Ku personazhet ftohen për një udhëtim me limuzinë Çdo të premte ora 22:30 në RTV Ora Për më shumë lexoni në: Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Burri i Oltes ben veprimin e papritur, por ndalohet nga produksioni

2348
10
3
00:01:49
01.02.2023

Burri i Oltes ben veprimin e papritur, por ndalohet nga produksioni

Super Hite 2023

267590
443
10
00:47:59
10.12.2022

Onair Media - 🤍 Executive Producer: Prod. XIMI Contact: +38344324236 Motrat Mustafa Labi, Saranda, Anduena Tahiri Shqipe Krivenjeva & Burim Aliu Leta Lori & Krenari Dafina & Krenari Follow Produksioni Ximi on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Produksioni Ximi & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #shqip

Skandal ! Produksioni provokon rende Luiz Ejllin dhe Kiaren ne Big Brother Vip Albania

8243
32
6
00:01:41
31.01.2023

All the videos , songs , images , and graphics used in the videos belong to their respective owners and I or this channel does not claim any right over them . Copyright Disclaimer under section 107 of the Copyright Act of 1976 , allowance is made for " fair use " for purposes such as criticism , comment , news reporting , teaching , scholarship , education and research . Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing . " #borazemani #perputhen #melerteflas #perputhenprime #arjankonomi #mevlanshaba #fifi #donaldveshaj #beatrix #arbanaosmani #beatrixramosaj #donaldi #donaldveshaj #romeoveshaj #melerteflas #elvanagjata #tayna #ledrivula #dhuratadora #kida #noizy #stresi #melisalleshi #butrintimeri #ardigjebrea #luanavjollca #ediell #edielashqiptare #dancingwiththestarsalbania #bigbrothervipalbania #bigbrothervipkosova

Shqipe Krivenjeva & Burim Aliu - Burri tbon zoj burri tbon toj | #Gezuar2023

466554
964
19
00:08:11
15.11.2022

Onair Media - 🤍 Follow Produksioni Ximi on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 Executive Producer: Prod. XIMI Contact: +38344324236 Kenga 1 dhe 2,Text & Muzik: Kreshnik Avdiu Kenga 3 originali Armen Bitonia Ork: Labinot Mezini © & ℗ Produksioni Ximi & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #shqip

Per Luizin: Publiku ka vendosur, apo produksioni ka vendosur?!Nga Laureta Petoshati

109208
880
168
00:03:50
14.01.2023

Per Luizin: Publiku ka vendosur, apo produksioni ka vendosur?! Nga Laureta Petoshati

Produksioni i ben ftese babait te Krise te vije te tregoje anen e tij te historise

17024
12
00:04:03
12.12.2022

Join this channel to get access to perks: 🤍 🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala

Sekretet e Dhomes se Kuqe, banoret dhe produksioni rrefehen ekskluzivisht - Post It's My Home 2

71423
58
01:17:56
08.01.2023

Join this channel to get access to perks: 🤍 🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala

Produksioni LABIA

1410
3
0
00:00:04
18.02.2014

I created this video with the YouTube Slideshow Creator (🤍

Xhane mos trazo plagen e vjeter xhirimet e Produksioni Muzikor XIMI 2014

170561
279
00:03:40
25.11.2013

Onair Media - 🤍 Follow Produksioni Ximi on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Produksioni Ximi & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #muzik #popullore #shqip

Zbulohet skenari i nates se sontme ja ke do denoj produksioni per sherin Olta Luiz

16220
84
33
00:01:23
31.01.2023

#albania #bigbrotheralbaniavip #viral #luizejlli #viralshorts #lajmeshqip #trending

HITET FESTIVE | Produksioni Beni

180071
144
3
02:13:54
19.12.2021

🎵 DAFINA DAUTI, ROBERT BERISHA, GJYLE QOLLAKU, VALON SUMA, ERALDA JASHARI, BESIR ISMAILI, MERITA GASHI, FEDI, SHAIP SHERIFI, CODA BAND, ARGETON DERVISHI, RABIE RIKA, DERVISH DERVISHI, REMI JAKUPI, BLERIM LUTFIU, PERPARIM MURATI - PAPI, FETA GJOLEKA, TENORI, ENES SEFERI, GUXIMTAR RUSHANI, ZEMRI VEJSELI, EDLIR META, LIRIM HOXHA, ILIR SELMANI, SAMIR JAHA. 📑 KENGE POPULLORE, MODERNE, ZBAVITESE, POP, ORIENT & FOLK 🎬 X-CREATIVE 💡 VICTORIA ©️ produksioni beni Artist Booking 🤍 +38970288851 (C) beni production ® 🤍beniproduction.com beni production 🤍 SOCIAL MEDIA: ►facebook: 🤍 ►Instagram: 🤍 ►tiktok: 🤍 ►twitter: 🤍 #beniproduction #GEZUAR2022 #HITETFESTIVE gjirimet e vitit te ri 2022

Produksioni kercenon Luizin me Burgim || Big Brother Vip Albania...

76581
310
25
00:03:10
11.01.2023

All the videos , songs , images , and graphics used in the videos belong to their respective owners and I or this channel does not claim any right over them . Copyright Disclaimer under section 107 of the Copyright Act of 1976 , allowance is made for " fair use " for purposes such as criticism , comment , news reporting , teaching , scholarship , education and research . Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing . " #borazemani #perputhen #melerteflas #perputhenprime #arjankonomi #mevlanshaba #fifi #donaldveshaj #beatrix #arbanaosmani #beatrixramosaj #donaldi #donaldveshaj #romeoveshaj #melerteflas #elvanagjata #tayna #ledrivula #dhuratadora #kida #noizy #stresi #melisalleshi #butrintimeri #ardigjebrea #luanavjollca #ediell #edielashqiptare #dancingwiththestarsalbania #bigbrothervipalbania #bigbrothervipkosova

Zbulohen sekrete nga produksioni qe po i fsheh te drjetat e Luiz Ejlli

11972
175
26
00:01:05
28.01.2023

#albania #bigbrotheralbaniavip #viral #luizejlli #viralshorts #lajmeshqip #lajme #trending 🤍alokamnjepytje 🤍1komb1gjak2 🤍lajmetari 🤍shqipfy 🤍ArkivaShqip 🤍BigBrotherAlbaniaVip 🤍LaberiaNews 🤍TIKI_info 🤍showbizishqiptarTV

Produksioni provokon rende Luizin dhe Kiaren ne Big Brother Vip Albania...

13181
68
9
00:01:41
31.01.2023

All the videos , songs , images , and graphics used in the videos belong to their respective owners and I or this channel does not claim any right over them . Copyright Disclaimer under section 107 of the Copyright Act of 1976 , allowance is made for " fair use " for purposes such as criticism , comment , news reporting , teaching , scholarship , education and research . Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing . " #borazemani #luizejlli #perputhen #melerteflas #perputhenprime #arjankonomi #mevlanshaba #fifi #donaldveshaj #beatrix #arbanaosmani #beatrixramosaj #donaldi #donaldveshaj #romeoveshaj #melerteflas #elvanagjata #tayna #ledrivula #dhuratadora #kida #noizy #stresi #melisalleshi #butrintimeri #ardigjebrea #luanavjollca #ediell #edielashqiptare #dancingwiththestarsalbania #bigbrothervipalbania #bigbrothervipkosova

Produksioni nuk i len banoret me flejt diten, qikat majne diten e grave, Shkurta vesh dimi e jelek

31719
6
00:32:25
21.11.2022

Permbledhja ditore - Dita 69 - 19.11.2022 - It's My Home Join this channel to get access to perks: 🤍 🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala

Parashutisti Arbër Xhaja: Produksioni kundra Luizit, nuk më lejoi të dërgoja banderola në shtëpi

12707
177
2
00:00:56
06.02.2023

#rtvora #diteere #show #arjolashehu #bigbrother #bigbrothervip #luizejlli #kiaratito #shortvideo #shorts Njeriu që i bëri surprizën e parë Luiz Ejllit me dron, Arbër Xhaja, deklaron se se këngëtari shkodran nuk do ia dalë të jetë fituesi i reality-shoë-it që ka mbërthyer shqiptarët brenda pak javësh. I ftuar në emisionin “Ditë e Re”, piloti Xhaja shprehet se Big Brother-in do ta fitojë aktorja Olta Gixhari. Ndërsa tha se dhe vetë produksioni është kundër Luizit, pasi këtë e kishte nuhatur në momentin kur iu ndalua të dërgonte më dronë në shtëpinë e momentit. Po ashtu, ai tha se në episodin e së shtunës duhej të dilte nga shtëpia, Kiara dhe jo Efi. Një emision i drejtuar nga Arjola Shehu. Çdo ditë nga e hëna në të premte ora 07:00 - 10:00. Emisioni 180 minuta është konceptuara në tre shtylla. Temat e trajtuara në emision mbulojnë të gjithë spektrin e zhvillimeve ditore si: politikë, aktualitet, kulturë, show biz etj. Në çdo puntatë, i ftuar është edhe një personazh, profil. Në fashën e parë të orarit, emisioni ka të gërshetuar informacionin utilitar, aktualitetin dhe muzikën në 60 minuta. Herë pas here në këtë fashë ka ndërhyrje nga terreni me gazetarët për zhvillimet e mëngjesit apo edhe të ftuar protagonist të një ngjarjeje. Nga e hëna në të premte ora 07:00-10:00. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Valle Dasmash - Produksioni Muzikor Manti

2581
3
0
00:12:50
31.01.2014

▶️: 🤍 Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB : 🤍 IG : 🤍 #Baresha​#MantiProduction © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

Motrat Mustafa - Tri here mendo, nje here fol (Gezuar 2018) (Produksioni ARDI)

575590
1266
63
00:03:36
03.12.2017

Onair Media - 🤍 Follow Produksioni Ardi on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Produksioni Ardi & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #shqip

Efi na tregon te verteten s'na voton publiku na voton produksioni #shorts #viral #shortvideo

4442
44
3
00:00:10
25.01.2023

#albania #bigbrotheralbaniavip #luizejlli #albania #bigbrotheralbaniavip #luizejlli #viral #trending #lajmeshqip #lajme #topchannel #kiaratito #viralvideo 🤍TopChannelAlbania 🤍tch.bigbrotheralbania 🤍bigbrothervipkosova 🤍alokamnjepytje 🤍1komb1gjak2 🤍lajmetari 🤍ShowBizInfo_ 🤍showbizidol1499 🤍luiz.ejlli.official 🤍kiaratito9689 🤍LaberiaNews

Pas debatit me Oltën, produksioni i BBV provokon Luizin

23888
116
46
00:02:38
30.01.2023

Pas debatit me Oltën, produksioni i BBV provokon Luizin

Çfarë ndodh kur vetë produksioni thyen rregullat? Eni i nxjerr zbuluar, flet për...

1418
12
3
00:01:25
16.01.2023

Çfarë ndodh kur vetë produksioni thyen rregullat? Eni i nxjerr zbuluar, flet për...

Publikohen pergjigjet e analizave te Luizit , Produksioni genjeu...Big Brother Vip Albania...

23005
92
23
00:01:22
12.01.2023

All the videos , songs , images , and graphics used in the videos belong to their respective owners and I or this channel does not claim any right over them . Copyright Disclaimer under section 107 of the Copyright Act of 1976 , allowance is made for " fair use " for purposes such as criticism , comment , news reporting , teaching , scholarship , education and research . Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing . " #luizejlli #luis #bigbrothervipalbania #bigbrothervipkosova #borazemani #perputhen #melerteflas #perputhenprime #arjankonomi #mevlanshaba #fifi #donaldveshaj #beatrix #arbanaosmani #beatrixramosaj #donaldi #donaldveshaj #romeoveshaj #melerteflas #elvanagjata #tayna #ledrivula #dhuratadora #kida #noizy #stresi #melisalleshi #butrintimeri #ardigjebrea #luanavjollca #ediell #edielashqiptare

Produksioni po genjen ? Flet Beniada per Luizin ne Big Brother Vip...

14158
75
12
00:01:30
11.01.2023

All the videos , songs , images , and graphics used in the videos belong to their respective owners and I or this channel does not claim any right over them . Copyright Disclaimer under section 107 of the Copyright Act of 1976 , allowance is made for " fair use " for purposes such as criticism , comment , news reporting , teaching , scholarship , education and research . Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing . " #borazemani #perputhen #melerteflas #perputhenprime #arjankonomi #mevlanshaba #fifi #donaldveshaj #beatrix #arbanaosmani #beatrixramosaj #donaldi #donaldveshaj #romeoveshaj #melerteflas #elvanagjata #tayna #ledrivula #dhuratadora #kida #noizy #stresi #melisalleshi #butrintimeri #ardigjebrea #luanavjollca #ediell #edielashqiptare #dancingwiththestarsalbania #bigbrothervipalbania #bigbrothervipkosova

'Më mashtruan se do bëhej Përputhen VIP, produksioni ndryshoi kontratën' Brahaj zbulon skandalin

2643
15
00:00:45
16.12.2022

#rtvora #glamourzone #show #esterbylyku #vip #xhenibrahaj Një program rinor me të ftuar VIP nga fusha të ndryshme. E veçanta e këtij emisioni është se xhirohet në limuzinë. Personazhet tregojnë të pathënat nga jeta e tyre, momentet më kritike të karrierës, si dhe shumë ekskluzivitete të tjera. Një emision nga Ester Bylyku. Ku personazhet ftohen për një udhëtim me limuzinë Çdo të premte ora 22:30 në RTV Ora Për më shumë lexoni në: Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

'Babai në gjendje kritike për jetën, produksioni planifikonte sherre' Rrëfimi shokues i Xheni Brahaj

4076
11
00:01:02
16.12.2022

#rtvora #glamourzone #show #esterbylyku #vip #xhenibrahaj Një program rinor me të ftuar VIP nga fusha të ndryshme. E veçanta e këtij emisioni është se xhirohet në limuzinë. Personazhet tregojnë të pathënat nga jeta e tyre, momentet më kritike të karrierës, si dhe shumë ekskluzivitete të tjera. Një emision nga Ester Bylyku. Ku personazhet ftohen për një udhëtim me limuzinë Çdo të premte ora 22:30 në RTV Ora Për më shumë lexoni në: Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Pas Luizit , Produksioni kercenon Mikelen ne dhomen e rrefimit...Big Brother Vip Albania

8404
31
5
00:01:17
13.01.2023

All the videos , songs , images , and graphics used in the videos belong to their respective owners and I or this channel does not claim any right over them . Copyright Disclaimer under section 107 of the Copyright Act of 1976 , allowance is made for " fair use " for purposes such as criticism , comment , news reporting , teaching , scholarship , education and research . Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing . " #borazemani #perputhen #melerteflas #perputhenprime #arjankonomi #mevlanshaba #fifi #donaldveshaj #beatrix #arbanaosmani #beatrixramosaj #donaldi #donaldveshaj #romeoveshaj #melerteflas #elvanagjata #tayna #ledrivula #dhuratadora #kida #noizy #stresi #melisalleshi #butrintimeri #ardigjebrea #luanavjollca #ediell #edielashqiptare #dancingwiththestarsalbania #bigbrothervipalbania #bigbrothervipkosova

Shkurte Gashi - Hitet ndër vite nga Produksioni Arboni

561808
629
24
00:43:05
31.12.2020

Onair Media - 🤍 Follow Produksioni Arboni on… FB: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #shqip

Baskia dhe Meti - Policia (Official Video) 2018 (Produksioni ARDI)

367688
746
36
00:01:25
27.12.2017

Onair Media - 🤍 Follow Produksioni Ardi on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Produksioni Ardi & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #shqip

Produksioni demaskon banorin ... Big Brother Vip Albania

1362
22
1
00:01:27
02.02.2023

All the videos , songs , images , and graphics used in the videos belong to their respective owners and I or this channel does not claim any right over them . Copyright Disclaimer under section 107 of the Copyright Act of 1976 , allowance is made for " fair use " for purposes such as criticism , comment , news reporting , teaching , scholarship , education and research . Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing . " #borazemani #perputhen #melerteflas #perputhenprime #arjankonomi #mevlanshaba #fifi #donaldveshaj #beatrix #arbanaosmani #beatrixramosaj #donaldi #donaldveshaj #romeoveshaj #melerteflas #elvanagjata #tayna #ledrivula #dhuratadora #kida #noizy #stresi #melisalleshi #butrintimeri #ardigjebrea #luanavjollca #ediell #edielashqiptare #dancingwiththestarsalbania #bigbrothervipalbania #bigbrothervipkosova

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Produksioni зао paul vs rudeus dolar ne olur xem phoenix clash royale neemia dileep kavya lousiana jamadil aakhir fishing rods geo grow bags cach decisions life FAPESP ai mocap from video 군산 Muhim yangiliklar IME form 악역