Kosova

Kosova смотреть последние обновления за сегодня на .

DJ Gimi-O x Enom - KOSOVA [Official 4K Video]

1983950
26417
3991
00:03:32
15.02.2021

DJ Gimi-O findet ihr jetzt Offiziell auf... Spotify ▸🤍 iTunes ▸ 🤍 Google Play ▸ 🤍 Deezer ▸ 🤍 ▸ Hier JETZT ABONNENT werden: 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍mergim_taa 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍enom.official 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍zeqirzullufi 🤍 Produced & Mix by: Çelik Lipa (SBS Entertainment) Master by: SOTT Vocal: Enom Solo: Premtim Etemi & Liridon Pervorfi Special Guests: Zeqir Zullufi (Fara e Flliqt) Video Produktion: N'Pik Creative & Ari Filmz (CH) Edited by: Dior Bajrami Director of Photography Color Grading: Dren Bajrami Production Coordinator: Ginis Kadriu, DJ Gimi-O

Varroset Hamidja, e qan krejt Kosova - 02.12.2022 - Klan Kosova

38941
98
16
00:01:59
02.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Lajmet 11:00 - 03.12.2022 - Klan Kosova

3910
16
2
00:12:31
03.12.2022

My Event Description

Gjendet vetura e të dyshuarit - 01.12.2022 - Klan Kosova

44723
93
17
00:03:40
01.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Kurti e di s’i duhen rehatuar serbët - 02.12.2022 - Klan Kosova

16991
94
21
00:02:05
02.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Për ty Kosovë - Dani, Buraku, Valoni, Gjoni, Osmani

4209738
18233
951
00:04:28
12.11.2019

Project By Valon Biba Music : Valdrin Abazi Prod. By VDsounds Directed by Betim Biba & Hekuran Zogu Editing : Egzon Gjuka 1.Ramadan Krasniqi - Besa Besë 2.Burak Vehapi - Kosovë ty te njeh historia 3.Valon & Gjon - Ministrit e londres 4.Osman Imeraj - Ani moj Kosovë ONIMA - 🤍 VDsounds on Instagram : 🤍

Testohet alarmi në Prishtinë - 03.12.2022 - Klan Kosova

3034
22
4
00:01:09
03.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Familjarët thonë se Hamidja ishte sulmuar vazhdimisht - 01.12.2022 - Klan Kosova

39473
114
14
00:02:01
01.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Dy flamuj shkuan me tren në Beograd - 28.11.2022 - Klan Kosova

21719
75
5
00:01:15
28.11.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

This is Republic of KOSOVA cinematic video 4K 🇽🇰

19837
374
38
00:01:29
16.09.2021

Facebook : 🤍 Instagram : 🤍

Lajmet 13:00 - 03.12.2022 - Klan Kosova

1847
12
0
00:13:24
03.12.2022

My Event Description

Vetevritet Sokol Halili

46771
131
46
00:03:16
02.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Familjari i gruas së vrarë në QKUK: Që nga momenti kur është martuar ka pasur dhunë fizike

135054
405
95
00:08:26
30.11.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Edicioni Special - 01.12.2022 - Klan Kosova

8271
15
5
00:29:45
01.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Burra vrasës - 01.12.2022 - Klan Kosova

9685
14
4
01:23:46
01.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Top News - Kosova nën shok nga vrasja e gruas shtatzënë / Burg përjetë për ish bashkëshortin

21400
72
37
00:02:00
01.12.2022

Sokol Halili, autor i vrasjes së ish bashkëshortes së tij që ishte 41 javëshe shtatzënë, Hamide Magashi, në oborrin e maternitetit në prishtinë, rrezikon burg të përjetshëm megjithatë, sipas njohësve të ligjit, ky dënim mund të evitohet vetëm nëse i dyshuari vetëdorëzohet. Dënimi me burg të përjetshëm, do të përbënte kështu të parin të këtij lloji në Kosovë. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e të mërkurës, rreth orës 18.00, kur Sokol Halili qëlloi me armë zjarri ish bashkëshorten e tij shtatzënë, Hamide Magashi, pikërisht para maternitetit të Prishtinës. 35 vjecarja ishte në javët e fundit të shtatzënisë dhe kishte shkuar në Maternitet për një kontroll rutinë. Por atje është përballur me ish bashkëshortin, i cili e ka qëlluar disa herë me armë por dy kanë qenë plumbat fatalë që i kanë marrë jetën asaj dhe fëmijës ende të palindur. Halili dhe Magashi kishin më pak se një vit të martuar dhe po prisnin fëmijën e tyre të parë. Por martesa e tyre kishte probleme dhe Magashi kishte kërkuar divorcin. Ngjarja ka tronditur opinionin publik në Kosovë e madje edhe përtej saj dhe në prishtinë, është organizuar edhe një protestë nën moton: Vrasja e grave nga burrat, urgjencë kombëtare. Ndërkohë, qeveria e kosovës do të diskutojë ngjarjen në një mbledhje të posacme, njoftuar kjo nga ministrja e drejtësisë Albulena Haxhiu. “Këto krime të rënda na bëjnë të kuptojmë që femicidi është i përhapur në shoqërinë tonë”, tha Haxhiu duke shprehur më pas ngushëllimet për familjarët e duke kërkuar dënim maksimal për autorin. “Ajo grua, që priste të sillte në këtë botë një fëmijë, duhej të mbrohej...por u shua bashkë me fëmijën ende të palindur”, tha Haxhiu. Pas krimit makabër kanë reaguar edhe bluzat e bardha të kosovës...Një kardiokirurg nga QKUK-ja Loeonard Bytyqi, tha se janë të shumtë personat duhet të kërkojnë falje publike e të japin dorëheqjen, pasi sipas tij rasti i rëndë dëshmon se Kosova ka dështuar si shtet, si shoqëri. “Kemi dështuar plotësisht si shtet, si shoqëri, si individë e si burra. Lini karriget dhe ikni...e ndjera ishte nën urdhër mbrojtjeje...mbajeni mend, do të na vijë turp edhe në varr”, shkruan ai. Përvec rastit të një dite më parë, një tjetër vrasje shokoi opinionin publik javën e kaluar, kur po në prishtinë, një grua u vra me sëpatë nga bashkëshorti i saj 70 vjecar. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#Kosove#Vrasja

A mund të shpëtohej foshnja? - 01.12.2022 - Klan Kosova

24514
68
24
00:01:46
01.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Vuciq vec sa s’e rrahë Varhelyn - 02.12.2022 - Klan Kosova

16257
55
34
00:02:02
02.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Ish-burri vret gruan në oborrin e Gjinekologjisë - 30.11.2022 - Klan Kosova

21960
96
19
00:01:43
30.11.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Motra e gruas së vrarë në QKUK: Gjakun nuk ia falim kurrë edhe pse jena veç femra

72327
230
76
00:05:16
01.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Lajmet 15:00 - 02.12.2022 - Klan Kosova

11573
32
1
00:15:40
02.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

DJ Gimi-O x PAVARSIA [Official Video]

6812068
94780
6536
00:03:23
11.02.2020

DJ Gimi-O findet ihr jetzt Offiziell auf... Spotify ▸🤍 iTunes ▸ 🤍 Google Play ▸ 🤍 Deezer ▸ 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍mergim_taa 🤍 ▸ Hier JETZT ABONNENT werden: 🤍 Beat/Mix/Master: Don Gima, Premtimi Etemi, DJ Gimi-O Vocal: Erza Solo: Premtimi Etemi Video: Mevlo, Ardit de Niro Directed by: DJ Gimi-O Translate: Drilon Hasani, Arber Citaku

Asociacioni duhet të bëhet - 01.12.2022 - Klan Kosova

4927
29
13
00:02:21
01.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Burri vret gruan shtatzënë, Flet Besarta Breznica nga rrjeti i grave - 30.11.2022 - Klan Kosova

13394
39
28
00:06:36
30.11.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Lajmet 20:00 - 02.12.2022 - Klan Kosova

6975
35
0
00:23:58
02.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Lajmet 20:00 - 01.12.2022 - Klan Kosova

13580
56
4
00:30:30
01.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Ylli Demaj & Aferdita Demaku - Kosova & Shqipnia #Gezuar2023

193630
1210
42
00:08:18
27.11.2022

Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Provođenje sporazuma iz Berlina u praksi: Mala ekonomska saradnja Kosova i BiH

431
3
0
00:03:08
03.12.2022

Regionalni čelnici potpisali su u Berlinu sporazum o priznavanju ličnih karata, univerzitetskih diploma i profesionalnih kvalifikacija. Sporazum se najviše odražava na odnose između Kosova i BiH.

Ja çfarë humbet Kosova nëse lëshon territoret | Breaking Top News

17999
79
27
00:13:34
29.11.2022

Enver Bytyçi, studiues, Nexhmedin Spahiu, analist, të ftuar në Breaking diskutojnë në lidhje me bashkimin Kosovë-Shqipëri. "Breaking" është emisioni më i ri informativ në Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në kohë reale. Çdo ditë nga e hëna në të premte, nga ora 10:00-12:00, në një transmentin maratonë me moderatoren Elisa Gjerani, publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen diskutime në studio dhe lidhje live me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Breaking#TopChannel#TopNews

Trupi i pajetë i Sokol Halilit arrin në Emergjencë

17816
25
9
00:00:26
02.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Kërkohen dorëheqjet e përgjegjësve - 01.12.2022 - Klan Kosova

7589
25
6
00:01:59
01.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Sokol Halili arriti në emergjencë pa shenja jete - 02.12.2022 - Klan Kosova

24471
62
15
00:00:43
02.12.2022

Follow Klan Kosova on... #short • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Vrasja që nuk u parandalua - 01.12.2022 - Klan Kosova

23299
66
11
00:02:05
01.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Vrasësi i gruas shtatzene mbyt veten - 02.12.2022 - Klan Kosova

49419
116
7
00:02:07
02.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Lajmet 11:00 - 02.12.2022 - Klan Kosova

5019
16
0
00:07:21
02.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

I moshuari i ik zjarrit nga dritarja - 02.12.2022 - Klan Kosova

2502
13
1
00:01:27
02.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Lajmet 15:00 - 01.12.2022 - Klan Kosova

8479
21
0
00:16:26
01.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Qytetarët njihen me armatimin e FSK-së - 27.11.2022 - Klan Kosova

14936
120
16
00:01:38
27.11.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Lajmet 20:00 - 29.11.2022 - Klan Kosova

14011
55
0
00:30:30
29.11.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Shqiptarët me flamur, serbët ankohen - 28.11.2022 - Klan Kosova

33768
249
32
00:01:24
28.11.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Назад
Что ищут прямо сейчас на
kosova look coloridos noob disguise смарт rp sumu resapan irama padang pasir ������������ ��������������� Саранские прицепы irland doku uiharu Bubbling Music surgical плотина кёльнбрейн Ebene Diop для семейного просмотра nasa launch live NanoCell если тебе будет грустно pendakian marapi sumbar 鳳梨