Javes

Javes смотреть последние обновления за сегодня на .

Nisin nominimet per votimin e javes, ngushtohet gara mes banoreve

15119
2
00:10:18
05.12.2022

Join this channel to get access to perks: 🤍 🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala

JAVES - Sana Kung Pwede Lang (Official Quarantine Music Video)

1036
122
34
00:04:12
16.06.2021

Cast : As Himself Unpaid Telecaster Guitar Stepmom's Microphone Directed By : As Himself Edited By : As Himself Connect w/JAVES! Instagram : 🤍javes_avi Facebook :🤍jayvienisnisan Twitter : 🤍javes_avi Spotify : 🤍

Donato i prekur kë zgjedh në takim - Për'puthen Prapaskena

50755
226
12
00:01:09
03.12.2022

Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Ori Nebijaj Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Remili dihet kë zgjedh… - Për'puthen Prapaskena

51691
262
26
00:01:14
03.12.2022

Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Ori Nebijaj Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

APOSTOL RAFAEL RAMIREZ SIGNIFICADO DEL NOMBRE JAVES

163226
3217
245
01:03:22
04.03.2020

SUBCRIBETE A MI NUEVO CANAL 🤍

HiTi Javes.wmv

46105
136
9
00:01:06
23.09.2010

Bemat e Javes - Veshtrim Kritik ( Cmendina Dublim )

2739
27
0
00:05:47
15.03.2017

Bemat e javes , emission nga cmendina dublim ne TEMA TV.

Horoskopi i javes 5 - 11 Dhjetor nga Meri Shehu. Parashikimi per secilen shenje.

576
26
0
00:09:53
04.12.2022

#horoskopi #horoskopijavor #dashi #demi #binjaket #gaforrja #luani #virgjëresha #peshorja #akrepi #shigjetari #bricjapi #ujori #peshqit #merishehu

DITET E JAVES | Te mesojme ditet e javes ne gjuhen shqipe - SUPER KIDS

26146
151
0
00:02:10
16.10.2020

Te mesojme ditet e javes ne gjuhen shqipe. Video edukative per femije. Video te tjera me interes per ju mund te gjeni duke klikuar me poshte: 🤍 SUBSCRIBE SUPER KIDS Tani mund te na ndiqni edhe ne instagram: super_kidsvideos

DITET E JAVES ( italisht-shqip )

10244
28
0
00:02:54
01.02.2015

Per shqiptaret e vegjel ne Itali!

Bemat e Javes - Veshtrim Kritik (Cmendina Dublim)

835
12
0
00:05:45
28.03.2017

cmendina dublim

Elvis schießt - the Javes

914
7
0
00:02:37
28.10.2014

Filmed with an iPad2, editing with Replay and AutoSampler.

Bemat e Javes Veshtrim Kritik

2780
17
0
00:06:10
08.03.2017

Cmendina Dublim 2017

Bemat e Javes Cmendina Dublim 7/2/2018

2368
33
0
00:06:21
06.02.2018

Cmendina Dublim vjen me nje episod tjeter te VK Cmendina Dublim 6/2/2018

"Bemat e Javes" Veshtrim Kritik

560
10
0
00:08:15
21.03.2017

Cmendinaa dublim

Javes

42
1
0
00:01:20
05.11.2014

Meme do cação de javes😊😊

567
10
0
00:02:23
14.05.2020

Meme do cação

Ti amo javes

71
2
0
00:00:22
08.11.2020

JAVES - Day After Day (Official Lyric Video)

342
47
18
00:03:58
07.12.2021

DAY AFTER DAY Spotify : 🤍 Deezer : 🤍 Soundcloud : 🤍 Written and arranged by : Jayvie Nisnisan Produced by : Jeremiah Baguio Lasola Album art : Clyde Escoto Canvas art : Generev Madlos Connect to JAVES : Facebook : 🤍 Instagram : 🤍 Twitter : 🤍

The Javes - Muñeco De Papel (Video Oficial)

63
8
0
00:03:54
16.10.2022

Mira el video oficial para Muñeco De Papel del álbum Instinto de Escape! Instagram: thejavesperu

A1 Video 7 Meso gjermanisht ditet e javes

426
8
0
00:01:20
15.10.2022

Meso ditet e javes shqip gjermanisht

Per femije Mesoni 7 ditet e javes

4847
17
0
00:00:27
14.08.2016

Ti mesojme ditet e javes eshte nje video argetuese per femije ku permes fotografive dhe zerit mesojne ditet e hene, e marte, e merkure, e enjete, e premte, .

Vizatojme ditet e javes

167
9
0
00:07:57
17.02.2021

NE KETE VIDEO DO FLASIM PER DITET E JAVES SE SI FEMIJET TANE MUND TI PERVETESOJNE ATO NE NJE MENYRE TEPER ARGETUESE. KTE MUND TA REALIZONI ME LETRA ME NGJYRA . SHTYPNI BUTONIN SUBSCRIBE PER ME SHUM VIDEO 🤍 #ditetejaves #sitimesojmefemijeveditetejaves #educationalgames

Qikat veshen si djem, djemte si qika - Banoret nisin Proven e Javes - Dita 80

1612
0
00:35:14
03.12.2022

Permbledhja ditore - Dita 80 - 30.11.2022 - It's My Home Join this channel to get access to perks: 🤍 🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala

Puthja e dytë sonte mes Arditit dhe Erisës, Bora i fton në Përputhen - Dancing With The Stars

86352
220
22
00:11:40
02.12.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

JAVES - Sana Kung Pwede Lang (Official Lyric Video)

1898
165
53
00:03:43
16.07.2020

.Jayvie Nisnisan known as JAVES is a filipino musician and songwriter in Cagayan De Oro City. Sana Kung Pwede Lang // JAVES Composer, Lyricist : Jayvie Nisnisan Facebook : 🤍 Twitter : 🤍 Instagram : 🤍 Vocals/Rhythm : Jayvie Nisnisan Backing Vocals : Jeremiah Lasola Lead/Drums/Bass : Jc Dee #SupportLocalArtist #SupportOPM copyright (c) All Rights Reserve.

Javes Carpiadosa Besos Video Oficial

677
132
44
00:03:51
15.02.2022

Esta es una pieza musical de la autoría de Tandria Esmeralda Carpiadosa (Soraya) en esta primera versión en el genero bachata, producida por Rubén A. Florián en RFstudio, viene envuelta entre las voces de Javes Carpiadosa y Rebeca A. Ciprian, una pareja de esposos cristianos que creen en el matrimonio que Dios instituyo en el Edén. es el primer visual de el proyecto Javes y Rebeca enamorados. Este visual creación de Michael Fulgencio

Klipi i javes

13251
16
1
00:08:26
06.11.2012

Dita e xhuma, Festa e javes!

378
3
0
00:00:50
03.12.2021

O All-llahu im! Mëshiroje dhe bekoje pejgamberin tone te dashur, vulen e te gjithe pejgamberve, MUHAMEDIN a.s.v.s dhe Familjen e tij Fisnike!

Kreshniku perjashton Elmedinen nga prova e javes: "Veq ka flejt, na ka qit n'depresion"

8915
2
00:03:27
28.11.2022

Join this channel to get access to perks: 🤍 🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala

Ditet e javes anglisht

5449
3
0
00:00:36
02.06.2013

This video was uploaded from an Android phone.

Tipos de fanáticos parte uno - javes villa

233
37
10
00:02:59
09.08.2020

Un video donde se reúne un sin número de información para el desarrollo de toda la comunidad africana Sígueme en mis redes sociales facebook Javes villa 🤍 Instagram javesvillahd 🤍

JAVES & REBECA CONTIGO (cover)

437
39
11
00:03:51
22.02.2021

Esta canción es una de nuestras favoritas, originalmente interpretada por Abraham Velázquez y Betliza quisimos compartirla con ustedes con mucho amor.

The Javes - A Long Time till Dawn (demo)

2964
67
2
00:02:46
09.08.2019

demo 80's Germany Neobilly / Psychobilly

"Fokusi Politik i Javes" 14-04-2013

226
1
0
00:32:41
14.04.2013

Edmond Vlashaj: "Kandidaturat tona për deputetë kanë të bëjnë me të ardhmen e Shqipërisë të cilës duan t'i japin dimensionin rinor dhe solidar"! "Fokusi politik i javës" në "77 News" në bashkëbisedimin e përjavshëm me kryetarin e Partia Lëvizja Shqipëria e Re" (PLSHR) z. Edmond Vlashaj realizuar me gazetarin Artur Nura, trajtoi këtë radhë javën që lamë pas, si një javë elektorale dhe jo thjeshtë politike. Kryetari i PLSHR, Vlashaj e nisi bashkëbisedimin me faktin se tashmë ka nisur prezantimi i kandidatëve të kesaj partie për parlamentin e pas 23 qershorit në disa nga qarqet më më të rëndësishme të Shqipërisë, ku sipas tij ka dy elemente të cilat kanë të bëjnë me strategjinë që po ndiqet dhe duhet të bëhen me dije për qytetarët siç janë bërë për drejtuesit dhe ndjekësit e saj. Vlashaj fillimisht përcaktoi se fakti që PLSHR ka nisur prezantimin e kandidatëve me qarqet e Durrësit, Vlorës, Korçës, Beratit dhe javën që vjen do vazhdojë me prezantimin e kandidatëve në qarkun e Gjirokastrës, Kukësit, Dibrës, e ndoshta Tropojës ka të bëjë me me faktin që zgjedhjet e këtij qershori kanë me sezonin e turizmit në vendin tonë. "Ne si parti edhe vitin që shkoi në të njëjtën periudhë patëm një fushatë dinamike sensibilizuese dhe promovuese për Turizmin në Shqipëri dhe po e bëjmë gjithashtu edhe sot së bashku me fushatën elektorale në vazhdim. Kjo ndodh, sepse ne kemi të gatshme një platformë dinamike për Ministrinë e Turizmit, Rinisë dhe Sporteve, padyshim gati ministrin përkatës, së bashku me stafin e duhur rinor që e karakterizon PLSHR", tha Vlashaj duke shtuar se ndaj kishin zgjedhur prezantimin e kandidaturave në qytete bregdetare për të kaluar në javën që vjen në ato malore dhe padyshim gjithë Shqipërinë të cilën, sipas Vlashaj e ka falur Zoti të mrekullueshme. Drejtuesi i PLSHR-së Vlashaj, duke iu referuar emrave përkatës të kandidaturave që janë prezantuar dhe do të prezantohen në ditët dhe javët në vijim, tha se ato dhe ata janë të gjithë të rinj pedagogë, profesionistë, studentë edhe punëtorë të cilët nuk kanë pasur fare të bëjnë me të shkuarën komuniste, apo të korruptuar të këtyre 22 viteve demokraci! "Kandidaturat tona për deputetë në parlamentin e ardhshëm kanë të bëjnë vetëm me të ardhmen e Shqipërisë të cilës duan t'i japin dimensionin e tyre rinor të pasionit dhe pastërtisë duke u bërë protagonistë të ndryshimit pozitiv dhe solidar", tha Vlashaj duke shtuar se besonte që shoqërisë shqiptare i nevojitet shumë dimesioni pozitiv i solidaritet i cili ka qenë i pranishëm në karakterin historik të shqiptarit, por që së fundi edhe për shkak të zhvillimeve jo të duhura politike si Majtas edhe Djathtas është cënuar. Më tej drejtuesi i PLSHR shtoi se slogani elektoral i kësaj partie në këto zgjedhje është "Drejtësi dhe Zhvillim" dhe është marrë nga modeli i AKP-së (Partia Drejtësi dhe Zhvillim e kryeministrit turk Erdogan) i cili, sipas Vlashaj u përzgjodh prej ngjashmërisë së Turqisë së para qeverisjes së Erdoganit me Shqipërinë e sotme të mbushur me varfëri dhe korrupsion dhe Turqisë së sotme me rritje marramendëse ekonomike dhe me luftë pa kompromis ndaj korrupsionit! "Ndaj ne themi se është koha për të thënë me forcë: As majtas as djathtas, por vetëm Drejt", tha Edmond Vlashaj duke shtuar se nëse eliminohet korrupsioni, i jepet pushteti njerëzve të thjeshtë të cilët janë të vetmit që e paguajnë faturën e tij dhe që në fakt, mbartin me vete shume energji pozitive që PLSHR dhe kandidatët e saj të rinj në parlamentin e ardhshëm do ta konvertojnë në pushtet legjislativ dhe ekzekutiv për një Shqipëri të Re të Begatë dhe plot Solidaritet.

Назад
Что ищут прямо сейчас на
javes ramirez barinaga hafizur rahman waz туранская раса Kabuli Rice Recipe Imagerie du Coeur segredos de deus 거미 irsan lubis jahangirpuri dange Carlos Salcido Noelle Build Guide 홍대 green screen seram canal mova פאן ไผ่ใหญ่ 웃소 форза 5 resemudah