Hajde

Hajde смотреть последние обновления за сегодня на .

TEA TAIROVIC - HAJDE (OFFICIAL VIDE0 2021)

86171608
335124
10332
00:02:58
21.05.2021

#TeaTairovic #Hajde Label & copyright: T Music, ℗ & © 2021. All rights reserved. Booking & Info: Nikola Bridžis +381 65 8158 598 Streaming link: 🤍 Tea on Facebook: 🤍 Tea on Instagram: 🤍 🎵 Listen: Deezer: 🤍 Spotify: 🤍 Apple Music: 🤍 Amazon Music: 🤍 Tidal: 🤍 🎵 Buy It On: iTunes: 🤍 Amazon: 🤍 ► Tekst: Sanja Vučić, Tea Tairović ► Aranžman: Bojan Vasic ► Romanian vocals: Marian Tirvi Video - xVisual Styling: Be Lady, Stefan Golubović Šminka: Mia Pucar; Danica Mitrović Frizura: Lucky Team Plesači i statisti: Black squad plesna škola Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale!

DJ Gimi-O x Ermal Fejzullahu - HAJDE HAJDE [Official Video]

6537785
35346
8692
00:02:39
07.07.2022

Spotify ▸🤍 iTunes ▸ 🤍 Google Play ▸ 🤍 Deezer ▸ 🤍 ▸ Hier JETZT ABONNENT werden: 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍mergim_taa 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍ermal.fejzullahu 🤍 Prod. by: SBS ent. Mix/Master: Don Gima Solo: Egzon Bajraliu, Liridon Pervorfi, Mr. Sero Video Produktion: N'PIK Creative Edited by: Dior Bajrami Director of Photography Color Grading: Dren Bajrami Production Coordinator: Ginis Kadriu, DJ Gimi-O

Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Hajde luj qyqek LIVE (audio Live ) 2017

50076711
186977
5406
00:02:21
12.07.2017

🤍 🤍 (C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret''

Enca ft. Muharrem Ahmeti - Hajde (Official Video 4K)

20387436
102066
3401
00:02:46
17.05.2019

Contact Enca : team🤍encamusic.com Instagram: 🤍 Snapchat: encaoops Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Available on: Deezer: 🤍 iTunes: 🤍 Spotify: 🤍 Music Melodies: Enca,Muharrem Ahmeti Lyrics: Enca Music produced by: BigDeal Records Video : Max Production Image Director : Joni Peci Special Thanks to Geraldina Sposa

Benny Jamz, Gilli, Kesi - Hajde ft. B.O.C

1175260
4922
200
00:03:14
30.05.2021

🤍 Produktionsselskab SLICK MEDIA Instrueret af Rumle kjær og Balthazar Hoedeman Executive producer Haflakongen Director of photography Rumle Kjær Producer Balthazar Hoedeman Assistent kameramand/fotograf Nikolaj Malsbo Droneoperatør Balthazar Hoedeman Klipper, visual effects, grading Rumle kjær Tak til Dogui De La Cruis, Bernado Batista, Yoriel Grande, MXIII og disco:wax

HAJDE

2378
107
12
00:01:31
21.12.2022

Provided to YouTube by DistroKid HAJDE · ADIN56 HAJDE ℗ Enter Our Age Released on: 2022-12-21 Auto-generated by YouTube.

B.O.C - Hajde

33948
183
9
00:03:02
28.05.2021

Husk at Like og subscribe derude, ha en god dag ❤

HAJDE LUJ QYQEK MASHUP | BG/RS/AL | Tea Tairovic, Yllka Kuqi & Desi Slava

376449
5706
368
00:03:41
29.08.2021

Serbia, Albania, Bulgaria, Romania 0:00 Serbia 0:51 Bulgaria 2:19 Albania 3:13 Romania & Serbia

Tea Tairovic - Dubai (Official Video)

18497942
73815
2290
00:03:05
21.05.2022

Label & copyright: Tea Tairovic & T Music, ℗ & © 2022. All rights reserved. Booking & Info: Nikola Bridžis +381 65 8158 598 Album streaming link: 🤍 "Dubai" streaming link: 🤍 Follow Tea ► Digital Services: Spotify: 🤍 Deezer: 🤍 Apple: 🤍 ► Social Media: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 🎵 Listen "Dubai" on: Deezer: 🤍 Spotify: 🤍 Apple Music: 🤍 Amazon Music: Coming soon.. . Tidal: 🤍 🎵 Buy "Dubai" on: iTunes: 🤍 Amazon: Coming soon.. . Music by: BIGDEAL RECORDS Instagram: 🤍 Website: 🤍 YouTube: 🤍 Melody by: Ronela Hajati Tekst: Jelena Trifunović Aranžman: Marko Cvetković Mix&Master: Saša Dinić🤍Studio WHITE - Trumpet: Miloš Nikolić - Back Vocals: Suzana Branković - Drums, Bass, Keyboards, Piano, Percussion: Marko Cvetković Screenplay – Tea Tairović Video Production – xVisual Director/Producer – David Mićić 1st Assistant – Ivan Mijatović Organization - Milica Vunjak Cinematography – Miroslav Todorović 1st Assistant Camera – Milan Ćurčić Steadicam – Lazar Janković Camera Rental – ArtCore Studio Gaffer – Zoran Begulić Light Department – DT Light Scenography – Orjen Đurić Production Assistant – Serđo Maksimović, Uroš Petković Post Production – David Mićić Styling – Blady Makeup – Mia Pucar Hairstyle – Lucky Team Choreographer – Aleksandar Alijević Dancers – Black Squad Styling: Stefan Golubović #TeaTairovic #Balkanija #Dubai Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale!

Endritbeats - Hajde Luj Qyqek (Tallava Remix) 🔥

3137426
24081
174
00:02:19
24.02.2022

♦Endritbeats (Dj/producer)♦ Download mp3: 🤍 💿Soundcloud: 🤍 ❗❗ Te gjitha t drejtat e videove n kete channel i mbron faqja Endritbeats ❗❗ ❗❗ Per me shum informata kontakt ❗❗ 🤍instagram/endritttk 🤍facebook.com/endritkoqi99 🤍snapchat.com/endrit.koqi Original song: Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Hajde luj qyqek 🤍 🤍 © 2022 Endritbeats !! All Rights Reserved. ! SOCIAL MEDIA ! 🔔IG/endritttk 🔔 👻SC/endrit.koqi👻 #Dasma #Endritbeats #Hajdelujqyqek

DJ Gimi-O x Alketa - MASHALLAH [Official Video]

19178001
155018
7917
00:02:38
09.06.2022

Spotify ▸🤍 iTunes ▸ 🤍 Google Play ▸ 🤍 Deezer ▸ 🤍 ▸ Hier JETZT ABONNENT werden: 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍mergim_taa 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍alketa.tu 🤍 Prod. by: SBS ent. Mix/Master: Nome Ent. Vocal: Alketa Solo: Egzon Bajraliu Video Produktion: N'PIK Creative Edited by: Dior Bajrami Director of Photography Color Grading: Dren Bajrami Production Coordinator: Ginis Kadriu, DJ Gimi-O

Ceca - Hajde - (Official Video 2011)

368606
1312
20
00:03:05
08.06.2015

Label and copyright: Ceca Music Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! Music: A. Milić lyrics: Marina Tucaković Arr: A. Milić, Ivan Milosavljević

Blasta - Hajde

252438
3572
61
00:02:25
03.09.2021

Executive Producer : Genc Prelvukaj Music : Blasta, Genc Prelvukaj & Granit Ismajli Lyrics : Blasta Mix & Master: Granit Ismajli Video: Black Fish C- Black Fish 🤍 🤍 🤍

“Opinion” | Berisha-Ramës: Bëhu burrë dhe hajde 5 minuta këtu, trego sa të vlen lëkura

4177
22
4
00:02:59
02.02.2023

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, është i ftuar këtë të enjte në emisionin “Opinion” në Tv Klan. Ai i ka kthyer përgjigje deklaratave të kryeministrit Edi Rama, i cili është shprehur se do të refuzojë të përfshihet në debate me një opozitë, e cila sipas tij, është në nivel etik të frikshëm. Berisha duke iu drejtuar drejtuesit të emisionit “Opinion”, Blendi Fevziut, i cili lexoi deklaratën e Ramës, tha: Bëhu burrë thuaji, hajde vetëm 5 minuta dhe trego sa të vlen lëkura. Blendi Fevziu: Zoti Rama sapo thotë që “unë nuk do ta përsëris, nuk kam çfarë të them, por duke qenë se sot refuzova të jem, do refuzoj të jem në mënyrë të vazhdueshme jo për çështje konkrete, por në tërësi të jem në sallë të Kuvendit dhe të përfshihem me disponim në debat me një opozitë e cila është në nivel etik të frikshëm”. “Për fat të keq më ka tërhequr edhe mua ndonjëherë në atë nivel”, thotë. Pra ju e keni bërë të keq dhe Ramën. Sali Berisha: Thuaji pak, bëhu burrë dhe hajde 5 minuta këtu. Bëhu burrë thuaji, hajde vetëm 5 minuta dhe trego sa të vlen lëkura. Blendi Fevziu: Rri se mos vjen. Sali Berisha: Të bëhet burrë dhe të ballafaqohet me Luçiano Boçin në studion te Grida Duma. Blendi Fevziu: Nga ana tjetër thotë, “zyrtarin e FBI e kam takuar me kërkesën e tij në zyrë. Kemi pasur bashkëbisedim miqësor në terma krejt të përgjithshëm. Më ka treguar që puna e tij ka në fokus influencën ruse. Më ka folur dhe kemi folur për rajonin. Takimet e tjera kanë ardhur ose si rezultat i pranisë së tij këtu ose pranisë sime në SHBA. Më ka ftuar në zyrat në Nju Jork ku jam takuar dhe me kolegë të tjerë të tij. Nuk shoh asgjë të jashtëzakonshme, një marrëdhënie krejt normale që nuk është e vetmja që kam me përfaqësues të agjencive të ndryshme”. Sali Berisha: Pyete, e ka takuar në Nju Jork apo në Tiranë Deripaskën? Blendi Fevziu: Rama? Nuk e ka takuar Deripaskën. Zoti Berisha, Deripaska nuk ka ardhur në Shqipëri. Sali Berisha: Kush tha? Blendi Fevziu: Deripaska nuk ka ardhur në Shqipëri. Edhe në Mal të Zi që ka një vilë sa gjysma e Shqipërisë ka qenë një herë dhe Deripaska nuk shkel në Nju Jork se është i sanksionuar që në 2014. Sali Berisha: Deripaska ka 6 kompani, është investitor strategjik në Shqipëri. Dhe e vërteta është që ka shumë mundësi që jo në një që është publikisht, por në një tjetër që është i fshehur Deripaska ka patur tendera me AlbControl me zonjën Balluku e cila nuk ka çorbë që të mos jetë e përzier. Realiteti. Ka marrë tendera në rrugë, ka marrë tendera nga ujësjellësa. Ajo që ka ndodhur se Deripaska i sanksionuar nga SHBA në vitin 2018 ka vazhduar i qetë në një parajsë veprimtarinë e tij ekonomike gjer në vitin 2022 në Shqipëri. A e ka takuar Edi Ramën apo jo? Unë nuk mund të them. A e ka paguar Deripaka ato 220 mijë Dollarë apo i ka paguar Edi Rama, ato nuk mund të them. Ato janë të gjitha hetime të institucioneve ligjzbatuese të SHBA./tvklan.al #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Tea Tairovic - Hajde (Night Club Code) 2022

248231
1526
43
00:01:06
05.01.2022

Purchase my videos: 🤍

Djecije pjesmice: Hajde sad da igramo

1451099
1136
0
00:01:53
27.11.2022

Fikret Dauti - Hajde te lali

10953
151
17
00:03:26
03.02.2023

Komponim" Elizeproduction Aranzhman " Meti Neziri Solo sint " Alldin Sallahi Tekst " Ejup Shabani Video By : Jehonaproduction #Fikretdauti #hit#Elizeproduction

Tea Tairovic - Hajde - (LIVE) - (Tv Grand 21.11.2022.)

19275
161
11
00:03:18
22.11.2022

​ 🤍Grand Production 🤍Zvezde Granda Specijal 🤍Zvezde Granda 🤍Nikad nije kasno 🎵Muzika: 📜Tekst: Sanja Vučić / Tea Tairović 🎹Aranžman: Bojan Vasic 📸 Follow Pesmom Za Dusu: Zvanicni portal👉🤍 Facebook👉🤍 Twitter👉🤍 Menadzment: +381 63 1509 888 , +381 64 11 76122 Label and copyright: GrandProduction Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! #PesmomZaDusu #GrandProduction #TeaTairovic #Hajde

DORENTINA & KOSSO - ALBOZ HAJDE (Prod by Fraasie)

600732
11359
676
00:02:33
26.03.2021

Stream nu op spotify: 🤍 CREDITS: Film Production: Cuzzo films x Rebecca Weltner Director: Rebecca Weltner Creative Producer: Raemy Abdelsalam D.O.P: Ted Heil A.C: Jordan Asporaat Gaffer: Ton Cox Bestboy Tot K. Runner: Daphne van Dam BTS: Luka Rem Edit: Rebecca Weltner Color Grade: Raemy Abdelsalam Set design: Shit art, Dániel van Tiggele, Linda Stretton Set dresser: Nadja Stolarski, Kees Proper Styling: PL LINE Maastricht Brillen: Jongen opticien Hairstylist: TheHairdoctor Mua: Jemimah Producer: Fraasie Creative addition: Fraasie Mix: Fraasie Master: Paul Laffree Tekst: Kosso, Dorentina ALBUM COMING SOON © 2021 Kosso #Dorentina​ #Kosso​ #Albozhajde

OLJA BAJRAMI - HAJDE KOMANDANTE (OFFICIAL VIDEO 2022) 4K

2875797
11647
315
00:03:03
22.09.2022

Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale. Sva prava zadržava New Era Digital Studio (C) Booking & Info: Amel Halilovic: +38762562133 Olja on Instagram - 🤍 Olja on facebook - 🤍 ▶️Tekst : Tea Tairović ▶️ Muzika : Tea Tairović ▶️Aranzman : Bojan Vasic Video - New Era Digital 🤍 Specijalan gost: Armin Mujić Sminka : Ajdin Fejzic, Dajana Spasojevic, Medina Frizeri : Hadis Muracevic, Ermin Dubičić Plesači : Black Squad plesna škola Styling : Nina Šljivić, Belma Design, Tutti Nudi , Butik Erlej Casting i organizacija : Samir Nišić Djevojke u spotu: Samra Rahmanović, Henna Lukavica, Enisa Hurić, Arijalda Pjević, Zeljka Bojanović Frizer za djevojke : Ismar Salkić (Frizersko - kozmetički studio “IN” - Tuzla) Lokacija za spot : Svadbeni salon “Aviva”

Tea Tairovic - Na Jednu Noc (Official Video)

51066043
152638
4244
00:03:32
17.09.2021

#TeaTairovic #NaJednuNoc Label & copyright: T Music, ℗ & © 2021. All rights reserved. Booking & Info: Nikola Bridžis +381 65 8158 598 Streaming link: 🤍 Tea on Facebook: 🤍 Tea on Instagram: 🤍 🎵 Listen: Deezer: 🤍 Spotify: 🤍 Apple Music: 🤍 Amazon Music: coming soon.. . Tidal: 🤍 🎵 Buy It On: iTunes: 🤍 Amazon: 🤍 ► Muzika: Daniel Ganev ► Tekst: Tea Tairović ► Aranžman: Daniel Ganev Stilisti: B Lady, Stefan Golubović Šminka: Mia Pucar Frizura: Lucky Team Plesači: Black Squad plesna škola Video Production: xVisual Režija: Tea Tairović Director: David Mićić Producer: Ivan Mijatović Cinematography: Miroslav Todorović 1st Assistant Camera: Milan Ćurčić Steadycam Operator: Bojan Milosavljević Light Department: DT Light Gaffer: Zoran Begulić Scenography: Nikola Matijević Costumes: Zorana Ilić, Bane Dević, B Lady, Nina Perić Production Assistants: Marko Matić, Uroš Petković, Aleksandar Karimanović Fire Performance: Tamara Jeremić Horses and riders: Salaš Stremen Post production: David Mićić Makeup artist for actors: Ana Šljivić Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale!

Dada Mesaljic - Nisam ni metar od tebe, Hajde - (live) - ZG - 21/22 - 15.01.22. EM 18

408688
4525
289
00:17:10
26.01.2022

🤍GrandProductionOfficial 🤍ZvezdeGrandaSpecijal 🤍NikadnijekasnoOfficial Subotom u 21h TV Prva, Nova BIH, Kanal 5 DADA MEŠALJIĆ 24g. iz Tinja, BiH 1. Pesma - Nisam ni metar od tebe (Dragana Mirković) 🎵Muzika: Aleksandar Milić Mili 📜Tekst: Marina Tucaković 🎹Aranžman: Futa Band 2. Pesma - Hajde (Tea Tairović) 🎵Muzika: Bojan Vasić 📜Tekst: Sanja Vučić / Tea Tairović 🎹Aranžman: Bojan Vasić 📸 Follow Zvezde Granda: Instagram👉 🤍 Facebook👉 🤍 Twitter👉 🤍 Zvanični portal👉 🤍 Menadzment: +381 63 1509 888 , +381 64 11 76122 ©️Label and copyright: GrandProduction Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! #ZvezdeGranda #GrandProduction

Culimusik ft. Blerta Sopaj - Hajde Luj (Official Video)

228660
2712
37
00:03:02
19.05.2022

Listen and watch the latest music video from Culimusik & Blerta Sopaj. ✔️ Did you subscribe to CULIMUSIK's Official channel? 👇🏼 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 📌 Connect with Culimusik: Instagram ► 🤍 📌 Connect with Berta Sopaj: Instagram ► 🤍 🎵 Produced by: Culimusik 🎵 Beat/Instrumental by: Culimusik 🎵 Lyrics by: Culi & thjesht.yli 🎵 Vocals Mix & Master by: Enom 🎵 Beat Mix & Master by: Artan Kastrati 🎥 Video by: 𝗜𝗟𝗨𝗭𝗜𝗢𝗡𝗜𝗦𝗧𝗔𝗧 📌 Color Grading by: 𝗗𝗢𝗡𝗜𝗞𝗔 𝗠𝗜𝗙𝗧𝗔𝗥𝗜 🎥 Connect with 𝗜𝗟𝗨𝗭𝗜𝗢𝗡𝗜𝗦𝗧𝗔𝗧 : Instagram ► 🤍 📌 Connect with 𝗗𝗢𝗡𝗜𝗞𝗔 𝗠𝗜𝗙𝗧𝗔𝗥𝗜 : Instagram ► 🤍 Original Song by: Rifadije Grajqevci - Halde luj o Spirit jem ℗ & ©️ CULIMUSIK. All Rights Reserved. #Culimusik #BlertaSopaj

Gold AG ft. Duda - Hajde (Official Video)

5334499
30733
2187
00:04:31
17.04.2016

Gold AG ft. Duda - Hajde Abonohu per Gold AG - 🤍 Text: Gold AG & D.u.d.a Produced by: Gramoz Kozeli & DeVox Video: Urban Graphics Gold AG ne Rrjetet Sociale: 🤍 🤍 © Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!

XHANI - HAJDE (Official Video)

211187
6096
329
00:02:48
05.11.2020

Das Album •PRIMERA• könnt ihr absofort auf diesem Link bestellen. 🤍 Die dritte Singleauskopplung "HAJDE" zu dem am 20.11.2020 kommenden Album "PRIMERA" ist jetzt überall erhältlich!!! Instagram ► xhaniprimera Insta-Link ► 🤍 TikTok ► 🤍 Prod. by AlexSayBeats (Beat. Production. Mixing. Mastering.) YouTube► 🤍 Instagram► 🤍 Mail► contact🤍alexsaybeats.com Video by Plarent Braha Instagram► 🤍 Mail: plarent.braha🤍yahoo.de Beat by Silly Got Beats 🤍 Design by VB GraphicDesigns 🤍 #XHANI #HAJDE #PRIMERAmusic

Lepa Brena - Hajde da se volimo - (Official Video 1987)

11802449
52949
1532
00:02:57
09.02.2017

Label and copyright: Lepa Brena Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! Music: lyrics: Arr: Video:

Tajci - Hajde da ludujemo

9075469
40007
1006
00:03:04
04.11.2017

Hajde

177325
634
0
00:03:17
11.08.2022

Provided to YouTube by Routenote Hajde · Rinor · Lum Dakaj · BIGDEAL RECORDS Hajde ℗ Fole Publishing Released on: 2022-08-09 Auto-generated by YouTube.

Saranda Krasniqi - Hajde,hajde gurbetqarë

151921
1108
23
00:03:56
03.06.2022

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 🎧 🤍 Teksti : Sami Aliu Muzika : Xheni Hair & Makeup : Diana Makeup Artist Garderoba : Diba Celina Video : Production 'Artfabe' Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Saranda Krasniqi on : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#SarandaKrasniqi#HajdeHajdeGurbetqarë

DJ Jack - Hajde Gajde (Gajdexhi Mashup)

63882
806
15
00:03:56
27.11.2022

Happy Independence Day Albania Mashup of Gajdexhi - Nikolle Nikprelaj/Shpat Kasapi Gajde - Dhurata Dora/Elvana Gjata Mixed & Mastered By DJ Jack Follow me on social media INSTAGRAM 🤍 TIK TOK 🤍 ®2022 DJ Jack All Right Reserved #albanian #shqip #remix #albania #kosova #balkan #gajde

Hajde da ludujemo - Tajči (Yugoslavia 1990 - Eurovision Song Contest)

8472
141
29
00:03:09
24.11.2021

Tajči sings Hajde da ludujemo for Yugoslavia in the 1990 Eurovision Song Contest and ends up in seventh place with 81 points. Music by Zrinko Tutić Lyrics by Alka Vuica Conducted by Stjepan Mihaljineć Wow! Ne moraš biti bogat i lijep Samo budi dobar i pokloni mi cvijet Ne moraš biti snažan i grub Da budeš sav moj svijet Ti si momak za pobjede Dvije prave riječi bit če dovoljne Plava zvijezda na nebu sja Ti si onaj koji tajnu zna Hajde da ludujemo ove noći Hajde zaljubi se u moje oči Tvoje su usne kao čokolada To mi se dopada Hajde da ludujemo ove noći Hajde zaljubi se u moje oči Tvoje su usne kao čokolada To mi se dopada Ne moraš biti bogat i lijep Samo budi dobar i pokloni mi cvijet Ne moraš biti snažan i grub Da budeš sav moj svijet Ti si momak za pobjede Dvije prave riječi bit če dovoljne Plava zvijezda na nebu sja Ti si onaj koji tajnu zna Hajde da ludujemo ove noći Hajde zaljubi se u moje oči Tvoje su usne kao čokolada To mi se dopada Hajde da ludujemo ove noći Hajde zaljubi se u moje oči Tvoje su usne kao čokolada To mi se dopada Wow! Hajde da ludujemo ove noći Hajde zaljubi se u moje oči Tvoje su usne kao čokolada To mi se dopada Hajde da ludujemo ove noći Hajde zaljubi se u moje oči Tvoje su usne kao čokolada To mi se dopada This video is in HQ/HD 1080p50 with the origial stereo sound.

Ibrahim Kasami - Hajde Zemer ( 2023 )

54033
206
5
00:03:21
15.11.2022

Teksti : Sami Aliu Muzika & Studio: Ylber Qahili Executive Producer: Arif Ibishi Video by : JehonaProduction & Tv Topestrada ✔️ SUBSCRIBE to JehonaProduction Official channel? 👇🏼 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. Instagram ►🤍 TikTok ► 🤍 Facebook ►🤍 TikTok ► 🤍 All Rights Reserved (P) & (C) JehonaProduction-Tetovë #shorts #pandoragostivari #ibrahimkasami

Arday feat Arta Hajra - Hajde

725339
5200
111
00:03:01
23.07.2018

Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Arday & Arta Hajra Language " Albanian Country : Republic of Kosovo Video : Black Fish Entertainment 🤍 🤍 🤍

Bardhe Gega - Hajde Lule (Official Video)

100776
272
30
00:03:44
29.12.2021

Orkestrimi : Pro - Sound | Xhavit Hajdari Fyell : Rrustem Xhekaj Cifteli : Gent Hoxha Video Production : Pro - Media Nait Bytyqi Publisher : Baresha Network ✔️ Did you subscribe to Bardhe Gega'sOfficial channel? 👇🏼 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎤 Connect with Bardhe Gega : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 ✔️ Connect with Baresha : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 #Baresha#BardheGega#HajdeLule ℗ & © Baresha Network. All Rights Reserved.

''Ke bërë gabime, hajde më puth dhe më kërko falje''/ Olta ultimatum Kristit..

3582
13
3
00:01:21
02.02.2023

Nese ju pelqeu kjo video beni LIKE/SHARE! Per te tjera video ne vazhdim klikoni butonin 'SUBSCRIBE' dhe 🔔 per te marre informacionin te paret ne kohe reale! Per bashkepunime na kontaktoni ne adresen metropol_tv🤍hotmail.com Nderkohe na gjeni edhe ne facebook; 🤍 🛇 Ndalohet vjedhja e videove, perdorimi i tyre pa leje!

Назад
Что ищут прямо сейчас на
hajde mercenaries vr moncho chavea 暴龍 ละคร hd цветоводство anak bermain sepeda рик и морти приколы mi power bank led zeppelin music GoPro rap flow jurayev islombek Calypso pubg ngakak leeco le max 2 vs CABULOSO canal so flashback самосвал dannygonzalez