Emisione shqip

Emisione shqip смотреть последние обновления за сегодня на .

Nuk dinim asnjë fjalë shqip por pas divorcit të prindërve erdhëm me mamin/ Rrëfehet arabja

14587
42
3
00:04:05
26.01.2023

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Me fytyre si kukull,kush eshte shqiptarja ylli i Tik-Tok e quajne bukuri ruse-Vizioni i Pasdites

148817
956
82
00:09:50
27.05.2022

Histori personale/Grisela Ballolli eshte 21 vjece shqiptare e cila jeton ne Belgjike e cila u be e njohur nga rrjetet sociale Tik-Tok e Instagram. E ftuar: Grisela Ballolli, modele Autore: Marilda Kasaj Moderatore: Evi Reci Gazetare: Anxhela Kurti Temat më të nxehta të aktualitetit, histori personale dhe tematika sociale, problemet me të cilat ndeshemi çdo ditë dhe sugjerimet për një jetë më të mirë janë pjesë e çdo pasditeje ne Vizioni i Pasdites #vizionipasdites #vizionplustv #evireci Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: Vizioni i Pasdites - Home (facebook.com)

Detektivja e bene hore Ikballe Hudutin. E ke tradhtuar Burrin. Ikballja ik nga emisioni!

156392
345
76
00:02:58
10.10.2022

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri

E papritur / Moderatori puth Nevinën live në emision, e gjithë studio shokohet - E Diell 16.10.2022

294345
757
19
00:39:18
16.10.2022

Dielli apo hena Rubrika : Nevina Shtylla Edi Manushi, Graciano Tagani, Argjira Spanca, Denisa Demaj, Ervin Kurti Te ftuar: Roza Lati, Alban Musa “Dielli apo Hena” është rubrika e lojërave në “E Diell”. Argëtimi, të qeshurat, historitë dhe pyetjet pikante janë pjesë e pandarë e kësaj rubrike. Këtë javë të ftuar janë Roza Lati dhe Alban Musa të cilët do ti japin ngjyra edhe më të bukura kësaj rubrike Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Transgjinorja acaron Shqipen dhe Argjirën. Kjo e fundit ikën nga paneli… E Diell 12/06/2022

305237
1001
198
00:31:32
12.06.2022

Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Ervin Kurti, Shqipe Hysenaj, Argjira Spanca, Bledi Mane, Mika Paçi, Andi Shehu, Bruno Shemsho, Eda Likaj, Atalanta Kërcyku, Amber Sali Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Marinela Hysa pranon të masturbohet në emision/ Me Noizyn... - #Expuls

283221
1116
265
00:23:06
12.03.2022

#rtvora #expuls #ronaldosharka #marinela Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra! Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 22 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

534898
3629
269
02:50:53
22.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Melinda Ademi, Young Zerka, Lei Kraja, Meridian Ramcaj. Këngëtar: Venera Lumani & Lind Islami. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MelindaAdemi #YoungZerka #LeiKraja #MeridianRamcaj #VeneraLumani & #LindIslami #BesKallaku #OlsiBylyku SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

I kishin veç nga 14 vjet kur u lidhën me njëri-tjetrin, sot të martuar

272022
1577
75
00:29:26
02.08.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Rrëfehet Eduart Grishaj: Ja kushtet që më vë Arbana në shtëpi - Procesi Sportiv, 14 Dhjetor 2020

267536
1052
49
00:04:54
14.12.2020

Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ProcesiSportiv#TopChannel

Shtëpitë luksoze: Ku jetojnë fytyrat publike shqiptare?

705026
2984
189
00:09:31
04.04.2021

ONIMA - 🤍 Ndiqni PRIVE: Web: 🤍 FB: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram:🤍

Teletubbies Shqip - (Film vizatimor 2019)

2430318
8389
0
00:43:55
22.01.2019

Buy: Echo Dot (2nd Generation) Speaker Dock | Portable 🤍 #teletubbies #cartoon #teletubbiesshqip #shqip #teletubbies-shqip, dublimshqipfilmavizatimor #teletubbies #teletubiessshqip #perrallashqip #teletubbieslatino #filmvizatimor #teletubbiesvideos #teletubbiescancion #teletubbiesepisodes #teletubbiesespañol #teletubbiesthemesong #teletubbiesnewepisode #teletubbiesenespañol #teletubbiesbabies #teletubbiesenglishepisodes #teletubbiesfullepisode #teletabisshqip #teletubbiessong #teletubbiesdance #losteletubbies

Fjalë të ndryshme për fëmijë

212542
460
0
00:01:53
22.04.2019

Të gjitha videot janë realizuar nga nxënësit e gjimnazit "Loyola". 10 D 25 Suela Musliu

Rasim Avdyli ‘fejohet’ live në emision me defa e tupana. Ja kush është gruaja e re ?

80460
211
62
00:08:10
26.12.2022

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri

Sekretet e parrëfyera të spiuneve - Dokumentar Shqip

137451
497
12
00:49:23
26.08.2019

Ju lutemi Abonohuni ne kanalin tone duke klikuar butonin "Subscribe" sepse vetem ne kete menyre mund te vazhdojme te sjellim dokumentaret me te mira shkencore. Një udhëtim i fshehtë në botën misterioze dhe të rrezikshme të spiunëve. Sekretet e agjencisë më të fshehtë të shërbimit sekret në botë. Por mos vallë agjencia e sigurisë kombëtare po përgjon telefonatat tuaja private?

Lufta e Dytë Botërore | Sulmi Nazistë-ve | Dokumentar Shqip (Pjesa 1)

67976
245
11
00:39:20
05.05.2021

Lufta e Dytë Botërore | Sulmi Nazistë-ve | Dokumentar Shqip #DokumentarShqip #Lufta2Boterore #Explorer

Femijet e qendres se librit per femije- Shembulli, Kosherja, 6 Mars 2022 | ABC News Albania

1331398
4793
0
00:04:43
06.03.2022

KOSHERJA ‘shtëpia e re e humorit’ vjen cdo të dielë në ‘shtëpinë’ tuaj, nën regjinë dhe autorsinë e Altin Bashës. Ky program televiziv, nëpërmjet satirës, trajton dhe shigjeton problematika të ndryshme social-kulturore e politike, të cilat janë shqetësuese për cdokënd nga ne.Trupa jetëzuese e Kosheres përbëhet nga një staf i gjerë artistësh që janë profesionistët më të mirë të fushave, nga aktorët e talentuar të skenës shqiptare, të vjetër edhe të rinjë, të cilët me larmishmërinë e karaktereve tëë tyre dinamike, premtojnë shumë të qeshura me pickime reflektuese.Spektakli KOSHERJA është një konceptim i ri i humorit në Shqipëri, që vjen te ju me fytyra të reja, me karaktere të thelluara, dhe me imazhe vizive të pahasura më parë. Ju ftojmë të na ndiqni! Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews#abcnewsalbania#kosherja

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 1 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan | GËZUAR 2023 !

713152
5245
228
04:24:38
02.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Marina Vjollca, Jul Deda, Visjan Ukcenaj, Rudina Dembacaj, Cubi Metkaj, Andrea Vreto. Këngëtar: Gjyste Vulaj, Artjola Toska, Edi Furra, Valbona Mema. Follow #ZemërLuana Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MarinaVjollca #JulDeda #VisjanUkcenaj #RudinaDembacaj #CubiMetkaj #AndreaVreto #GjysteVulaj #ArtjolaToska #EdiFurra #ValbonaMema #OlsiBylyku #BesKallaku SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Rudina – Emisioni 21 Janar 2023

3851
15
0
00:45:30
21.01.2023

#rudina , një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. Të ftuar: Drande Xhaj, Petri Bozo, Klaudia Hila, Erald Farruku, Genta Gjalpi SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Qendra e librit për fëmijë - Bestytnite, Kosherja, 12 Qershor 2022 | ABC News Albania

631901
2132
0
00:04:23
12.06.2022

KOSHERJA ‘shtëpia e re e humorit’ vjen cdo të dielë në ‘shtëpinë’ tuaj, nën regjinë dhe autorsinë e Altin Bashës. Ky program televiziv, nëpërmjet satirës, trajton dhe shigjeton problematika të ndryshme social-kulturore e politike, të cilat janë shqetësuese për cdokënd nga ne.Trupa jetëzuese e Kosheres përbëhet nga një staf i gjerë artistësh që janë profesionistët më të mirë të fushave, nga aktorët e talentuar të skenës shqiptare, të vjetër edhe të rinjë, të cilët me larmishmërinë e karaktereve tëë tyre dinamike, premtojnë shumë të qeshura me pickime reflektuese.Spektakli KOSHERJA është një konceptim i ri i humorit në Shqipëri, që vjen te ju me fytyra të reja, me karaktere të thelluara, dhe me imazhe vizive të pahasura më parë. Ju ftojmë të na ndiqni! Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews#abcnewsalbania#kosherja

VOYAGE - TITO DHE KOSOVA, MITET DHE TË VËRTETAT HISTORIKE 12.12.2021

79486
315
01:15:00
12.12.2021

Follow RTK:VOYAGE - TITO DHE KOSOVA, MITET DHE TË VËRTETAT HISTORIKE 12.12.2021 Facebook: 🤍 WEB: 🤍 Powered by OnAir.FM

E papritur! Moderatori shqiptar puth të ftuarën në buzë në mes të emisionit - #Expuls

461838
1720
291
00:15:38
29.01.2022

#rtvora #expuls #ronaldosharka #krigorasi Kri Gorasi, vajza pa komplekse dhe një nga personazhet më të komentuar të “Aventurierët” dhe “It’s My Love”, ishte e ftuara e mbrëmjes në #Expuls, Rtv Ora nga Ronaldo Sharka. Në një moment, Kri u afrua tek mdoeratori i cili e pyeti se sa mirë u ndje gjatë intervistës. Sharka: Nga 1-10 sa mirë u ndjeve? Kri: 97. Pas mendimit të saj pozitiv, Sharka e puth papritur. Asnjëri nuk dha shpjegime pse u bë. Ky veprim i moderatorit shkaktoi polemika të shumta në rrjet. Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

6 Dite pa Ermalin (22) - Makina e se vertetes,Deizi

798718
2073
77
00:03:58
05.11.2014

Prodhim I Digitalb Show i perjavshem nga Ermal Mamaqi ne T (Digitalb)

E papritur/ Nëna e paftuar ndërpret emisionin live, "kritika" ndaj moderatorëve | ABC News Albania

108935
840
55
00:21:58
23.09.2022

'ABC E MENGJESIT' eshte emisioni qe shoqeron fillimin e dites suaj qe prej qershorit te 2020. Ky emision transmetohet drejtperdrejt nga e hena ne te premte, nga ora 07.00 – 11.00. 'Abc e mengjesit' vjen ne ekranin tuaj ne drejtimin gazetarit te njohur Enkel Demi, moderatorit Alban Musa dhe gazetareve Bora Shahini, Romina Braho dhe Matilda Zaimi. Aktualiteti i dites, intervista, debate, lajmet me te fundit, shtypi i dites, histori personale, reportazhe, informacione te dobishme, receta gatimi dhe shume argetim vijne çdo dite, nga e hena ne te premte, ne 'Abc e mengjesit', ne rreth 240 minuta transmetim te drejtperdrejt çdo dite. Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania #abcjamegjesit

Erdhen ne emision si qift por ndahen gjate emisionit - Perplasen fizikisht Arjoni dhe Serena

722314
4090
00:12:10
24.01.2022

🤍ONIMA- 🤍 Erdhen ne emision si qift por ndahen gjate emisionit - Perplasen fizikisht Arjoni dhe Serena

Debat/ A duhet t’u injektohet feja fëmijëve?- Goca & Gra

27864
119
92
00:08:21
19.01.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Hutbe | Historia më e bukur në botë! [ 24 Janar 2020]

453873
6333
418
00:29:30
25.01.2020

Publisher: Four Media - 🤍 Follow Elvis Naçi on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 •YT: 🤍 • Web: 🤍 © & ℗ Elvis Naçi & Four Media Group GmbH. All Rights Reserved #FourMedia #ElvisNaçi

"Të kisha menduar, nuk do ishim bashkë", plot humor ky episod - A po m'njeh zemër - 29.08.2022

65072
344
12
00:31:10
29.08.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rudina - Videoja që tronditi Pejën/ Flasin dy ish-punonjëset e qendrës “Orenda”

70096
179
75
00:37:40
03.11.2022

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! #NoraMalaj #DakleaShtylla #OltiCurri #ZhaklinLekatari #ErisDhamo Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Do të qeshni me lot nga barcoletat e Robert Berishës dhe të ftuarve të tjerë

145902
568
17
00:07:25
18.03.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Toka dhe Jeta në të - Dokumentar Shqip (Pjesa 1)

21446
105
5
00:31:03
06.03.2022

Toka dhe Jeta në të - Dokumentar Shqip (Pjesa 1)

Familja ime. Mësime për fëmijë në shqip. Video edukative. @abcshqip My family.

10646
32
0
00:03:30
12.02.2022

Me ndiqni edhe në instagram: 🤍 Të tjera video në kanal: Shumë urime për ty. Shumë urime për ty... Këngë për fëmijë shqip: 🤍 Mjetet e transportit dhe të emergjencës për fëmijë në gjuhën shqipe: 🤍 Trupi im. Pjesët e trupit për fëmijë në gjuhën shqipe: 🤍

Të moshuar drejt divorcit/Gruaja ia plas live: Më tradhëtove për një burrë, s’më dashurove kurrë

108799
480
204
00:50:08
12.01.2023

#pagjurme #odetadume #reportTV Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni nga e hëna në të premte në orën 16:00 në ekranin e Report Tv Sikur të mos mjaftonin 46 vite dhunë nga bashkëshorti i saj, sot 67-vjeçarja nga Vlora ndjehet ende e rrezikuar prej tij. Ëngjëllushe Meksi i drejtohet emisionit ’Pa Gjurmë’ për ndihmë, pasi kërkon të di arsyen e anulimit të urdhrit të mbrojtjes. Urdhri i lëshuar nga Gjykata e Shkallës së Parë Vlorë, më datë 24.10.2022 me afat deri me datë 24.02.2023 është anuluar gjatë një seance gjyqësore në të cilën Engjëllushja nuk ka qenë presente. Pak ditë më parë në shtëpinë e 67-vjeçares është paraqitur një punonjës i përmbarimit, i cili i ka komunikuar gojarisht vendimin e marrë nga Gjykata e Apelit më datë 27 dhjetor 2022, që anulon urdhrin e mbrojtjes së lëshuar më 24.10 2022 si dhe rikthimin e bashkëshortit Stefan Meksi në banesë. Për Engjëllushen kjo është e pamundur, pasi ajo nuk mund të jetojë në të njëjtën çati me burrin dhunues, me të cilin tashmë është edhe në proces divorci. Ajo ndjehet jo vetëm e frikësuar, por e rrezikuar nga ajo që mund të ndodhë. Çifti janë prindër të tre fëmijëve, të cilët jetojnë në emigracion. Ata nuk kanë asnjë marrëdhënie me babain e tyre, ndërsa me nënën kanë komunikime të vazhdueshme. Prej vitit 1994 familja Meksi emigruan në shtetin grek ku jetuan për afro 28 vite. Një nga arsyet pse burrë e grua u kthyen në atdhe ishte konflikti që ndodhi në Greqi mes Stefanit dhe një tjetër personi. Të dy mbërritën në Shqipëri, në shkurt të vitit 2022 për të jetuar në qytetin e lindjes, në Vlorë. Por mesa duket për gruan 67-vjeçare dhuna nuk do të merrte fund, përkundrazi ajo do të ishte gjithnjë nën kërcënimin e vazhdueshëm të burrit 69-vjeçar, nga i cili nuk po gjen dot shpëtim...

"Fol Shqip" Show - Emisioni (pjesa 1) 01.10.2022

7588
31
1
01:30:11
01.10.2022

Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 #radiotelevision21 #folshqipshow Music by Epidemic Sound (🤍)

Kojshia Show-Hoxhë Irfan Salihu & Ateisti Kastriot Musliu "Hoxha "godet" Ateistin beso Zotin"!

109139
927
466
01:48:09
22.01.2023

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri

Kjo Grua i ndërpret emisionin Omer Bajramit – Ja çfarë i kërkon Hoxhës!

354214
1832
333
00:08:01
04.07.2022

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri

"Punojnë pa rroge për Luizin e BigBrother" Po thyen rekorde në rrjete sociale

7399
17
3
00:04:14
27.01.2023

#luizejlli #kiaratito #luizkiara #bigbrotheralbaniavip #Luizi #kiara #studioa #dashuria #viral #tiktok #2023 #prime ✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

“ERVIS MARTINAJ” - Mesazhet që hedhin dritë mbi fatin e "mbretit" të kumarit - Inside Story

1077138
3626
384
00:52:28
27.09.2022

Ai u imponua në biznes si mbreti i kumarit në një moshë fare të re, një trampolinë që e ngjiti në majat e krimit të organizuar. Ervis Martinaj, ngriti mitin e tij si mjeshtër i presionit, dha provat se mund të përballej me këdo që i zinte rrugën. Një dekadë luftë e ashpër në disa fronte, dhjetëra miq të eliminuar dhe në fund, bosi i krimit të organizuar denoncohet i zhdukur. Si u ngjit Martinaj në krye, armiqësitë e hapura në botën e errët dhe misteri i zhdukjes së beftë. Inskenim i qëllimshëm, apo pengmarrje? Në këtë dokumentar, do të zbulojmë detaje që hedhin më shumë dritë mbi çështjen Martinaj dhe armiqësitë Programi "Inside Story" është një cikël dokumentarësh investigativë që synon transparencën, gabimet e qeverisë, inkompetencën, indiferencën, financat publike dhe çështje të tjera. Ky produkt televiziv përfshin realizimin e intervistave me vetë protagonistët apo zyrtarët përgjegjës në terren, filmime në vendngjarje, informacione konfidenciale, materiale arkivore dhe dokumente zyrtare. Ky cikël trajton fenomene që prekin shoqërinë tonë, nëpërmjet detajeve ekskluzive dhe të pathëna. Çdo të Martë, Ora 21:00 Kryeredaktor: Andi Malasi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #InsideStory#TopChannel

Politiko | Shpërthejnë të sharat në emision, debat i fortë mes Ngjelës dhe Qorit | Top News

266256
713
411
00:29:47
14.01.2022

Politiko është një program debati dhe intervistash politike. Trajton tema të ditës të cilat lidhen me politikën, por edhe me kulturën e shoqërinë. Transmetohet dy herë në javë në TOP NEWS, të hënën dhe të premten, ora 20.30 Motoja e emisionit: Ne nuk e vendosim demokracinë, por e shpjegojmë atë. Moderator: Alfred Lela Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Politiko#TopChannel#TopNews

Назад
Что ищут прямо сейчас на
emisione shqip Save Screen 22 22 роблокс на русском elvis cover sx an giang роблокс на пк ТА 罰單 чапалова V6 Velugu роблокс квин green screen world banja luka escolinha роблокс истории 4UBAND Live Smile and Learn ICIL share value роблокс игры