E diell ne ferme

E diell ne ferme смотреть последние обновления за сегодня на .

N'fermë: Sabiani, Xheisara & Klodi mjelin delet, Çimi i Përputhen përlot Borën E Diell 30/01/2022

103460
452
22
00:35:00
30.01.2022

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 8-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Sabian- Këngëtar 2. Xheisara Frisku - Këngëtare 3. Klodiana Lala - Gazetare investigative 4. Shkëlqim Bega - Boksier, Ish-konkurent "Për'puthen 2" Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Pasi tradhtoi gruan, Cekja i Beratit bën deklaratën e papritur “E Diell”, 13 Dhjetor 2020

678024
2937
187
00:39:46
13.12.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 12 Autor: Ervin Kurti Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: Ferma e Gomaricave "Zoe", fshati Papër, Elbasan Të ftuar: 1. Eranda Libohova - këngëtare 2. Cekja i Beratit - aktor humori 3. Erisa Xhixho - deputete LSI 4. Eraldo Rexho - Kryeredaktor "Who" Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë:Beniada pajton Donald&Beatrix?Albi i Përputhen përballet me Alvisën dhe..E Diell 27/02/2022

341550
1492
84
00:45:20
27.02.2022

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 12-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Ledio Lako- Aktor "Portokalli" 2. Beniada Nishani - Ish-finaliste "Big Brother Vip" 3. Albana Bejko- Moderatore sportive 4. Albi Dhima - Ish-pjesëmarrës "Për'puthen 3" Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N’fermë: E frikshme, struci sulmon Eva Muratin, rrezikon jetën Devis Xherahu “E Diell”, 4 Tetor 2020

213946
945
105
00:39:46
04.10.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 2 Autor: Ervin Kurti Regjisor: Jetmir Pjetërnikaj Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: "Mrizi i Zanave", Lezhë Të ftuar: 1. Liljana Kondakçi - këngëtare 2. Klodiana Shala - kampione atletike 3. Eva Murati - moderatore 4. Devis Xherahu - këngëtar Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë:Rudina Dembacaj quan martesën vesin më të keq?Ana Kauri bezdiset kur E Diell 25 Korrik 2021

213772
1023
158
01:06:24
25.07.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 8- të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Nano Bio Food", fshati Daias, Tiranë Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Rudina Dembacaj - aktore/moderatore 2. Ana Kauri - ish-konkurente "Për'puthen" 3. Elona Duro - moderatore 4. Alban Xhihani - moderator sporti "SuperSport" Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Episodi i plotë: E Diell 29 Janar 2023 Entertainment Show

16006
59
2
03:40:30
29.01.2023

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Graciano Tagani, Moderatorë: Edi Manushi, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Nevina Shtylla, Beniada Nishani Të ftuar: Stine, Englantina Toska, Deborah Keçi Rubrikat: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Glenti Nallbani Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Wow/Atdhe Xharavina hap zemrën: Para asaj kam bërë gabime dhe...E Diell 20/02/2022

59997
227
20
00:42:30
20.02.2022

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 11-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Mentor Haziri- Këngëtar 2. Albana Perhati - Aktore "Portokalli" 3. Arjola Shehu - Prezantuese televizive 4. Atdhe Xharavina - Menaxher, ish-pjesëmarrës "Për'puthen 2" Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Ekskluzive: Çifti drejt altarit, por kush i tradhtoi Andin dhe Melisën? E Diell 23/01/2022

117943
540
26
00:35:26
23.01.2022

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 7-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Visjan Ukcenaj - Aktor, këngëtar 2. Shegushe Bebeti - Aktore 3. Andi Shehu - Ish-konkurent "Për'puthen 2" 4. Melisa Lleshi - Ish-konkurente "Për'puthen 2" Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Koordinator: Egnis Muça Credits: Gjatë episodit është përdorur kolona zanore e filmit "Në Shtëpinë Tonë" (1979, Dhimitër Anagnosti). Kompozitor z. Dhimitër Anangosti Interpretuar nga Stenald Mëhilli, Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari & fëmijët e "Shoku ynë Tili" në këngën e fundvitit të Top Channel Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Momente prekëse, Graciano dhe Argjira shpërthejnë në lot “E Diell”, 27 Dhjetor 2020

156323
1028
35
00:29:22
27.12.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 14 Autor: Ervin Kurti Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: "Farma Sotira", Leskovik Të ftuar: 1. Edi Manushi 2. Nevina Shtylla 3. Argjira Spanca 4. Graciano Tagani 5. Alesia Bami 6. Dea Mishel 7. Armela Topi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N’fermë: Lopa gjuan me shkelm Marjana Kondin, frikësohet Anxhela Peristeri “E Diell”,27 Shtator 2020

353595
1763
195
00:38:27
27.09.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 1 Autor: Ervin Kurti Regjisor: Jetmir Pjetërnikaj Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: Ferma e "Vëllezërve Shehi", Farkë e Madhe, Tiranë. Të ftuar: 1. Anxhela Peristeri - këngëtare 2. Marjana Kondi -aktore 3. Redon Makashi - këngëtar 4. Jurgen Veizi - personal trainer Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Plas keq debati mes Sheilës, Ledjanës & Arditit në stallën e lopëve E Diell 05/12/2021

176229
839
85
00:35:15
05.12.2021

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 1- rë Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Sheila Haxhiraj - Këngëtare 2. Rezear Xhaxhiu - Gazetar 3. Ledjana Prenga - Ish-konkurente "Për'puthen 2" 4. Ardit Çuni - Këngëtar Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Koordinator: Egnis Muça Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Shkon të mjelë lopën, Irini Qirjakos i ndodh e papritura...”E Diell”, 8 Nëntor 2020

174483
807
62
00:38:11
08.11.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 7 Autor: Ervin Kurti Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: "Agroturizëm Hajdar Kuçi", Maminas Të ftuar: 1. Irini Qirjako - këngëtare 2. Eva Alikaj - aktore 3. Ola Bruko - spikere lajmesh 4. Dorina Mema - kampione bodybuilding 5. Iljard Shaba - violinçelist Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N’Fermë: Antonela Berisha gati për t’u martuar me mblesëri?“E Diell” 6 Qershor 2021

238642
1321
88
00:04:17
06.06.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 1-rë Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Turtle Farm Albania", fshati Daias, Tiranë Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Irma Libohova - këngëtare 2. Vilma Masha - moderatore SuperSport 3. Stine - këngëtar 4. Antonela Berishaj - ish/konkurente "Për'puthen" Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: "Qava në dhomë",Valbona Selimllari tregon momentin delikat me djalin E Diell,22 Nëntor 2020

187148
860
89
00:39:38
22.11.2020

#valbonaselimllari #noramalaj #albanaosmani #drandexhaj "E Diell n'fermë" - Episodi 9 Autor: Ervin Kurti Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: Fshati Pezë, Tiranë Të ftuar: 1. Valbona Selimllari - Moderatore TV, "Miss Albania 1991" 2. Nora Malaj - Ish/deputete e LSI-së 3. Albana Osmani - Moderatore TV, filantrope 4. Drande Xhaj - Aktore humori Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: E papritur/Kë puthi në buzë Paloma që të mos bënte xheloz burrin? E Diell 12/12/2021

54972
300
30
00:34:14
12.12.2021

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 2- të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Paloma - Gazetare, ish-konkurente "Big Brother Vip" 2. Argjend Rraci - Ish-konkurent "Për'puthen 3" 3. Altin Sulku - këngëtar 4. Gerta Gixhari - Gazetare, moderatore televizive Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Koordinator: Egnis Muça Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: "Kemi vujt shumë", Nevina & Alesia flasin troç për historitë e...“E Diell”, 27 Dhjetor 2020

94770
498
31
00:26:16
27.12.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 14 Autor: Ervin Kurti Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: "Farma Sotira", Leskovik Të ftuar: 1. Edi Manushi 2. Nevina Shtylla 3. Argjira Spanca 4. Graciano Tagani 5. Alesia Bami 6. Dea Mishel 7. Armela Topi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Erjola Doçi në pritje të ëmbël? Modelja e zbulon… – E Diell 18.12.2022

12027
23
4
00:03:09
18.12.2022

Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Kush të mësoi të puthësh?/ Naimi ia thotë në sy Mihrijes: Ndodhi në … E Diell 06/02/2022

13646
83
3
00:35:05
06.02.2022

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 9-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Mihrije Braha - këngëtare 2. Naim Abazi - moderator, këngëtar 3. Igli Zarka - aktor 4. Nisida Tufa - spikere lajmesh Realizimi: "Barraka Production" Post/production: Romeo Lilo Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

E papritur / Moderatori puth Nevinën live në emision, e gjithë studio shokohet - E Diell 16.10.2022

294360
758
19
00:39:18
16.10.2022

Dielli apo hena Rubrika : Nevina Shtylla Edi Manushi, Graciano Tagani, Argjira Spanca, Denisa Demaj, Ervin Kurti Te ftuar: Roza Lati, Alban Musa “Dielli apo Hena” është rubrika e lojërave në “E Diell”. Argëtimi, të qeshurat, historitë dhe pyetjet pikante janë pjesë e pandarë e kësaj rubrike. Këtë javë të ftuar janë Roza Lati dhe Alban Musa të cilët do ti japin ngjyra edhe më të bukura kësaj rubrike Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Ekskluzive/Pasi u nda me Ilirin, Gilberta dashurohet me një djalë të ri? E Diell 09/01/2022

108302
350
16
00:35:35
09.01.2022

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 5- të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Herion Mustafaraj - Aktor 2. Niada Saliasi - Aktore 3. Princ Mile - Ish-konkurent "Për'puthen 2" 4. Gilberta Simoni - Ish-konkurente "Përputhen 40+" Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Koordinator: Egnis Muça Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Viola Spiro i vërsulet Ervin Salianjit, meshkujt janë derra! “E Diell”, 11 Tetor 2020

67996
286
38
00:35:37
11.10.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 3 Autor: Ervin Kurti Regjisor: Jetmir Pjetërnikaj Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: Agroturizëm "Pema e Jetës", Shkallnur, Durrës. Të ftuar: 1. Kozma Dushi - këngëtar 2. Viola Spiro - moderatore sporti 3. Mariza Ikonomi - këngëtare 4. Ervin Salianji - politikan Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Një buqetë me lule anonime për Alesian, Nevina & Beniada flasin për partnerët -E Diell 25.12.2022

28720
68
2
00:32:20
25.12.2022

Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Mikela zbulon bisedat me Kejvinën. “Po marr veten nga traumat” - E Diell 29.01.2023

3325
7
0
00:02:02
29.01.2023

Dielli apo hena Rubrika : Nevina Shtylla Argjira Spanca, Ervin Kurti, Sedmir Selmani, Graciano Tagani, Gloria Meshi Te ftuar: Mikela Pupa, Ronaldo Sharka “Dielli apo Hena” është rubrika e lojërave në “E Diell”. Argëtimi, të qeshurat, historitë dhe pyetjet pikante janë pjesë e pandarë e kësaj rubrike. Këtë javë të ftuar janë Mikela Pupa dhe Ronaldo Sharka të cilët do të flasin rreth eksperiencës së tyre në Big Brother VIP dhe do të shfaqin hapur mendimet e tyre rreth banorëve të shtëpisë. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Argjira i drejtohet Gracianos: Është momenti të martohemi - E Diell 18.09.2022

13571
45
1
00:03:13
18.09.2022

Si çdo jave rubrika “Trotuar” trajton tema të cilat prekin diskutimet e përditshmërisë sonë. Këtë javë “magjia e zezë” ishte në fokusin e panelit, ku u ndanë histori personale nga jeta e gjithësecilit dhe se sa besim kishim ndaj supersticioneve të tilla. Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi,Bledi Mane, Ervin Kurti, Alesia Bami, Graciano Tagani, Argjira Spanca, Nevina Shtylla, Leji Kraja, Rinian Leka, Beniada Nishani, Pamela Shqezi. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Episodi i plotë: E Diell, 22 janar 2023 - Entertainment Show

24914
52
13
03:40:05
22.01.2023

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Graciano Tagani, Moderatorë: Edi Manushi, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Nevina Shtylla, Beniada Nishani Të ftuar: Stine, Englantina Toska, Deborah Keçi Rubrikat: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Glenti Nallbani Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Incidenti që bëri për ujë të ftohtë Beniadën dhe Argjirën…. E Diell 27/03/2022

34128
157
13
00:33:16
27.03.2022

Autore: Argjira Spanca Prezantojnë: Argjira Spanca, Beniada Nishani Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N’fermë: Momenti epik kur Devis Xherahu përballet me strucin “E Diell”, 4 Tetor 2020

29362
186
15
00:01:33
04.10.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 2 Autor: Ervin Kurti Regjisor: Jetmir Pjetërnikaj Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: "Mrizi i Zanave", Lezhë Të ftuar: 1. Liljana Kondakçi - këngëtare 2. Klodiana Shala - kampione atletike 3. Eva Murati - moderatore 4. Devis Xherahu – këngëtar Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Pas ndarjes, Mevlani kthehet në fshat dhe merr vendimin drastik “E Diell” 13 Qershor 2021

316321
1884
114
00:51:20
13.06.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 2-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Ferma e kuajve Kallbaqi", Hamallaj, Durrës Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Ingrit Gjoni - këngëtare 2. Hygerta Sako - moderatore sporti TVSH 3. Mevlan Shaba - ish/konkurent "Për'puthen"/ këngëtar 4. Sazan Guri - ambientalist Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Plas debati mes Mamaqit &Ylli Bakës,Fatma mëson Xhodën me qit fli “E Diell”,20 Dhjetor 2020

256450
1349
84
00:41:43
20.12.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 13 Autor: Ervin Kurti Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: Poçeria "Plaku": fshati "Farke e Madhe", "Ceren Ismet Shehu": fshati Linzë, Tiranë. Të ftuar: 1. Ermal Mamaqi- showman 2. Ylli Baka - këngëtar 3. Fatma Haxhialiu- moderatore TV 4. Irgen Çela/Xhoda- aktor humori 5. Alban Kondi - kantautor "Produkt 28" Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë:Kush ia futi frikën në palcë Ami Toskës,Dojna Memës & Dashnor Dikos? E Diell 11 Korrik 2021

146561
754
46
00:58:10
11.07.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 6-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Ferma e Artë", fshati Vaqarr, Tiranë Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Amarda Toska - Moderatore televizive, sipërmarrëse 2. Dashnor Diko - Këngëtar, sipërmarrës 3. Dojna Mema - Moderatore televizive Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Episodi i plotë: E Diell - 08 janar 2023, Entertainment Show

60609
88
5
03:53:32
08.01.2023

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Graciano Tagani, Moderatorë: Edi Manushi, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Nevina Shtylla, Beniada Nishani Të ftuar: Stine, Englantina Toska, Deborah Keçi Rubrikat: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Glenti Nallbani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Manushi e zbulon: kam simpati për Luizin, aty brenda është i vetmi që… – E Diell 22.01.2023

7584
43
14
00:02:01
22.01.2023

Në Trotuar këtë javë do të jetë në fokus Big Brother. Një deklaratë e Bledi Mane se Luiz Ejlli luan bixhoz do të nxehi gjakrat dhe do të filloi një debat I ashpër. Përvec kësaj, Meridani, shoku I Luiz Ejllit ngre dyshime të reja rreth sëmundjes së tij duke bërë që kjo histori mos të ketë mbaruar ende Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Bledi Mane, Ervin Kurti, Graciano Tagani,Argjira Spanca, Pamela Shqezi, Meridian Ramçaj, Amber, Beniada Nishani Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Çfarë ndodhi? Shqipja shpërthen në lot në mes te xhirimeve “E Diell” 27 Qershor 2021

269455
1265
149
00:54:57
27.06.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 4-rt Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Bio Farm Gramsh", Gramsh Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Salsano Rrapi- moderator/aktor humori "Portokalli" 2. Fjodora Fjora - gazetare, prezantuese televizive 3. Shqipe Hysenaj - Ish-pjesëmarrëse "Për'puthen" 4. Blerta Tafani - folëse lajmesh TVSH, gazetare Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Pse u nxeh Fation Kuqari kur i përmendën emrin e... E Diell 4 Korrik 2021

399683
2262
102
00:57:20
04.07.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 5-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Dajti Adventure Park", Mali i Dajtit, Tiranë Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Gena - këngëtar 2. Aulona Musta - gazetare, moderatore televizive 3. Rezarta Skifteri - stiliste 3. Fation Kuqari - Ish-pjesëmarrës "Për'puthen" Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Alfred Cako tregon planin e Davos për vitet e ardhshme – E Diell 22.01.2023

1888
15
2
00:02:08
22.01.2023

Moderator: Edi Manushi Autor: Glenti Nallbani Paneli: Alfred Cako, Milaim Zeka, Vlerë Gjakova, Bledi Mane Pershkrimi: “Rrethi Katror” rubrika që analizon temat e aktualitetit në një spektër tjetër. Të pathënat dhe prapaskenat e ngjarjeve në botë. Çfarë është Davos dhe cila është lidhja e tij me sektorin ekonomik dhe atë Digital? Cilat janë lëvizjet e rradhës së Edi Ramës dhe çfarë po planifikon ai? Heqja e vizave me Kinën, lajm I mirë apo I keq? Për këto dhe shumë pyetje të tjera do të merrni përgjigje tek Rrethi Katror Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N’Fermë: Pse u nxeh Antonela kur u përmend Ledjana dhe Mevlani? “E Diell” 6 Qershor 2021

379819
2447
215
00:53:09
06.06.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 1-rë Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Turtle Farm Albania", fshati Daias, Tiranë Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Irma Libohova - këngëtare 2. Vilma Masha - moderatore SuperSport 3. Stine - këngëtar 4. Antonela Berishaj - ish/konkurente "Për'puthen" Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

E papritur / Manushi nxehet dhe flet banalisht. Të gjithë shtangen por… – E Diell 06.11.2022

23705
68
14
00:26:15
06.11.2022

Si çdo jave rubrika “Trotuar” trajton tema të cilat prekin diskutimet e përditshmërisë sonë. Këtë javë në Trotuar do të flitet për të rinjtë shqiptar të cilët kthehen nga emigrimi për një jetë më të mirë. Sa janë mundësitë në Shqipëri dhe a ja dilet dot vetëm me një rrogë?. Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Bledi Mane, Ervin Kurti, Graciano Tagani, Fation Kuqari, Dea Mishel, Argjira Spanca, Ronaldo Sharka, Pamela Shqezi, Dritan Mezini. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Historia e Bushatllinjve dhe rrënjët e Zef Bushatit – E Diell 22.01.2023

2802
11
6
00:08:00
22.01.2023

Moderator: Edi Manushi Autor: Glenti Nallbani Pershkrimi: “Galeri” një rubrikë e cila përcjell përmes fotove rrugëtimin në jetë të disa prej personazheve qe kanë lënë gjurmë në Shqipëri me historitë apo karrierën e tyre. Nostalgji, emocione dhe eksperienca të përcjella në mënyrë speciale. Këtë javë i ftuar në Galeri do të jetë Zef Bushati. Nga filmi tek politika. Aktori I famshëm I cili luajti rolin e italianit tek filmi I famshëm “Njeriu me Top” tashmë vjen për të na rrëfyer të tjera debate rreth jetës së tij. Si nisi karriera e tij dhe çfarë diskutoi me Papën, në atë bashkëbisedim që bëri jehonë? Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

A është Luizi i sëmurë? Meridiani hedh dyshime të reja – E Diell 22.01.2023

19592
70
30
00:04:00
22.01.2023

Në Trotuar këtë javë do të jetë në fokus Big Brother. Një deklaratë e Bledi Mane se Luiz Ejlli luan bixhoz do të nxehi gjakrat dhe do të filloi një debat I ashpër. Përvec kësaj, Meridani, shoku I Luiz Ejllit ngre dyshime të reja rreth sëmundjes së tij duke bërë që kjo histori mos të ketë mbaruar ende Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Bledi Mane, Ervin Kurti, Graciano Tagani,Argjira Spanca, Pamela Shqezi, Meridian Ramçaj, Amber, Beniada Nishani Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Kalendari 'Tetori i kuq'. Ç'është Krislam, shkrirja e feve? – E Diell 09.10.2022

209988
1122
329
00:46:41
09.10.2022

Rrethi katror Moderator: Edi Manushi Autor: Glenti Nallbani Paneli: Alfred Cako, Milaim Zeka, Vlerë Gjakova, Bledi Mane Pershkrimi: “Rrethi Katror” rubrika që analizon temat e aktualitetit në një spektër tjetër. Të pathënat dhe prapaskenat e ngjarjeve në botë. Këtë javë do të flitet për “Tetorin e Kuq” dhe “Krislam”… teoritë konspirative të Rrethit Katror duket se këtë herë po shkrijnë fetë dhe po I bashkojnë në një. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Назад
Что ищут прямо сейчас на
e diell ne ferme Ambulance anand dighe real video сборка crmp 청과 julliany souza mk ps1 Amber dune essay rock slow Bubba Amalia 吉打 Что купит 징베 сергей исаев Alone bojonegoro All device freefire lagfix sigourney weaver