Berkan

Berkan смотреть последние обновления за сегодня на .

Berkan - Ekstravagante, 14 Dhjetor 2005 - Top Fest 3

236486
1061
111
00:03:03
07.05.2016

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve te afirmuar te muzikës shqiptare, ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Malin e Zi, dhe diaspore.Ne Top Fest jane prezantuar kryesisht kengetare te rinj te muzikës moderne. Kengetare dhe grupe qe jane prezantuar per here te pare ne Top Fest jane: Stine, Grupi Asgje Sikur Dielli, Adrian Gaxha, Indrit Mesiti, Grupi Kthejllu, Alban Skenderaj, Nora Istrefi, Blero, Big Mama, Shpat Kasapi, Vesa Luma, Linda Halimi, Flaka Krelani, Tuna, Valon Shehu, NRG band, Zanfina Ismajli, Malda Susuri, Big Basta, Grupi XXL, Anxhelina Hadergjonaj. Pervec promovimit te artisteve te rinj, ne Top Fest ne keto tete edicione kane qene pjesmarres edhe artiste te njohur te muzikes se lehte shqiptare, ku mund te permenden: Manjola Nallbani, Jonida Maliqi, Mefarete Laze, Mariza Ikonomi, Eliza Hoxha, Grupi Humus, Grupi Troja, Besa.Objektivat e festivalit jane promovimi i muzikes moderne shqiptare, mbeshteja e artisteve te rinj, qe duan te marrin pjese ne kete event dhe nxitja e krijmtarise se muzikes moderne.Struktura e festivalitNe fazen e pare te konkurimit kengetaret bejne prezantimin e kenges se tyre, dhe kjo faze zgjat rreth 2 muaj, ku kendohet playback. Pas perfundimt te fazes se pare nga bordi drejtues i festivalit behet perzgjedhja e kengetareve per ne fazen e dyte gjysem finale. (shpjegim: fazat gjysme finale jane bere ne edicionin e shtate dhe tete ku eshte kenduar “live”)Pas perfundimit te fazes gjysme finale kengetaret kandidohen ne kategorite e cmimeve te festivalit, cmime qe ndahen ne naten finale. Perpara fillimit te nates finale, e cila ne tete edicionet eshte transmetuar live ne Top Channel, si dhe me pas ne kanalin My Music dhe Hd2 ne digitalb, eshte realizuar ne hyrje te salles se eventit "Tapeti i Kuq", ku publiku dhe fansat e kengetareve kane bere foto dhe kane takuar kengetarin ose grupin e preferuar.Nata finale e festivalit eshte konceptuar nje mbremje gala ku ndahen cmime per pjesmarresit ne kategori te ndryshme dhe cmimi i madh, “fituesi i festivalit”. Artiste te njohur, por edhe te rinj jane vleresuar ne keto tete vite me cmime ne kategori si kengetari i ri me i mire, kenga me e mire pop rock, kenga me e mire e rrymes alternative, kenga me e mire hip hop dhe rnb, kengetari me i mire mashkull, kengetarja me e mire femer, cmimi i Internetit, kenga me mire, interpretuesi me i mire, video me e mire, cmimi i Digitalb, cmimi Top Albania Radio dhe Cmimi i madh “Fituesi i festivalit” Cmimi i madh ose “Fituesi i festivalit” nga edicioni i pare dhe deri ne edicionin e katert eshte percaktuar nga votimi i publikut, ndersa nga edicioni i peste deri ne edicionin e tete eshte percaktuar nga votimi i publikut bashke me vleresimin e nje jurie profesioniste.Nga edicioni i pare deri ne edicionin e gjashte, pjesmarresit kane kenduar me superpozim ne fazen e pare dhe ne mbremjen finale. Ne gjashte edicionet e para, ne fazen e pare te prezantimit mesatarisht ne cdo vit kane konkuruar rreth 250 kengetare dhe grupe muzikore, pervec dy edicioneve te fundit qe jane prezantuar 130 artiste.Ne dy vitet e fundit perkatesisht, ne edicionin e shtate dhe te tete, Top Fest prezantoi per here te pare kenget konkuruese te kenduara live, ku kengetaret jane shoqeruar ne gjysem finale dhe ne mbremjen finale nga orkestra e Top channel.Kjo ishte nje sfide e madhe per muziken moderne qe realizohet kohet e fundit dhe qe eshte shume me e nderlikuar ne raport midis orkestres dhe teknologjise se perdorur per realizimin e kengeve. Top Fest vazhdon prezantimin "live" te kengeve dhe ne kete menyre po i jep nje mundesi artisteve shqiptare ne rritjen e cilesise te prezantimit te tyre, duke i sherbyer edhe publikut shqiptar brenda dhe jasht vendit ne publikimin e nje krijimtarie te mire muzikore. Pervec atyre qe suksesin vazhdojne ta ngjisin, top fest vazhdon ende te kerkoje mes te rinjve talente reja.Ky festival eshte nje pasarele me kenge te rrymave te ndryshme, por edhe veshjet dhe performancat qe jane realizuar ne keto tete edicione kane sjelle nje stil te vecante. Ajo qe mund te thuhet tashme eshte se skena e top fest dhe kenget qe jane vleresuar me cmime kane qene ne sintoni perfekte me preferencat e publikut.Kenget e “Top Fest ”te tete edicioneve vazhdojne te transmetohen ne programet muzikore ne valet e Top Albania Radios, My Music ne Digitalb dhe Radio My music.Ne edicionin e pare te Top fest, e paraprinte nje emision tjeter ‘Poleposition”, emision per talentet e reja ne kenge, kercim, aktrim. Drejtues i emisionit Poleposition ka qene Olti Xhezo.Stafi perzgjedhes dhe trainues i pjesmarresve :Kozeta Bakiu, Robert Radoja, Alfred Trebicka, Vikena Kamenica, Ema Andrea, Elona Nallbani. Pjesmarres dhe fiues ne kete talent show ka qene Gresa Gjoceraj, pjesamrres dhe finalist Ledion Lico.

Berkan | MARATON (Official Video)

42183
325
16
00:03:15
28.07.2017

Berkan - Maraton 2007 Lyrics: Avni Qahili Music&Produced: Ocko Styling: Armend Ramadani by: Dejan Milicevic AWARD ENTERTAINMENTS

BERKAN KUTLU İLE BİR GÜN GEÇİRDİK.! (HEDİYELİ VİDEO)

84171
5021
700
00:31:11
26.11.2022

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Berkan Kutlu ile dolu dolu bir gün geçirdik. Evinde kahvaltı ile başlayan günümüzü bir cok mücadele ve oyun ile tamamlandık.Bu tarz videoların devamının gelmesi için abone olmayı, videoyu beğenmeyi ve yorum yapmayı lütfen unutmayın. 🎁🎁🎁 ★★ BERKAN KUTLU İLE ALDIĞIMIZ AYAKKABIYI (NIKE JORDAN) TAKİPCİLERİMİZDEN BİRİNE HEDİYE EDİYORUZ ! Katılım şartları; 1 - Mert Yüksektepe Youtube kanalını takip etmek (🤍Mert Yüksektepe ) 2 - Bu videoyu beğen ve en güzel yorumu yaz 🚀 Bu videonun altına yapılan yorumlar arasından Berkan Kutlu'nun en çok hoşuna giden yorumun sahibi bu değerli hediyeyi kazanacak. Koşulları sağlayan ve en çok hoşuna giden yorumu atan şanslı kişiyi 1 Şubat 2023 tarihinde İnstagram (🤍mertyuksektepe) hesabımdan duyuracağız, takipte kalın. 🎁🎁🎁 ★★ Sosyal Medya: Twitter ► 🤍 Instagram ► 🤍 İletişim için: yuksektepemert🤍gmail.com ★★ Kanala Abone olmak için : 🤍 Merhaba ben Mert Yüksektepe. YouTube'un dijital medyadaki ve yeni nesil yayıncılıktaki yerini çok değerli buluyorum. Bu platformda spor içerikleri üreterek yer almaktan dolayı da son derece mutlu ve heyecanlıyım. Futbol, basketbol, voleybol, tenis, amatör branşlar fark etmeksizin sporun her dalına dair keyifli anları yansıtmayı amaçladığım kanalıma abone olarak hem beni mutlu edebilir hem de yeni videolardan haberdar olabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli challenge videoları ve özel isimler ile keyifli içerikler için vakit kaybetmeden abone olup destek verebilirsiniz😊 Kanala Abone olmak için : 🤍 #galatasaray #berkankutlu

Berkan Beka imiton disa këngëtar 😂

14780
123
1
00:03:50
19.04.2022

Çdo të diel në 23:15 Follow Robi plaket kur don vet on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 © & ℗ Robi plaket kur don vet & Onair Media. All Rights Reserved

Berkan - Te dashuroj, 27 Maj 2007 - Top Fest 4 Finale

89247
558
33
00:03:42
20.05.2016

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve te afirmuar te muzikës shqiptare, ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Malin e Zi, dhe diaspore.Ne Top Fest jane prezantuar kryesisht kengetare te rinj te muzikës moderne. Kengetare dhe grupe qe jane prezantuar per here te pare ne Top Fest jane: Stine, Grupi Asgje Sikur Dielli, Adrian Gaxha, Indrit Mesiti, Grupi Kthejllu, Alban Skenderaj, Nora Istrefi, Blero, Big Mama, Shpat Kasapi, Vesa Luma, Linda Halimi, Flaka Krelani, Tuna, Valon Shehu, NRG band, Zanfina Ismajli, Malda Susuri, Big Basta, Grupi XXL, Anxhelina Hadergjonaj. Pervec promovimit te artisteve te rinj, ne Top Fest ne keto tete edicione kane qene pjesmarres edhe artiste te njohur te muzikes se lehte shqiptare, ku mund te permenden: Manjola Nallbani, Jonida Maliqi, Mefarete Laze, Mariza Ikonomi, Eliza Hoxha, Grupi Humus, Grupi Troja, Besa.Objektivat e festivalit jane promovimi i muzikes moderne shqiptare, mbeshteja e artisteve te rinj, qe duan te marrin pjese ne kete event dhe nxitja e krijmtarise se muzikes moderne.Struktura e festivalitNe fazen e pare te konkurimit kengetaret bejne prezantimin e kenges se tyre, dhe kjo faze zgjat rreth 2 muaj, ku kendohet playback. Pas perfundimt te fazes se pare nga bordi drejtues i festivalit behet perzgjedhja e kengetareve per ne fazen e dyte gjysem finale. (shpjegim: fazat gjysme finale jane bere ne edicionin e shtate dhe tete ku eshte kenduar “live”)Pas perfundimit te fazes gjysme finale kengetaret kandidohen ne kategorite e cmimeve te festivalit, cmime qe ndahen ne naten finale. Perpara fillimit te nates finale, e cila ne tete edicionet eshte transmetuar live ne Top Channel, si dhe me pas ne kanalin My Music dhe Hd2 ne digitalb, eshte realizuar ne hyrje te salles se eventit "Tapeti i Kuq", ku publiku dhe fansat e kengetareve kane bere foto dhe kane takuar kengetarin ose grupin e preferuar.Nata finale e festivalit eshte konceptuar nje mbremje gala ku ndahen cmime per pjesmarresit ne kategori te ndryshme dhe cmimi i madh, “fituesi i festivalit”. Artiste te njohur, por edhe te rinj jane vleresuar ne keto tete vite me cmime ne kategori si kengetari i ri me i mire, kenga me e mire pop rock, kenga me e mire e rrymes alternative, kenga me e mire hip hop dhe rnb, kengetari me i mire mashkull, kengetarja me e mire femer, cmimi i Internetit, kenga me mire, interpretuesi me i mire, video me e mire, cmimi i Digitalb, cmimi Top Albania Radio dhe Cmimi i madh “Fituesi i festivalit” Cmimi i madh ose “Fituesi i festivalit” nga edicioni i pare dhe deri ne edicionin e katert eshte percaktuar nga votimi i publikut, ndersa nga edicioni i peste deri ne edicionin e tete eshte percaktuar nga votimi i publikut bashke me vleresimin e nje jurie profesioniste.Nga edicioni i pare deri ne edicionin e gjashte, pjesmarresit kane kenduar me superpozim ne fazen e pare dhe ne mbremjen finale. Ne gjashte edicionet e para, ne fazen e pare te prezantimit mesatarisht ne cdo vit kane konkuruar rreth 250 kengetare dhe grupe muzikore, pervec dy edicioneve te fundit qe jane prezantuar 130 artiste.Ne dy vitet e fundit perkatesisht, ne edicionin e shtate dhe te tete, Top Fest prezantoi per here te pare kenget konkuruese te kenduara live, ku kengetaret jane shoqeruar ne gjysem finale dhe ne mbremjen finale nga orkestra e Top channel.Kjo ishte nje sfide e madhe per muziken moderne qe realizohet kohet e fundit dhe qe eshte shume me e nderlikuar ne raport midis orkestres dhe teknologjise se perdorur per realizimin e kengeve. Top Fest vazhdon prezantimin "live" te kengeve dhe ne kete menyre po i jep nje mundesi artisteve shqiptare ne rritjen e cilesise te prezantimit te tyre, duke i sherbyer edhe publikut shqiptar brenda dhe jasht vendit ne publikimin e nje krijimtarie te mire muzikore. Pervec atyre qe suksesin vazhdojne ta ngjisin, top fest vazhdon ende te kerkoje mes te rinjve talente reja.Ky festival eshte nje pasarele me kenge te rrymave te ndryshme, por edhe veshjet dhe performancat qe jane realizuar ne keto tete edicione kane sjelle nje stil te vecante. Ajo qe mund te thuhet tashme eshte se skena e top fest dhe kenget qe jane vleresuar me cmime kane qene ne sintoni perfekte me preferencat e publikut.Kenget e “Top Fest ”te tete edicioneve vazhdojne te transmetohen ne programet muzikore ne valet e Top Albania Radios, My Music ne Digitalb dhe Radio My music.Ne edicionin e pare te Top fest, e paraprinte nje emision tjeter ‘Poleposition”, emision per talentet e reja ne kenge, kercim, aktrim. Drejtues i emisionit Poleposition ka qene Olti Xhezo.Stafi perzgjedhes dhe trainues i pjesmarresve :Kozeta Bakiu, Robert Radoja, Alfred Trebicka, Vikena Kamenica, Ema Andrea, Elona Nallbani. Pjesmarres dhe fiues ne kete talent show ka qene Gresa Gjoceraj, pjesamrres dhe finalist Ledion Lico.

BERKAN feat. CAPITAL BRA - FREE SEMI (prod. by KD-BEATZ)

759386
1394
00:03:05
21.02.2019

Das offizielle Musikvideo zum Soundtrack aus dem Album - PARA YOK / BERKAN feat. CAPITAL BRA - FREE SEMI (prod. by KD-BEATZ) / Folgt mir auf Instagram: berkanabe Berkan PARAYOK Singles: 🤍 ►►„Para Yok Debüt Album“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Coco - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Free Semi - Single“ von BERKAN, Capital Bra & KD-Beatz 🤍 ►►„Rothschild - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Kettensäge - Single“ von BERKAN, Olexesh & KD-Beatz 🤍 ►►„Größere Waage - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Tehlikeli - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►► FAN WERDEN ►► TEILEN ►► ABONNIEREN ►► TEHLIKELI VON BERKAN ABI ►► 100% AUTHENTISCH KONTAKT: ►► ‪🤍 ►► berkangunartan🤍gmail.com BTNFILMS ►Instagram 🤍 ►Facebook 🤍 All Rights reserved ®

BERKAN - TEHLIKELI (prod. by KD-BEATZ & NIZA)

96096
2580
416
00:02:43
24.01.2019

Das offizielle Musikvideo zum Soundtrack aus dem Album - PARA YOK / BERKAN - TEHLIKELI (prod. by KD-BEATZ & NIZA) Berkan PARAYOK Singles: Folgt mir auf Instagram: berkanabe ►►„Para Yok Debüt Album“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Coco - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Free Semi - Single“ von BERKAN, Capital Bra & KD-Beatz 🤍 ►►„Rothschild - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Kettensäge - Single“ von BERKAN, Olexesh & KD-Beatz 🤍 ►►„Größere Waage - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Tehlikeli - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►► FAN WERDEN ►► TEILEN ►► ABONNIEREN ►► TEHLIKELI VON BERKAN ABI ►► 100% AUTHENTISCH KONTAKT: ►► ‪🤍 ►► berkangunartan🤍gmail.com Video prod by: BTNFILMS ►Instagram 🤍 ►Facebook 🤍 All Rights reserved ®

BERKAN - KRIZA

548
16
2
00:03:15
26.03.2022

BERKAN - KRIZA Lyrics: Leonora Poloska Music - Produced: Ocko

BERKAN feat. OLEXESH - KETTENSÄGE (prod. by KD-BEATZ)

1292553
12150
95
00:03:28
13.09.2014

BERKAN - READY TO DIE (MIXTAPE) ►► //NEW// PARA YOK ALBUM bestellen Freunde - 🤍 - KOMMT ! ///NEW// ►► 🤍 ►► 🤍 ►►VIDEOPREMIERE◄◄ Hier das offizielle Musik Video „BERKAN feat. OLEXESH - KETTENSÄGE (prod. by KD-BEATZ)" ►► Genießen ►► MIXTAPE downloaden ►► FAN WERDEN ►► TEILEN ►► ABONNIEREN ►► RANDALIEREN ►► ZEUGE VON ETWAS UNVERGESSLICHEM WERDEN ◄◄ ►eine STREETCINEMA produktion◄ Nun ist es soweit - Es ist Zeit, das langersehnte MIXTAPE was den Namen "READY TO DIE" trägt, zu veröffentlichen. Das Gesamtpacket ist ein UNICAT, komplett produziert von KD-BEATZ, was für den 18-Jährigen Künstler Berkan sehr von Bedeutung war. Als einzigster Feature-Gast auf "READY TO DIE" kam für BERKAN nur einer in Frage - OLEXESH Die Beiden- Eine Mischung, die man nicht so schnell vergisst. "Mit der Kettensäge in die sogenannte Rapszene", ein Zitat welches einen harten Kampf bis hierher verrät. Ein wahrgewordener und hart erarbeiteter Traum. "READY TO DIE" MEIN MIXTAPE, benannt in Gedenken an The Notorious B.I.G. HINWEIS: 13. September 1994 erschien das Debütalbum des US-amerikanischen Hardcore Rappers The Notorious B.I.G. KONTAKT: ►► 🤍 ►► 🤍 ►► berkangunartan🤍gmail.com This Video is copyrighted by © BERKAN All Rights reserved ®

Berkan - Baba (Official Video HD)

41294
989
65
00:05:01
13.03.2021

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 Music & Produced: Berkan Beka (Beka Records) Lyrics: Bujar Idrizi Video Production: Vullnet Halili Directed by: Cenap Samet Studio Recording, Bass, Piano, Guitar: Cekic Beatz Mastering: Robert Bilbilov Violin: Mentor Sulejmani Backvocal: Jehona Iseni Rushid

Berkan Aydoğan - Kör Kuyular

333
16
6
00:03:32
29.11.2022

Berkan Aydoğan' ın, Dark'n Dark Music etiketiyle yayınlanan " Kör Kuyular " isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle yayında... SÖZ VE MÜZİK : DENİZ KAYRAN ARANJÖR : OZAN ARAPOĞLU BAĞLAMA : FATİH DOĞANER KEMANLAR : İSTANBUL STRİNGS GİTAR : SELAHATTİN GÜZELEL KLİP YÖNETMENİ : ONUR ORHAN DAL MİX & MASTERİNG:KORAY PÜSKÜL '' Kör Kuyular '' Sözleri ile; Bir hayalimiz vardı vakti zamanında Hani bendim aşk senin nazarında Işıgımız söndü bu karanlık sokaklarda Zaten biz olamadık haddizatında Beni kör kuyulara bıraktın sen bile bile bile bile İstediğin bu değil miydi şimdi ağlamak niye İki kürek toprak da sen atıver üzerime Sen varsın ya zaten gerek yok Azrail'e #körkuyular #BerkanAydoğan

BERKAN - GRÖSSERE WAAGE (prod. by KD-BEATZ & NIZA)

41711
1451
287
00:04:51
07.03.2019

Das offizielle Musikvideo zum Soundtrack aus dem Album - PARA YOK / BERKAN - GRÖSSERE WAAGE (prod. by KD-BEATZ & NIZA) / Folgt mir auf Instagram: berkanabe Berkan PARAYOK Singles: 🤍 ►►„Para Yok Debüt Album“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Coco - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Free Semi - Single“ von BERKAN, Capital Bra & KD-Beatz 🤍 ►►„Rothschild - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Kettensäge - Single“ von BERKAN, Olexesh & KD-Beatz 🤍 ►►„Größere Waage - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Tehlikeli - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►► FAN WERDEN ►► TEILEN ►► ABONNIEREN ►► TEHLIKELI VON BERKAN ABI ►► 100% AUTHENTISCH KONTAKT: ►► ‪🤍 ►► berkangunartan🤍gmail.com BTNFILMS ►Instagram 🤍 ►Facebook 🤍 All Rights reserved ®

Berkan Atac & Too Much - Closer

919
46
5
00:02:43
04.03.2022

Berkan Atac & Too Much - Closer ▶️ Download / Stream: 🤍 Berkan Atac 🤍 🤍 🤍 Too Much 🤍 🤍 🤍 Follow Us LAB! Instagram: 🤍 Soundcloud: 🤍 Twitter: 🤍 Discord: 🤍 🤍 🎵Spotify Car Music: 🤍 House Party: 🤍 House Selection: 🤍 Deep Selection: 🤍

Deo Volente NL reageert op "weerlegging" Berkan Kucuk

1918
36
00:38:28
03.10.2015

Berkan Kucuk volgt Deo Volente NL al een tijdje. Hij vind onze video's maar niets en besloot ons debat met Maiwand te weerleggen. Na het zien van de video waren we van mening dat de video van de heer Kucuk weinig kwaliteit heeft. Een video vol misvattingen en christen-pesten. Maar er kan iets goeds komen uit al deze Christofobie. We hebben deze kans gepakt om via de video van de heer Kucuk nog dieper in te gaan op de zaken die we al eerder met het grote publiek hebben gedeeld, zoals de onbetrouwbaarheid van de historische Korantekst, de Drie-eenheid in de Bijbel en haar manuscripttraditie. Wij zijn aan de slag gegaan en denken dat er weer een mooie informatieve video uit is gekomen voor de die-hard christen die meer wil weten over de juiste interactie met moslimapologeten en alle andere mensen die zich graag eens wat meer verdiepen in beide religies. Alle eer en dank aan God.

BİR DAHA SURVIVOR ALLSTAR'A KATILIR MISIN? (Soru Cevap) w/ LALE ONUK

94057
3299
234
00:26:00
09.08.2022

Arkadaşlar herkese çok uzun bir aradan sonra merhaba! Lalişimle Survivor dönüşüü instagram'dan sorduğunuz soruları cevapladık. Devamı gelecek! Kanala abone olmayı videoyu beğenmeyi lütfen unutmayın! Kanalıma buradan abone olabilirsiniz: 🤍 Instagram'dan takip etmek isterseniz: 🤍 Bugüne kadar bildiğiniz, duyduğunuz tüm motivasyon içeriklerini unutun ve kemerlerinizi bağlayarak önce oturduğunuz koltuğu, sonrasında gördüğünüz her şeyi ısırmaya hazır olun ⚡ Kanalımızın tüm amacı hayat motivasyonunuzu ve yaşam sevincinizi yükseltmek. Hem içinizi ısıtan hem de omuzlarınızı gökyüzüne vurduracak içerikler üretip yüzlerinizde ve zihninizde tatlı bir tebessüm uyandıracağız. 🏄🏼‍♂️ Daha mutlu yaşamanızı sağlamak adına beraber emekleyerek başlayıp yavaşça merdiven çıkacak ve ardından koşarak Nirvana’ya ulaşacağız. 💪🏻 #berkanlale #survivorallstar #sorucevap

BERKAN BEKA - TY

134841
1071
25
00:03:40
19.03.2022

🤍ONIMA - 🤍 BERKAN BEKA - TY Music & Producer: Berkan Beka Lyrics: Bujar Idrizi Mix / Mastering: Pleo Gashi Guitar: Dugagjin Ismaili - Dugi Backvocals: Jehona Iseni Rushid Studio: Nano Records

Berksan - Ben

37825526
152782
5845
00:03:42
09.02.2018

Music video by Berksan performing Ben. (C) 2018 Sony Music Entertainment Turkiye Tic. A.S. Yonetmen: Julide Gungor Soz - Beste: Berksan Duzenleme: Turac Berkay Ozer Ne gordum ne duydum Karsima cikti ben kalbime uydum Dinledim inandim Kendimi bile oyle cok sevmiyordum Bir masal gibiydi Bir ruya gibi yalan Sabah olunca yalniz uyandim Ben defalarca oldum Hep senin icin Ben defalarca dondum Hep senin icin Ben sen uzulme diye uzulmusum Sen dusunme diye surunmusum Ben senin icin Ben gece yildizlari kusturen Deli dev bir ates olmusum Ben bir hic icin #Berksan #Ben #Vevo #Pop

berkan

63178
70
11
00:03:15
22.10.2007

directed by dejan milicevic

BERKAN - PARA YOK (prod. by KD-BEATZ)

273845
2765
20
00:03:19
27.09.2014

BERKAN - READY TO DIE (MIXTAPE) Ab sofort kostenlos erhältlich ► direkter Download Link : ►► 🤍 ►►VIDEOPREMIERE◄◄ Hier das offizielle Musik Video „BERKAN - PARA YOK (prod. by KD-BEATZ)" in HD ►► Genießen ►► MIXTAPE downloaden ►► FAN WERDEN ►► TEILEN ►► ABONNIEREN ►► RANDALIEREN ►► ZEUGE VON ETWAS UNVERGESSLICHEM WERDEN ◄◄ ►eine STREETCINEMA produktion◄ Das Gesamtpaket 'READY TO DIE' ist ein UNICAT, komplett produziert von KD-BEATZ, was für den 18-Jährigen Künstler Berkan sehr von Bedeutung war. Als einzigster Feature-Gast auf "READY TO DIE" kam für BERKAN nur einer in Frage - OLEXESH Die Beiden- Eine Mischung, die man nicht so schnell vergisst. "Mit der Kettensäge in die sogenannte Rapszene", ein Zitat welches einen harten Kampf bis hierher verrät. Ein wahrgewordener und hart erarbeiteter Traum. "READY TO DIE" MEIN MIXTAPE, benannt in Gedenken an The Notorious B.I.G. HINWEIS: 13. September 1994 erschien das Debütalbum des US-amerikanischen Hardcore Rappers The Notorious B.I.G. KONTAKT: ►► 🤍 ►► 🤍 ►► berkangunartan🤍gmail.com This Video is copyrighted by © BERKAN All Rights reserved ®

Berkan Karabulut: Performansa göre bir kadın şampiyon çıksa bu Nisa olmazdı | Survivor All Star 2022

52986
669
488
00:29:16
06.07.2022

Survivor All Star’ın iddialı yarışmacılarından Berkan Karabulut, İrem Erbaş’ın konuğu oldu. Karabulut, Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu, Survivor dostlukları, kavgaları, aşkları hakkında ve birçok farklı konuda samimi açıklamalarda bulundu. Karabulut, sevilen YouTube kanalı Bi’ Başka’da, performansa göre bir kadın şampiyon çıkması halinde Nisa’nın kupayı alamayacağını dile getirdi ve ekledi: Performansı iyi olan çoğu yarışmacı erken elendi ve ben de onların içindeyim. Bir kadın yarışmacı şampiyon olduğu için mutluyum. Senenin başında ben şampiyon olmazsam kadın bir yarışmacı şampiyon olsun istiyordum. Performansal olarak bir kadın şampiyon çıksaydı bu Nisa olmazdı. Ama halkın da yönetiminde olduğu bir yarışma bu. Demek ki halk Nisa’yı çok sevdi ve şampiyon yaptı. Berkan ile neler mi konuştuk? 🟠 Survivor'da neden finali göremedi? 🟠 Ona göre Nisa Bölükbaşı şampiyonluğu hak etti mi? 🟠 Ogeday Girişken, Avatar Atakan, Nagihan Karadere hakkında neler söyledi? 🟠 Survivor'a bir daha katılmayı düşünüyor mu? 🟠 Survivor'da yemek veriliyor mu? 🟠 Sevgilisi Lale Onuk, hangi özelliklerinden şikayetçi? Kanalımıza Abone Olmak İçin : 🤍 #berkankarabulut #survivorallstar #nisabölükbaşı #nagihankaradere #BiBaşka #iremerbaş

Hazal & Berkan

1466
7
2
00:07:07
12.11.2021

Copyright From Youtobe

BERKAN - COCO (prod. by KD-Beatz)

32123
928
169
00:02:46
07.02.2019

Das offizielle Musikvideo zum Soundtrack aus dem Album - PARA YOK / BERKAN - COCO (prod. by KD-BEATZ) Berkan PARAYOK Singles: Folgt mir auf Instagram: berkanabe ►►„Para Yok Debüt Album“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Coco - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Free Semi - Single“ von BERKAN, Capital Bra & KD-Beatz 🤍 ►►„Rothschild - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Kettensäge - Single“ von BERKAN, Olexesh & KD-Beatz 🤍 ►►„Größere Waage - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Tehlikeli - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►► FAN WERDEN ►► TEILEN ►► ABONNIEREN ►► TEHLIKELI VON BERKAN ABI ►► 100% AUTHENTISCH KONTAKT: ►► ‪🤍 ►► berkangunartan🤍gmail.com Video prod by: BTNFILMS ►Instagram 🤍 ►Facebook 🤍 All Rights reserved ®

Berkan Hamedi - Karaladım

34483
281
57
00:03:22
31.08.2022

Berkan Hamedi'nin, MT Music Production etiketiyle yayınlanan "Karaladım" isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Berkan Hamedi Aranje-mix: Seçkin Ülker Mastering: Emre Kıral Yönetmen: Mehmet Can Damatoğlu Uygulayıcı yapımcı:Dilara Bucak Yapım Koordinatörü: İlayda Lafci Yardımcı yönetmen: Bartu Taştan Kurgu: Umut Başoğlu Işık ekibi: Onur Karaca-Semih Dönmez Set ekibi: İbrahim Aziz Styling: Beyza Özkorul / Diavenustas Vokal koçu: Onur Turgut Yardımcı oyuncu: Yasenya Sude Koçoğlu Yapım: Mt Music Production "Karaladım" şarkı sözleri ile Sendin beni yaşatan Gittin kaldım bir başıma Yoksun diye bunlar Aklım kalbimle savaşta Tutmuş yakamı Bırakmıyor acılar kaçsam da Çek kurtar hadi Çıkayım sağ salim bu bataktan Kapatamadım hala yaralarımı yaralarımı Unutamıyorum asla anılarını anılarını Sensiz geçen kayıp yılların Silemesem de üstünü karaladım karaladım Biraz merhamet merhamet merhamet İstiyorum senden Nolur yardım et yardım et yardım et Uçuyorum yüksekten Bu nasıl hayat böyle Kaldım bitik çaresiz sersefil Nasıl olacak söyle Yok ediyor bedenimi günden güne zehir netd müzik'te bu ay 🤍 Yeni Hit Şarkılar 🤍 Türkçe Pop 🤍 Facebook 🤍 Twitter 🤍 Instagram 🤍 YouTube 🤍

Berkan - Lule (Official Video HD)

28398
310
15
00:04:12
08.03.2018

Facebook: 🤍 Tex: Bujar Idrizi Mus: Berkan Dhurate per nenat...

Berkan Sunteroglu - Try Again

61598
1213
43
00:03:36
08.08.2021

Soundeo - House music source. • Spotify Playlist - 🤍 • SoundCloud - 🤍 • Instagram - 🤍 • Facebook - 🤍 • Website - 🤍 • Radio Online - 🤍 Download / stream "Berkan Sunteroglu - Try Again" - 🤍 🤍 ► follow Berkan Sunteroglu: 🤍 🤍 🤍 🤍 ► follow Road Story Records: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 • Visual identity by OPHIDIAN Studio: 🤍 🤍 🤍 🤍 The channel was created to promote the already well-known as well as beginning their career talented artists & musicians, record labels, filmmakers & photographers. — Submit your content here: 🤍 — Management / contact: info🤍soundeorecords.com

Berkan Karabulut | Survivor All Star 2022 | Nisa’ya Ogeday’dan ötürü saygım arttı | İtiraflar

63908
1020
248
00:23:19
02.07.2022

#berkankarabulut #survivor #nisabolukbasi Survivor All Star 2022’nin başarılı yarışmacılarından Berkan Karabulut büyük final sonrası hurriyet.com.tr’de Ferit Ömeroğlu’nun konuğu oldu. Survivor sezonuna dair çarpıcı yanıtlar veren Karabulut, şampiyon olan Nisa Bölükbaşı ile ilgili, 2 ay önce anket yapsalar hiçbir yarışmacı Nisa şampiyon olur demezdi” dedi. İşte o anlar… Hürriyet.com.tr YouTube kanalına abone olun: 🤍 Hürriyet TV: 🤍 Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍

BERKAN - ROTHSCHILD (prod. by KD-BEATZ & NIZA)

19592
734
149
00:03:28
21.03.2019

Das offizielle Musikvideo zum Soundtrack aus dem Album - PARA YOK / BERKAN - ROTHSCHILD (prod. by KD-BEATZ & NIZA) Berkan PARAYOK Singles: ►►„Para Yok Debüt Album“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Coco - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Free Semi - Single“ von BERKAN, Capital Bra & KD-Beatz 🤍 ►►„Rothschild - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Kettensäge - Single“ von BERKAN, Olexesh & KD-Beatz 🤍 ►►„Größere Waage - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►►„Tehlikeli - Single“ von BERKAN & KD-Beatz 🤍 ►► FAN WERDEN ►► TEILEN ►► ABONNIEREN ►► TEHLIKELI VON BERKAN ABI ►► 100% AUTHENTISCH KONTAKT: ►► ‪🤍 ►► berkangunartan🤍gmail.com Video prod by: BTNFILMS ►Instagram 🤍 ►Facebook 🤍 All Rights reserved ®

BERKAN - STRASSENAPOTHEKER (prod. by KD-BEATZ)

32010
410
16
00:02:53
27.12.2014

BERKAN - READY TO DIE (MIXTAPE) Ab sofort kostenlos erhältlich ► direkter Download Link : ►► 🤍 ►► 🤍 ►►READY TO DIE◄◄ Nun ist es soweit - Es ist Zeit, das langersehnte MIXTAPE was den Namen "READY TO DIE" trägt, zu veröffentlichen. Das Gesamtpacket ist ein UNICAT, komplett produziert von KD-BEATZ, was für den 18-Jährigen Künstler Berkan sehr von Bedeutung war. Als einzigster Feature-Gast auf "READY TO DIE" kam für BERKAN nur einer in Frage - OLEXESH Die Beiden- Eine Mischung, die man nicht so schnell vergisst. "Mit der Kettensäge in die sogenannte Rapszene", ein Zitat welches einen harten Kampf bis hierher verrät. Ein wahrgewordener und hart erarbeiteter Traum. "READY TO DIE" MEIN MIXTAPE, benannt in Gedenken an The Notorious B.I.G. HINWEIS: 13. September 1994 erschien das Debütalbum des US-amerikanischen Hardcore Rappers The Notorious B.I.G. KONTAKT: ►► 🤍 ►► berkangunartan🤍gmail.com This Video is copyrighted by © BERKAN All Rights reserved ®

Berkan - Rruget

5475
44
3
00:04:39
04.04.2016

Labia Publisher: Produksioni Labia ; Follow : Produksioni Labia online FACEBOOK : 🤍 TWITTER:🤍 INSTAGRAM Produksioni Labia :🤍 INSTAGRAM Music & Film LABIA :🤍 Contact : Produksioni Labia email: labia🤍europe.com Mob : +38349400035 ,+38349399999 .................................... Download : iTunes : Amazon : .................................... Listen: Spotify: Deezer: AppleMusic: ................................................................................. Muzika : Teksti : ......................................... Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! #Berkan - Rruget

Lalişime "Gelinden Rol Çalan Nedime" Makyajı Yaptım! - BeLa Couple #2

1258946
43296
2474
00:27:44
07.10.2020

Kanalımızda hem bilgilendirme hem de eğlenceli paylaşımlar yapacağımızdan bahsetmiştik ve en önemli konumuz her zaman motivasyondu! Biz BeLa olarak sınırlarımızı zorlayıp eğlenip eğlendirmek adına yerimizde durmama kararı aldık ve çok keyif alarak bu makyaj videosunu sizler için hazırladık umarım beğenir eğlenirsiniz. Yeni video içerikleri ile alakalı tüm yorum ve tavsiyelerinize açık olduğumuzu dile getirir sevgiler sunarız🏄🏼‍♂️⚡️ Kanalıma buradan abone olabilirsiniz: 🤍 Instagram'dan takip etmek isterseniz: 🤍 Lale'yi Instagram'dan takip etmek isterseniz: 🤍 #makyaj #belacouple #gelinmakyajı

ROBI PLAKET KUR DON VET - Berkan Beka & Jehona Shaqiri (Episodi i plotë)

38524
213
24
00:59:02
17.04.2022

#berkanbeka #jehonashaqiri #robertberisha Çdo të diel në 23:15 Follow Robi plaket kur don vet on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 © & ℗ Robi plaket kur don vet & Onair Media. All Rights Reserved

Berkan Beka - A ki menu

67993
1712
10
00:03:14
28.05.2022

Website: 🤍 Facebook: 🤍 Berkan Beka - A ki menu

Du e lycklig du - Thomas BERKAN Bergqvist

175
6
1
00:04:41
05.07.2022

Featuring Signe Borch, Thierry Schoysman, Brita Björs, Max Tellving Vi har en granne i Rödmyra - Berkan, Thomas Bergqvist - en gammal sjöman som seglat de sju haven och arbetat åt FN världen över. Han dök in i vårt kök häromdan och rev av den här biten, en kul tolkning av Alison Krauss The Lucky One som han hittat på. Så idag promenerade vi till hans stuga, ett litet sjöfartsmuseum, och spelade in den tillsammans med våra internationella gäster Signe Borch och Thierry Schoysman - Table for two. Original song: The Lucky One - Alison Krauss and Union Station

Berkan - Kinderwerk (Original Mix)

1581
72
9
00:05:15
02.08.2022

What makes a summer song great? Berkan has the answer! Uplifting beats and percussion, catchy guitar, afro latin melodies and group vocals that remind of fun times at the beach. This is Kinderwerk. Out from our baby label Wired World. Purchase Links Beatport: 🤍 BERKAN Spotify: 🤍 Soundcloud: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 WIRED 🤍 #afrohouse #wiredmusic

Berkan - Dashuri kronike

10190
34
3
00:03:26
03.04.2015

Labia Publisher: Produksioni Labia ; Follow : Produksioni Labia online FACEBOOK : 🤍 TWITTER:🤍 INSTAGRAM Produksioni Labia :🤍 INSTAGRAM Music & Film LABIA :🤍 Contact : Produksioni Labia email: labia🤍europe.com Mob : +38349400035 ,+38349399999 .................................... Download : iTunes : Amazon : .................................... Listen: Spotify: Deezer: AppleMusic: ................................................................................. Muzika : Teksti : ......................................... Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!

BERKAN - IN MEINER STADT (prod. by KD-BEATZ)

22947
304
00:02:54
27.12.2014

BERKAN - READY TO DIE (MIXTAPE) Ab sofort kostenlos erhältlich ► direkter Download Link : ►► 🤍 ►► 🤍 ►►READY TO DIE◄◄ Nun ist es soweit - Es ist Zeit, das langersehnte MIXTAPE was den Namen "READY TO DIE" trägt, zu veröffentlichen. Das Gesamtpacket ist ein UNICAT, komplett produziert von KD-BEATZ, was für den 18-Jährigen Künstler Berkan sehr von Bedeutung war. Als einzigster Feature-Gast auf "READY TO DIE" kam für BERKAN nur einer in Frage - OLEXESH Die Beiden- Eine Mischung, die man nicht so schnell vergisst. "Mit der Kettensäge in die sogenannte Rapszene", ein Zitat welches einen harten Kampf bis hierher verrät. Ein wahrgewordener und hart erarbeiteter Traum. "READY TO DIE" MEIN MIXTAPE, benannt in Gedenken an The Notorious B.I.G. HINWEIS: 13. September 1994 erschien das Debütalbum des US-amerikanischen Hardcore Rappers The Notorious B.I.G. KONTAKT: ►► 🤍 ►► berkangunartan🤍gmail.com This Video is copyrighted by © BERKAN All Rights reserved ®

مطعم عمره 40 سنة في بغداد !! جربنا آكلات الشعبية اضلاع الغنم ودجاج بالتنور والقوزي والكباب العراقي

295053
17844
450
00:11:59
24.11.2022

عنوان المطعم العريشة بغداد - الاعظمية - مقابل جامع ابو حنيفة النعمان Berkan Challenges Channel : ▶ 🤍 Berkan Shorts Channel : ▶ 🤍 Berkan Ball Channel : ▶ 🤍 Hussein Berkan Channel : ▶ 🤍 Berkan Royal Channel : ▶ 🤍 Berkan Challenges : ▶ YouTube: 🤍 ▶ Instagram: 🤍 ▶ Facebook: 🤍 ▶ Twitter: 🤍 Hussein Berkan : ▶ YouTube: 🤍 ▶ Instagram: 🤍 ▶ TikTok: 🤍 ▶ Likee: 🤍 ▶ Facebook: 🤍 ▶ Snapchat: 🤍 ▶ YouNow: 🤍 ▶ Twitter: 🤍 Salar Berkan : ▶ YouTube: 🤍 ▶ Instagram: 🤍 ▶ TikTok: 🤍 ▶ Snapchat: 🤍 ▶ Twitter: 🤍 للتواصل والإعلانات التجارية : Business Inquires ✉️ Email : BerkanChallenge🤍Gmail.com 💬 Whatsapp : +905350870880

Fenomen Kader'in hayatı Berkan'dan sonra mı değişti? | Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme | 24.10.2022

16027
59
00:11:34
24.10.2022

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme'nin 514. Bölümünde; 25 yaşındaki sosyal medya fenomeni Kader, nişanlısı tarafından ölüme sürüklendi. Evladını kaybeden Gülnaz Hanım, Vazgeçme'ye başvurdu! Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme YouTube Kanalına Abone Ol → 🤍 Instagram Hesabı: 🤍 Facebook hesabı: 🤍 Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye'de hiçbir olay gizli kalmayacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15:00'te canlı yayınla Show TV'de! #ShowTV #DidemArslanYılmaz #Vazgeçme

Назад
Что ищут прямо сейчас на
berkan 롤 미드 Cuchillo Aborigen Arshad Sharif Wife Seryakov เกาะล้านราคาถูก spin official ������ �������� ������ �������������� Policía de niños Vios 幼児向け歌とアニメ фито гроу фиш 台風 商品紹介 резка гравировка papagorila ayrilik الخزانة ASMR Relaxing