Zef Beka

Zef Beka смотреть последние обновления за сегодня на .

Zef Beka - Zef ku je (Official video) Nata e Nikaj Merturit 2016

3899431
10332
372
00:04:48
27.12.2015

Tex Gjovalin Dushaj Muz.Burim Krasniqi Nata e Nikaj Merturit 2015 Facebook - 🤍 Shiko Live - 🤍 Video: TV Blue Sky Aty ku muzika buron nga shpirti

ZEF BEKA - Çikë malsije - Gezuar2023

23726
288
18
00:03:24
18.11.2022

Onair Media - 🤍 Tex Abaz Selmani Muz & ork - Besnik Zikolli Follow Produksioni Ardi on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 Contact: 044 877 971 #muzik #popullore #shqip © & ℗ Produksioni Ardi & Onair Media. All Rights Reserved

Zef Beka - Dior (Pop Smoke Remix) @ard11s

808782
10208
162
00:03:41
14.06.2022

Check out music kits here: 🤍 📥 Business: ardiisbeats🤍gmail.com 📸TikTok: 🤍ard11s tags here: zef beka pop smoke zef beka dior remix zef beka pop smoke remix pop smoke zef veka zef beka dior albanian remix albanian remix ard11s ardiis

Zef Beka & Govi Reka - Shih e Shkruj ( Eurolindi & Etc ) 2021

4254645
9071
421
00:04:25
10.07.2021

Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement. COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved. Producent - Bujar Avdimetaj Tel: 0038349232222 Drejtor: Daut Avdimetaj Tel: 0038349134115 Teksti & Muzika - Pjeter Kola Orketrimi - Behar Neli Style - Oli Make Up - Renada & Fati Vdeo Production - Dart Channel Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 #GoviReka #ZefBeka #Eurolindi

Zef Beka - Si Shaljante kan me thane - Fenix/Production (Official Video)

370898
1715
67
00:04:15
27.05.2022

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Ork: Behar Neli Tex & Muz: Pjeter Kola Sponsor : Franko Shytani Edittion General : P M Fenix Tirane Video/production : Studio Fenix Tirane Powered by OnAir.FM

Zef Beka Ndal gjakmarrjes

1904416
3676
149
00:03:54
11.07.2014

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 AppleMusic: 🤍 Amazon: 🤍 🤍

Zef Beka & Elvira Fjerza Ty more djal - Shkon syzeza - Ja puth gushen ( Official Video )

16985620
17692
862
00:09:15
27.10.2018

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 AppleMusic: 🤍 Deezer: 🤍 0rk.Behar Neli Video Production FENIX STUDIO

Zef beka - Si me ba me ty

315498
967
26
00:02:51
16.04.2013

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 AppleMusic: 🤍 Amazon: 🤍 🤍

Zef Beka & Resmije Krasniqi 2022 - E lus zotin - Fenix/Production (Official Video)

4520603
9635
449
00:03:49
09.04.2021

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Tex : Vida Kunora Ork : Xhavit Hajdari Qifteli : Gent Hoxha Organizator : Rrustem Xhekaj​​ Edition general: P.M. Fenix Tirane Video/production: Studio Fenix Tirane Powered by OnAir.FM

Zef Beka - Potpuri 2022

943960
2002
54
00:07:10
02.12.2021

Onair Media - 🤍 Orkestruar : Behar Neli Follow Produksioni Ardi on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 Contact: 044 877 971 #muzik #popullore #shqip © & ℗ Produksioni Ardi & Onair Media. All Rights Reserved

Zef Beka & Resmije Krasniqi Potpuri 2023 - Fenix/Production (Official Video)

1018114
1923
47
00:24:17
26.11.2021

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Edition General P.M.FENIX TIRANE Powered by OnAir.FM

Zef Beka & Resmije Krasniqi __2023__Potpuri me hite - Fenix/Production (Official Video)

331296
1192
39
00:09:53
09.09.2022

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Ork: Shpeta Sound Instrumenta: Gent Hoxha Organizator : Rrustem Xhekaj Edittion General P.M. Fenix Tirane Video /Production FENIX Powered by OnAir.FM

Zef Beka - Motra ime - Fenix/Production (Official Video)

6915321
14134
661
00:04:56
26.10.2019

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Tex: Fran Laska Muz: Zef Beka Ork: Behar Neli Publisher: OnAirFM

Resmije Krasniqi_Zef Beka_Elvira Fjerza __2023__Potpuri yjesh - Fenix/Production (Official Video)

170637
785
31
00:23:24
14.10.2022

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Edittion General : P M Fenix Tirane Video/production : Studio Fenix Tirane Powered by OnAir.FM

Zef Beka - Syni i nanes

3715678
7198
296
00:07:13
11.02.2013

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 AppleMusic: 🤍 Amazon: 🤍 🤍

Zef Beka - Dredhia e plakut

5501181
6470
191
00:05:20
10.02.2013

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 AppleMusic: 🤍 Amazon: 🤍 🤍

Zef Beka - Hite Folklorike 2022 - Fenix/Production (Official Video)

665320
1790
39
00:32:59
04.11.2021

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Edition General P.M.FENIX TIRANE Powered by OnAir.FM

Zef Beka Zoti shpis tu rrit nera

1438337
3156
79
00:03:23
01.02.2013

Onair Media - 🤍 Follow Produksioni Arboni on… FB: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #shqip

Zef Beka - Gjeto Luca - Kenge shpirti - Fenix/Production (Official Video)

916946
1723
41
00:13:55
09.04.2021

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 ork.FATOS CANOLLI Edition general: P.M. Fenix Tirane Video/production: Studio Fenix Tirane Powered by OnAir.FM

Zef Beka - Kenge Dasmash

4652475
5998
262
00:06:52
09.12.2017

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Ork:BEHAR NELI Publisher: OnAirFM

Arben Gjeloshi ft Zef Beka - Jem Nikaj Mertur (Official Video 4K)

2594121
5808
265
00:04:05
15.06.2020

Video By : Domi Production Orkestroi : Behar Neli Teksti & Muzika : Pjeter Kola Ansambli : Dardania Tropoje

Zef Beka - Tinguj folklorik 2022- Fenix/Production (Official Video)

1070925
2325
38
00:18:28
22.10.2021

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Edition General P.M.FENIX TIRANE Powered by OnAir.FM

Zef Beka - Potpuri Folklorike __2023__Fenix/Production (Official Video)

78171
510
14
00:12:32
07.10.2022

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 ork.XHavit Hajdari Veshja : Rrobaqepsi Qendistari Xhevahire Kolgjini Edittion General : P M Fenix Tirane Video/production : Studio Fenix Tirane Powered by OnAir.FM

Gjeto Luca & Zef Beka - Nje lot femije (Official Video)

1618576
2238
117
00:03:43
13.01.2010

Abonohu ne TV Blue Sky: 🤍 Facebook - 🤍 Shiko Live - 🤍 Video: TV Blue Sky Aty ku muzika buron nga shpirti

Zef Beka - Mori çike

1453566
1805
97
00:05:12
10.02.2013

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 AppleMusic: 🤍 Amazon: 🤍 🤍

Zef Beka - Porosia e nanes

3291660
4999
202
00:06:02
10.02.2013

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 AppleMusic: 🤍 Amazon: 🤍 🤍

Zef Beka Hidhet vallja e pare .

1139706
2889
47
00:03:21
02.03.2013

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍

Zef Beka - Live në Dasem Lezhjane

194411
994
2
00:00:14
13.09.2021

#DasemMirditore

Zef Beka - Princi (Official Song)

47790
144
7
00:05:26
12.04.2013

Follow on… Subcribe: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 🤍

Zef Beka Nusja e ngrime

6223127
8542
380
00:06:10
11.07.2014

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 AppleMusic: 🤍 Amazon: 🤍 🤍

Zef Beka - Hajt se bahet mire - Fenix/Production (Official Video)

1877688
5530
313
00:03:46
12.03.2020

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355 68 40 40 500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Ork: Behar Neli Tex & muz : Pjeter Kola

Zef Beka - Kënga e Hasimes

2679456
2577
78
00:06:43
21.04.2013

Tash Sa Vjet

111653
331
0
00:04:10
18.04.2020

Provided to YouTube by Believe SAS Tash Sa Vjet · Zef Beka · Fran Kodra · Fran Kodra Tash Sa Vjet ℗ Produksioni Treva Released on: 2016-06-15 Auto-generated by YouTube.

Zef beka Mjer kush bjer ne dore te keqe

616702
1459
68
00:03:51
04.07.2015

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 AppleMusic: 🤍 Amazon: 🤍 🤍

Zef Beka - Freestyle

248541
3046
30
00:00:09
18.06.2021

Zef Beka - Moj Shqiponja legjendare - Fenix/Production (Official Video)

252910
1183
51
00:04:00
25.03.2022

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Tex : Ramazan Çeka Çifteli : Gent Hoxha Ork : Shpeta Sound Video production /Studio FENIX Edition General P.M.FENIX TIRANE Powered by OnAir.FM

Zef beka Hidhet vallja e pare

571750
1110
35
00:03:28
17.07.2014

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 AppleMusic: 🤍 Amazon: 🤍 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Zef Beka как подшить шторы кукуруза Levan premiere pro proxy 棄保 創新 kalia siska reggae Shilpi md nazmul Homemade Laadi Pav spencer dinwiddie Alvaro Soler Khmer Oldies 351 SardorRahimxon khalifa vs basha ليل know me hong kong food карты