Kuvendi

Kuvendi смотреть последние обновления за сегодня на .

Deputetët e Kuvendit të Kosovës mbërrijnë tek Kuvendi i Shqipërisë - 27.11.2022 - Klan Kosova

7616
33
3
00:00:31
27.11.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Kuvendi i Kosovës mban seancë plenare - 30.11.2022 ATV

2813
12
9
01:29:21
01.12.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

🔴LIVE/ Nis Kuvendi, PD thërret Ramën në interpelancë urgjente, 6 orë debate për Portin e Durrësit

10442
12
01:09:59
24.11.2022

🔴LIVE/ Nis Kuvendi, PD thërret Ramën në interpelancë urgjente, 6 orë debate për Portin e Durrësit Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #ABCNEWSALBANIA #SALIBERISHA #kuvendi

Kuvendi i Kosovës mban seancë pleanare - 29.09.2022 ATV

4996
7
1
03:08:35
30.09.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

"Shqipëria bëhet e Kosova bëhet," Kurti nga Kuvendi: Të bëhemi bashkë më shumë e jo vetëm për festa

20873
300
91
00:09:43
27.11.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Kuvendi i Kosovës mban seancën e parë në sesionin vjeshtor - 04.08.2022 ATV

3682
7
1
01:06:39
15.09.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Mbledhje e përbashkët e Kuvendit të Republikës së Kosovës dhe Kuvendit të Republikës së Shqipërisë

6066
59
13
02:03:16
27.11.2022

Mbledhje e përbashkët e Kuvendit të Republikës së Kosovës dhe Kuvendit të Republikës së Shqipërisë

Kuvendi i Kosoves

8056
19
0
02:11:17
30.11.2022

Kuvendi i Kosoves

Kuvendi vazhdon debatin për grevën

19051
56
10
04:39:47
22.09.2022

My Event Description

Mblidhet Kuvendi - 24.11.2022

13888
28
3
03:32:26
24.11.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Kusari-Lila në Kuvendin e Shqipërisë: Pamja më e bukur në botë | ABC News Albania

22025
257
69
00:05:36
27.11.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Kuvendi i Kosovës mban seancë pleanare - 20.10.2022 ATV

1491
5
0
01:04:21
20.10.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Kuvendi në seancë plenare për ligjin e hapjes së dosjeve/ Rama: Në këtë proces na solli shtetasi I.M

3417
15
3
00:08:53
20.10.2022

#edirama #kuvend #seanceplenare #sigurimishtetit Teksa Kuvendi po mban seancën plenare për diskutimin dhe më pas votimin për ligjin për hapjen e dosjeve të Sigurimit të Shtetit, kryeministri Edi Rama e ka marrë fjalën në foltoren e Kuvendit. Gjatë fjalës së tij, Kryeministri Rama është shprehur se në këtë proces i ka sjellë shtesasi I.M. teksa bën thirrje që të hapen dosjet dhe sipas Ramës të lehtësohen të gjithë. Edi Rama: Falë komunizimit, lulëzon gjithë prej 32 vjetësh një shkollë oratorie që patën rastin dhe sot ta shohim. Dalin këtu njerëz që nuk kanë lidhje dhe flasin sikur u ka rënë mbi kokë presekutimi komunist. Komunizmi ka vdekur, ka kohë, ajo që vazhdon dhe jeton është pjella e ligë e komunistti anti-komunist si frymë dhe si qasje që torollis gjithë dynjanë ndërkohë që këtu është shumë e thjeshtë: Hiqet një pengesë dhe të gjithë figurave të Sigurimit të Shtetit ju hapen dosjet që janë mbajtur mbyllur në kohën e SHIK dhe SHIK i ka ndarë punët, i ka mbuluar ata që i duheshin për të krijuar të gjithë këtë vorbull. Prandaj është shumë e thjeshtë: Ne këtu në këtë proces na solli shtetasi I.M, doli një I.M, u mbush dynjaja me fjalë, u pa që nuk merrej dot vesh se kush është ky, a është I.M që ju shkoin mendja atyre që ju shkon për keq dhe thjesht u mor vesh se ka një pengesë për shtetasin I.M. Të hapet gjithë kjo kategori dosjesh dhe të lehtësohen të gjithë. Ku ta gjejmë që të marrim një përgjigje, dhe larg qoftë të mësojmë se I.M e kemi pasur 30 vjet merre dhe ngjite ku ka pasur vend në piramidën shtetërore. Larg qoftë të jetë ai. Kështu që, shumë e thjeshtë, kot e komplikojmë dhe kjo është një tjetër arsye për ta parë se kush është kush në këtë teatër të madh. Kryeministri Rama thotë se “non grata bashkë me krahun radikal antijuridik nuk janë në Kuvend pasi sipas Ramës sapo dëgjojnë hapje dosjesh e kanë të pamundur ta dëgjojnë”. Edi Rama: E para, non grata bashkë me krahun radikal antijuridik nuk është këtu sot, kanë marrë arratinë sepse sa dëgjojnë hapje dosjesh e kanë të pamundur të dëgjojnë. Si mund të ju thuash shqiptarëve “luftojmë për dinjitet” kur vetë i shmangesh ballafaqimit për dinjitet. Kur ju thotë shqiptarëve bashkohuni për dinjitet, nëse ka respekt për fjalën dinjitet thotë menjëherë se ky që kam në krah është me dinjitet apo jo. Mbështesin shtestasin I.M., nëse është ai që thonë gojët e liga, unë shpresoj që jo. Sa më shumë ulërini kundër komunizimit, aq më shumë jeni të përzier me komunizmin. Ti Oerd nuk ke lidhje me komunizmin, por ke një lidhje me një pjellë të komunizmit. Të lutem mos ik pa e votuar se pastaj i bie që nuk ke më as ti asnjë lloj dinjiteti në rast me veten dhe të gjithë dinjitetin ia ke dorëzuar komunizmit anti komunist./tvklan.al SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

Kuvendi i Kosovës mban seancë plenare - 24.11.2022 ATV

1246
2
0
01:15:04
24.11.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Kuvendi një maratonë fyerjesh, Rama debaton ashër me opoziën, "mollë sherri" Porti i Durrësit

1381
7
6
00:03:34
09.11.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Kuvendi i Kosovës mban seancë pleanare - 22.09.2022 ATV

3302
3
0
04:43:16
22.09.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Kuvendi i Kosoves

10094
23
1
02:44:16
14.06.2022

My Event Description

Kuvendi i Kosovës mban seancë pleanare - 10.11.2022 ATV

2157
5
0
03:06:41
11.11.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Kuvendi i Kosovës vazhdon seancën plenare - 18.11.2022 ATV

1078
1
5
01:40:10
19.11.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Kuvendi i Kosovës mban seancë pleanare - 24.10.2022 ATV

1818
5
0
01:58:30
24.10.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Kuvendi i Kosoves

7599
21
3
00:55:46
06.07.2022

My Event Description

Kuvendi i Kosovës në seancë, në rend të ditës 10 pika

11234
20
0
03:42:07
14.10.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Top News - Pavarësia bën bashkë Ramën dhe Kurtin/ Kuvendi i Kosovës dhe Shqipërisë ‘bëhen një’

1913
13
1
00:00:49
25.11.2022

Kryeministri Albin Kurti do të udhëtojë të dielën drejt Tiranës së bashku me deputetët, pasi Kuvendi i Shqipërisë dhe Kosovës do të bashkohen të dielën në Tiranë në një seancë sa historike aq edhe simbolike për të festuar pavarësinë. Ligjvënësit nga të dyja anët e kufirit do të mbajnë një mbledhje të përbashkët, me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, i cili do të festohet si në Tiranë ashtu edhe Prishtinë. Kjo festë do të bëjë bashkë edhe kryeministrat Rama dhe Kurti, të cilët janë takuar për herë të fundit në Berlin. Në këtë mbledhje, deputetëve do t’u drejtohen kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Lindita Nikolla dhe kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca. Mbledhja do të vijojë me fjalimin e kryeministrit Edi Rama dhe atij të Kosovës, Albin Kurti. Pjesë e folësve do të jenë edhe kryetarët e grupeve parlamentare të të dyja Kuvendeve. Kjo ngjarje ishte paralajmëruar në mbledhjen e fundit të dy qeverive, që u mbajt në muajin qershor. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#EdiRama#TopChannel

Kuvendi i Kosovës mban seancë plenare - 17.11.2022 ATV

1957
2
1
02:14:35
18.11.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Kuvendi miraton procedurën e përshpejtuar për Portin e Durrësit, opozita kundërshton: Po vidhni

989
0
2
00:09:32
09.11.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Kuvendi mban seancë me dy pika të rendit të ditës

5827
15
9
02:13:03
20.10.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Kuvendi i Kosoves

5017
12
1
00:49:40
03.10.2022

My Event Description

Mbledhja e parë mes Kuvendit të Shqipërisë dhe Kosovës me rastin e 110 vjetorit të pavarësisë

3666
42
13
00:05:33
27.11.2022

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Parlamenti shqiptar, rezolutë kundër raportit të Dick Marty-t për Kosovën(21/Korrik/2022 )

11474
42
3
02:01:53
21.07.2022

#oranews #parlament #dickmarty Parlamenti shqiptar diskutoi për miratimin e një rezolute të propozuar nga shumica, që i konsideron të pabaza pretendimet e ngritura nga një raport i asamblesë së Këshillit të Europës më 2011, sipas të cilit gjatë luftës në Kosovë është kryer trafik organesh njerëzore nga udhëheqësit e UÇK-së. Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Kuvendi mban seancë plenare me 20 pika në rend dite – Klan Kosova

12090
29
5
04:21:49
10.11.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Direkt nga Kuvendi i Kosovës

11005
4
3
04:20:12
18.11.2022

Direkt nga Kuvendi i Kosovës

Kuvendi i Kosoves

7424
21
3
02:49:13
12.04.2022

Onair Media - 🤍 Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ? Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Kuvendi i Kosovës

6371
11
1
02:34:36
29.07.2022

Kuvendi i Kosovës mban seancë të jashtëzakonshme - 08.11.2022 ATV

2634
6
5
01:03:25
08.11.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Kuvendi churros recipe ph e m1 Рой Wolfen Heiger luis y julian love advice raulinrodirguez panjab farmers chef obang Phab 2 Plus seachem purigen geheni arakel SwapSwap OpenSea frankie gamez kakaning ff oneplus band vs mi band 5 review 萌寵