טריילר

טריילר смотреть последние обновления за сегодня на .

טריילר "מותו של הקולנוע ושל אבא שלי גם" - החל מה-23.2 בקולנוע!

389
12
1
00:01:46
07.02.2023

אסף (רוני קובן) יוצא לצלם סרט אחרון עם אביו יואל (מרק רוזנבאום), אשר נאבק במחלה סופנית. בעוד האב הולך ומסתגר בביתו, בנו מתעלם מהמציאות ומנסה להמציא את אביו כגיבור קולנועי בפעם האחרונה בטרם יעלם מן העולם. שחקנים: רוני קובן, מרק רוזנבאום, נועה קולר, אינה רוזנברג, נתן רוזנברג, רות פרחי.

איזה אנשים | עם אדי מרפי וג'ונה היל | טריילר רשמי | Netflix

6085
25
2
00:03:11
05.01.2023

בקומדיה שכתבו ג'ונה היל וקניה באריס, בני זוג נאלצים להתמודד עם ההשקפות המנוגדות של הוריהם על הקשר הטרי ביניהם ומגלים שהפכים נמשכים, אבל משפחות – פחות. "איזה אנשים", בכיכובם של ג'ונה היל, לורן לונדון, דיוויד דוכובני, ניה לונג, ג'וליה לואי-דרייפוס ואדי מרפי, עולה ל-Netflix ב-27 בינואר. הירשמו: 🤍 אודות Netflix Netflix הוא שירות הבידור בסטרימינג המוביל בעולם, עם 223 מיליון מנויים בתשלום ביותר מ-190 מדינות. מנויי Netflix נהנים מסדרות טלוויזיה, מכותרים תיעודיים, מסרטים וממשחקים לנייד במגוון רחב של ז'אנרים ושפות. מנויי Netflix יכולים לצפות ללא הגבלה, בכל זמן ובכל מקום, בכל מסך שמחובר לאינטרנט. ב-Netflix אפשר להפעיל כותר, להשהות את ההפעלה ולהמשיך לצפות בלי הגבלה, בכל זמן ובכל מקום. אפשר גם להחליף חבילה בכל שלב. INSTAGRAM: 🤍 FACEBOOK: 🤍 TWITTER: 🤍 איזה אנשים | עם אדי מרפי וג'ונה היל | טריילר רשמי | Netflix 🤍

חופים של סודות 3 | טריילר רשמי | Netflix

6896
202
19
00:02:45
02.02.2023

אין מה להפסיד. עונה 3 של "חופים של סודות" עולה ב-23 בפברואר 2023, רק ב-Netflix הירשמו: 🤍 אודות Netflix Netflix הוא אחד משירותי הבידור המובילים בעולם, עם 231 מיליון מנויים בתשלום ביותר מ-190 מדינות, שנהנים מסדרות, מסרטים וממשחקים במגוון רחב של ז'אנרים ושפות. מנויי Netflix יכולים להפעיל כותר, להשהות את ההפעלה ולהמשיך לצפות ללא הגבלה, בכל זמן ובכל מקום. אפשר גם להחליף חבילה בכל שלב. INSTAGRAM: 🤍 FACEBOOK: 🤍 TWITTER: 🤍 חופים של סודות 3 | טריילר רשמי | Netflix 🤍 הפוגס נגררים אחר יריב מסוכן שמחפש עיר מיתולוגית אבודה, ויוצאים להרפתקאות חדשות באיים הקריביים ומעבר להם.

בחורים טובים - טריילר | בקרוב בקולנוע!

294686
898
51
00:02:04
30.08.2022

ברוך (מאור שוויצר), תלמיד ישיבה מפוספס מוצא את עצמו כיד ימינה של מלכי (עירית קפלן), השדכנית מספר אחד במגזר החרדי. כשברוך פוגש במוטי (עמית רהב), אשכנזי ממשפחה טובה ויפה תואר והתלמיד הכי מצטיין בישיבה, מתחיל ברוך להניע אותו לעבר עולם השידוכים. ברוך חשב שמדובר במשימה קלה לשדך לו כלה ראויה אבל הכל מסתבך כשמוטי מתאהב בנחמי (ליאנה עיון), חברתה הטובה של אחותו הקטנה. קומדיה רומנטית שפותחת את השער לעולם חדש ופותחת את הלב. שחקנים: עמית רהב, ליאנה עיון, מאור שוויצר, עירית קפלן, גיא לואל, רועי אסף. כולל שיר הנושא של הסרט בביצועו של אברהם טל- "הולך קדימה": 🤍

אצלך או אצלי | טריילר רשמי | Netflix

6304
40
2
00:02:49
12.01.2023

דבי ופיטר הם חברים טובים והפכים גמורים. היא חיה בלוס אנג'לס עם בנה וכמהה לחיי שגרה, הוא חי ניו יורק ולא מפסיק לחפש שינויים. השניים מחליטים להחליף בתים למשך שבוע ומגלים שמה שהם רוצים הוא לא בהכרח מה שהם צריכים. "אצלך או אצלי" – 10 בפברואר ב-Netflix. הירשמו: 🤍 אודות Netflix Netflix הוא שירות הבידור בסטרימינג המוביל בעולם, עם 223 מיליון מנויים בתשלום ביותר מ-190 מדינות. מנויי Netflix נהנים מסדרות טלוויזיה, מכותרים תיעודיים, מסרטים וממשחקים לנייד במגוון רחב של ז'אנרים ושפות. מנויי Netflix יכולים לצפות ללא הגבלה, בכל זמן ובכל מקום, בכל מסך שמחובר לאינטרנט. ב-Netflix אפשר להפעיל כותר, להשהות את ההפעלה ולהמשיך לצפות בלי הגבלה, בכל זמן ובכל מקום. אפשר גם להחליף חבילה בכל שלב. INSTAGRAM: 🤍 FACEBOOK: 🤍 TWITTER: 🤍 אצלך או אצלי | טריילר רשמי | Netflix 🤍 דבי ופיטר הם חברים טובים והפכים גמורים שמחליפים בתים למשך שבוע. ההצצה שכל אחד מהם מקבל לחייו של האחר עשויה לפתוח להם צוהר לאהבה.

טריילר "יותר ממה שמגיע לי" - בקרוב בקולנוע

4100
33
0
00:01:50
23.01.2023

תמרה, עולה מאוקראינה ואם יחידנית לפנחס, אינה מרשה לו להצטרף אל בני כיתתו המתחילים ללמוד לקראת העלייה לתורה. שמעון, השכן החב"דניק מסכים ללמד אותו וקשר אמיץ נרקם ביניהם. כאשר תמרה מחייבת את השניים ללמוד בדירתה גם היא נשבית בקסמו. האידיליה מופרעת על ידי הרב של שמעון שלוחץ עליו לשאת מישהי מן הקהילה. שחקנים: אנה דוברוביצקי, מיכה פרודובסקי, יעקב זדה דניאל, אלברט אילוז, ריטה שוקרון, אודי רצין.

‫בו, ביץ'! | טריילר רשמי | Netflix

3334
37
1
00:02:08
13.06.2022

משהו ביצ'י מתקרב. הסדרה החדשה בכיכובה של לנה קונדור מגיעה ל-Netflix ב-8 ביולי. צפו ב"בו, ביץ'!", רק ב-Netflix:‏ 🤍 הירשמו: 🤍 אודות Netflix Netflix הוא שירות הבידור בסטרימינג המוביל בעולם, עם 222 מיליון מנויים בתשלום ביותר מ-190 מדינות. מנויי Netflix נהנים מסדרות טלוויזיה, מכותרים תיעודיים, מסרטים וממשחקים לנייד במגוון רחב של ז'אנרים ושפות. מנויי Netflix יכולים לצפות ללא הגבלה, בכל זמן ובכל מקום, בכל מסך שמחובר לאינטרנט. ב-Netflix אפשר להפעיל, להשהות ולהמשיך בצפייה – הכול בלי פרסומות ובלי התחייבויות. INSTAGRAM: 🤍 FACEBOOK: 🤍 TWITTER: 🤍 ‫בו, ביץ'! | טריילר רשמי | Netflix 🤍 במהלך לילה אחד, תלמידת י"ב ששמרה על פרופיל נמוך כל חייה מנצלת את ההזדמנות לעשות שינוי ולהתחיל לחיות את החיים בגדול. אבל בבוקר למחרת היא מגלה שהיא פינג רוח רפאים.

ראש העכביש | כריס המסוורת' | טריילר רשמי | Netflix

6621
56
6
00:02:13
17.05.2022

קשר נרקם בין שני אסירים (מיילס טלר וג'רני סמולט) המתמודדים כל אחד עם עברו במתקן כליאה חדשני, המנוהל על ידי אידיאליסט מבריק (כריס המסוורת') שעורך ניסויים בסמים משני תודעה על נסייניו. בבימויו של ג'וזף קוסינסקי ("אהבה בשחקים: מאווריק", "טרון: המורשת"). מבוסס על סיפור קצר של ג'ורג' סונדרס, Escape From Spiderhead, שהתפרסם ב-The New Yorker. הירשמו: 🤍 אודות Netflix Netflix הוא שירות הבידור בסטרימינג המוביל בעולם, עם 222 מיליון מנויים בתשלום ביותר מ-190 מדינות. מנויי Netflix נהנים מסדרות טלוויזיה, מכותרים תיעודיים, מסרטים וממשחקים לנייד במגוון רחב של ז'אנרים ושפות. מנויי Netflix יכולים לצפות ללא הגבלה, בכל זמן ובכל מקום, בכל מסך שמחובר לאינטרנט. ב-Netflix אפשר להפעיל, להשהות ולהמשיך בצפייה – הכול בלי פרסומות ובלי התחייבויות. INSTAGRAM: 🤍 FACEBOOK: 🤍 TWITTER: 🤍 ראש העכביש | כריס המסוורת' | טריילר רשמי | Netflix 🤍 אסיר במתקן כליאה חדשני מתנסה בסמים שמיועדים לשליטה ברגשות בשביל גאון בתחום התרופות, אבל הוא מתחיל לפקפק במטרתם.

הטוב שבך טריילר רשמי | A Good Person Official Trailer

792
12
0
00:02:27
29.01.2023

הסרט מופץ על ידי פורום פילם ויוקרן החל מה-27.4 - 'הטוב שבך' עוקב אחר אליסון בת ה-25 (פלורנס פיו) ודניאל בן ה-83 (מורגן פרימן) המתאבלים על אובדן טרגי משותף. כאשר היכרות בלתי צפויה מאחדת ביניהם, הם מגלים מחדש את הרצון לחיות. התוצאה של הסוג החדש הזה של קשר משפחתי הוא סיפור מרגש על הדרכים הבלתי צפויות בהן אנשים מתחברים, נרפאים, סולחים וסוללים דרכים חדשות כדי להמשיך ולחיות. בימוי: זאק בראף שחקנים: פלורנס פיו ,מורגן פרימן ומולי שאנון.

התפריט - טריילר רשמי | The Menu

28941
88
11
00:01:35
01.06.2022

הסרט יגיע לבתי הקולנוע ב-17.11 זוג צעיר (אניה טיילור-ג'וי וניקולס הולט) נוסע לאי על מנת לאכול במסעדה אקסקלוסיבית שבה השף (רייף פיינס) הכין תפריט עשיר, עם כמה הפתעות מחרידות. תסריט והפקה: אדם מקיי ('מכונת הכסף') בימוי: אדם מילוד שחקנים: אניה טיילור-ג'וי, ניקולס הולט, רייף פיינס, ג'ון לגוויזאמו, ג'אנט מקטיר, ג'ודית באטלר.

תעלומת רצח 2 | טריילר רשמי | Netflix

2931
69
4
00:02:39
30.01.2023

ארבע שנים אחרי שפענחו את תעלומת הרצח הראשונה, ניק ואודרי ספיץ (אדם סנדלר, ג'ניפר אניסטון) עובדים כבלשים במשרה מלאה במשרד החקירות הפרטיות שהקימו ולא מצליחים להשיג לקוחות. השניים מקבלים הזמנה לחתונה של חברם המהראג'ה (אדיל אקטר) באי הפרטי שלו ונדהמים לגלות שהחתן נחטף זמן קצר אחרי תחילת החגיגות. החוטפים מציגים דרישה לכופר, וכל האורחים הנוצצים, בני המשפחה – ואפילו הכלה עצמה – הם בחזקת חשודים. ב"תעלומת רצח 2" ניק ואודרי ספיץ מסתבכים בחקירה מסוכנת שמספקת להם את ההזדמנות שחלמו עליה: להצליח עם משרד החקירות הפרטיות שלהם... ולטוס סוף סוף לפריז. במאי הסרט הוא ג'רמי גארליק ולצד סנדלר ואניסטון מככבים מארק סטרונג, מלאני לורן, ג'ודי טרנר-סמית, קוהו ורמה וגם ג'ון קאני ודני בון. הירשמו: 🤍 אודות Netflix Netflix הוא שירות הבידור בסטרימינג המוביל בעולם, עם 223 מיליון מנויים בתשלום ביותר מ-190 מדינות. מנויי Netflix נהנים מסדרות טלוויזיה, מכותרים תיעודיים, מסרטים וממשחקים לנייד במגוון רחב של ז'אנרים ושפות. מנויי Netflix יכולים לצפות ללא הגבלה, בכל זמן ובכל מקום, בכל מסך שמחובר לאינטרנט. ב-Netflix אפשר להפעיל כותר, להשהות את ההפעלה ולהמשיך לצפות בלי הגבלה, בכל זמן ובכל מקום. אפשר גם להחליף חבילה בכל שלב. INSTAGRAM: 🤍 FACEBOOK: 🤍 TWITTER: 🤍 תעלומת רצח 2 | טריילר רשמי | Netflix 🤍

כרטיס לגן עדן | טריילר מתורגם רשמי | ספטמבר בקולנוע

80444
236
4
00:02:37
29.06.2022

ג'וליה רוברטס וג'ורג' קלוני חוזרים למסך הגדול בקומדיה הרומנטית של השנה! כשהוריה הגרושים של לילי מגלים כי היא התארסה לבחור שפגשה זה עתה בבאלי, הם חוברים יחד, לאחר שנים של שנאה הדדית, על מנת לסכל את החתונה ולמנוע מביתם לחזור על הטעויות שהם עשו בגילה. בכל מחיר. מהבמאי של "מאמא מיה!" והתסריטאי של "מלון מריגולד האקזוטי". ספטמבר רק בקולנוע

טריילר הסרט "ולריה מתחתנת" - בקרוב בקולנוע

283
5
0
00:01:33
07.02.2023

כריסטינה נישאה למיכאל, ישראלי שהכירה באינטרנט. עכשיו אחותה הצעירה ולריה מנסה לעשות את אותו הדבר. היא כבר פגשה את איתן כשהגיע לאוקראינה למצוא לעצמו כלה. הוא התאהב בה ונעשו סידורים כדי שתבוא להתגורר עמו לתקופת ניסיון. איתן מגיע כדי לאכול ארוחת ערב חגיגית שבסופה ייקח את ולריה לביתו. במהלך הארוחה ולריה משתדלת להישאר חייכנית אבל היא דרוכה, לא מסוגלת לאכול כלום. הפחד משתלט עליה, יש לה ספקות, הכל נראה לה מאיים. כריסטינה מנסה לעזור לה מבלי שהגברים ירגישו, אבל היא לא מצליחה. כאשר ולריה ואיתן עומדים לקחת את המזוודה ולנסוע אל דירתו של איתן, ולריה הולכת לשירותים, נועלת את עצמה בפנים ומסרבת לצאת. שחקנים: לנה פרייפלד, דאשה טבורונוביץ', יעקב זדה דניאל, אברהם שלום לוי.

1899 | טריילר רשמי | Netflix

3339
29
4
00:02:32
24.10.2022

במסעם המסוכן על פני האוקיינוס השקט, נוסעי הספינה "קרברוס" נתקלים בתעלומה הגדולה ביותר של חייהם. ברוכים הבאים אל "1899", סדרה חדשה וסוחפת מהיוצרים של "אפל". הירשמו: 🤍 אודות Netflix Netflix הוא שירות הבידור בסטרימינג המוביל בעולם, עם 221 מיליון מנויים בתשלום ביותר מ-190 מדינות. מנויי Netflix נהנים מסדרות טלוויזיה, מכותרים תיעודיים, מסרטים וממשחקים לנייד במגוון רחב של ז'אנרים ושפות. מנויי Netflix יכולים לצפות ללא הגבלה, בכל זמן ובכל מקום, בכל מסך שמחובר לאינטרנט. ב-Netflix אפשר להפעיל, להשהות ולהמשיך בצפייה – הכול בלי פרסומות ובלי התחייבויות. INSTAGRAM: 🤍 FACEBOOK: 🤍 TWITTER: 🤍 1899 | טריילר רשמי | Netflix 🤍 ספינה מפליגה אל העולם החדש, עמוסה בנוסעים שליבם מלא בתקווה לעתיד טוב יותר. כשהם נתקלים בספינה נוספת שנסחפת בים הפתוח, הם מפליגים אל תוך סיוט.

שש דקות לחצות - טריילר אתר סרט

1835
6
0
00:01:50
12.10.2022

★★★ לתקציר / ביקורות / זמני הקרנה ★★★ 🤍

אסון יפהפה - טריילר רשמי | Beautiful Disaster

3322
27
2
00:00:47
12.09.2022

הסרט מופץ על ידי פורום פילם ויגיע לבתי הקולנוע ב-6.4.23 - ב'אסון יפהפה', "הילד הרע" של הקולג' טראוויס מאדוקס (דילן ספראוס, 'ריברדייל') הוא כל מה שתלמידת השנה הראשונה אבי אברנת'י (וירג'יניה גרדנר, 'כל המקומות המוארים') צריכה ורוצה – להימנע ממנו. הוא מבלה את לילותיו בלחימה בקרבות אגרוף מחתרתיים ואת ימיו כפלרטטן הקמפוס האולטימטיבי. אך אבי לא רוצה שום קשר לטראוויס. התנגדותה של אבי לקסמו מעוררת את עניינו של טראוויס, והוא מציע לה התערבות פשוטה: אם הוא יפסיד בקרב הבא, הוא יתנזר מסקס למשך חודש. אם ינצח, על אבי לעבור לגור בדירתו לאותו משך זמן. כך או כך, לטראוויס אין מושג שעברה האפל של אבי עומד להתגלות, ושייתכן שהוא סוף סוף מצא יריבה ראויה. בימוי: רוג'ר קאמבר משחק: דילן ספראוס, וירג'יניה גרדנר, אוסטין נורת ('חופים של סודות'), ליב ברר, רוב אסטס ('אחרי שנפלנו'), בריאן אוסטין גרין ('בוורלי הילס')

הגבר המושלם שלך - טריילר

10709
20
0
00:02:32
19.01.2022

סרטה עטור הפרסים של מריה שרדר, זוכת האמי על בימוי הסדרה "המורדת". אלמה (מארן אגרט), מדענית במוזיאון פרגמון הנודע בברלין, מסכימה להשתתף בניסוי יוצא דופן כדי להבטיח מימון למחקרה. במסגרת הניסוי היא נאלצת לחיות במשך שלושה שבועות לצדו של טום (דן סטיבנס, "אחוזת דאונטון") – רובוט אנושי שבינתו המלאכותית עוצבה כדי לשמש כבן הזוג המושלם, שתוכנת לפי מידותיה וצרכיה. דרמה טראגית־קומית שנונה המעלה שאלות נוקבות על אהבה, רגשות ומה שהופך בן אנוש לאנושי. ⭐⭐⭐⭐⭐ בחירת המבקרים, ציון מצוין "סיפור אהבה קולי חכם ומענג" The New York Times נציג גרמניה לאוסקר 2021 זוכה פרס המשחק בפסטיבל ברלין לשחקנית מארין אגרט זוכה ארבעה פרסי לולה - האוסקר הגרמני לסרט, לבמאית, לשחקנית ולתסריט הטובים ביותר

מייגן | טריילר רשמי מתורגם | בקולנוע | M3GAN

27326
201
00:02:26
11.10.2022

מאסטר האימה ג'יימס וואן ("המסור", "לזמן את הרוע") ואולפני בלומהאוס ("בלאק-פון","האלווין", "בלתי נראה") חוברים לראשונה למותחן אימה שיגדיר מחדש את המושג "חברות" הכירו את מייגן (M3GAN) - פלא של בינה מלאכותית, בובה רובוטית דמוית ילדה אנושית שתוכנתה להיות החברה הטובה ביותר של הילד והעזרה הגדולה ביותר שהורה יכול לבקש. תוכננה על ידי ג'מה (אליסון ווילאמס, "תברח"), רובוטיקאית מבריקה, מייגן יכולה להאזין, לצפות וללמוד כשהיא הופכת לחברה, מורה ולשומרת, עבור הילד/ה שאליו היא קשורה. כשג'מה הופכת לפתע למטפלת של אחייניתה היתומה בת ה-8, קיידי, ג'מה לא בטוחה ולא מוכנה להיות הורה. תחת לחץ עז בעבודה, ג'מה מחליטה לחבר את אב הטיפוס של "מייגן" עם קיידי בניסיון לפתור את שתי הבעיות - החלטה שתהיה לה השלכות בלתי נתפסות. ינואר 2023 בקולנוע

בלש ניו יורקי: המשימה האחרונה טריילר רשמי | Detective Knight: Independence Official Trailer

55584
13
0
00:01:33
24.01.2023

הסרט מופץ על ידי פורום פילם ויגיע לבתי הקולנוע ב-9.2.2023 - ברוס וויליס בתפקיד הבלש ג'יימס נייט בפרק האחרון והמותח של הטרילוגיה. המשימה האחרונה של נייט נופלת ביום העצמאות והמשמרת שלו הופכת למרוץ נגד הזמן לעצור אמבולנס שמאיים להרוס את חגיגות יום העצמאות בעיר. לעבריין חסר מעצורים, שמתחזה לשוטר עם כדורים גנובים ומדים, יש כספת מלאה בסיבות להציג את מופע זיקוקי האש שהכין.. כזה שיפגע בנייט קרוב מאד לביתו. בימוי: אדוארד דרייק שחקנים: ברוס וויליס, ג'ק קילמר, לוכלין מונרו, ג׳ימי ז׳ן-לואי, וילו שילדס, דיינה מייר, טימותי ו. מרפי.

"זרים מושלמים" - טריילר

150053
650
51
00:01:20
04.11.2021

עיבוד ישראלי לסרט האיטלקי המצליח בבימויו של ליאור אשכנזי. שבעה חברי ילדות עם היסטוריה וחוויות משותפות מעברם, נפגשים לארוחת ערב כדי לראות יחד ליקוי ירח נדיר. האירוע הבורגני והשיגרתי הזה מקבל תפנית כשהם מתחילים לשחק במשחק ממזרי שישנה את חייהם: כל הודעה, שיחה או התראה שהם מקבלים לטלפון שלהם חשופים לעיני כולם. בגידות, שקרים, סודות וחשבונות בני 20 שנה עולים וצפים על פני השטח ומעמידים בסימן שאלה את החברות רבת השנים ומערכות היחסים הפנימיות בה. שחקנים: חנן סביון, רותם אבוהב, יוסי מרשק, מורן אטיאס, גיא עמיר, שירה נאור, אבי גרייניק.

אופנהיימר | טריילר רשמי מתורגם | 20.7.2023 בקולנוע | Oppenheimer

2082
22
2
00:01:58
19.12.2022

"הם לא יפחדו מזה - עד שהם יבינו את זה. והם לא יבינו את זה - עד שהם ישתמשו בזה" סרטו המדובר של כריסטופר נולאן "אופנהיימר", הוא מותחן אשר מוביל את הצופים אחר הדילמה הבלתי-אפשרית של המדען הגאון והאניגמטי ואבי פצצת האטום אשר חייב להסתכן בהשמדת העולם בכדי להצילו. בסרט מככב קיליאן מרפי בתפקיד ג'יי. רוברט אופנהיימר, יחד עם אמילי בלאנט בתור אשתו, הביולוגית והבוטניקאית קתרין "קיטי" אופנהיימר. זוכה האוסקר מאט דיימון בתפקיד הגנרל לסלי גרוב ג'וניור, מנהל פרויקט מנהטן, ורוברט דאוני ג'וניור משחק את לואי שטראוס, מייסד המחלקה לאנרגיה אטומית בצבא ארה"ב. בסרט נעשה שימוש בפעם הראשונה בהיסטוריה בצילום אנלוגי שחור-לבן ב-IMAX. סרטיו של נולאן כוללים את: "טנט", "דאנקירק", "בין כוכבים", "התחלה", וטרילוגיית "האביר האפל". סרטיו הכניסו יותר מ5 מיליארד דולר בהקרנות ברחבי העולם וזכו ב-11 פרסי אוסקר והיו מועמדים 36 פעמים, כולל שתי מועמדויות לקטגוריית "הסרט הטוב ביותר". 20.7.23 בקולנוע וב-IMAX

יש לו את זה | אדיסון ריי וטאנר ביוקנן | טריילר רשמי | Netflix

150746
2130
289
00:02:28
04.08.2021

"יש לו את זה" בכיכובם של אדיסון ריי וטאנר ביוקנן הוא עיבוד מחודש לסיפור העלילה של "יש לה את זה", סרט הנעורים הקלאסי מ‑1999. הפעם מדובר במשפיענית פופולרית (אדיסון ריי) שמתערבת עם חבריה שתוכל להפוך את הלוזר הכי גדול בבית הספר (טאנר ביוקנן) למלך הכיתה. הירשמו: 🤍 אודות Netflix Netflix הוא שירות הבידור בסטרימינג המוביל בעולם, עם יותר מ-209 מיליון מנויים בתשלום ביותר מ-190 מדינות. מנויי Netflix נהנים מסדרות טלוויזיה, מכותרים תיעודיים ומסרטים במגוון רחב של ז'אנרים ושפות. מנויי Netflix יכולים לצפות ללא הגבלה, בכל זמן ובכל מקום, בכל מסך שמחובר לאינטרנט. ב-Netflix אפשר להפעיל, להשהות ולהמשיך בצפייה – הכול בלי פרסומות ובלי התחייבויות. INSTAGRAM: 🤍 FACEBOOK: 🤍 TWITTER: 🤍 יש לו את זה | אדיסון ריי וטאנר ביוקנן | טריילר רשמי | Netflix 🤍

זמן לעצמי | טריילר רשמי | Netflix

7463
99
4
00:02:45
26.07.2022

עקר‑בית ואב במשרה מלאה נשאר סוף‑סוף לבד בבית, בלי האישה והילדים, ולראשונה זה שנים יכול להקדיש קצת זמן לעצמו. הוא נפגש עם חבר ותיק, ויחד הם מבלים סוף שבוע פרוע שכמעט הופך את חייו על פיהם. "זמן לעצמי", בכיכובם של קווין הארט, מארק וולברג ורג'ינה הול, עולה ב‑Netflix ב-26 באוגוסט. הירשמו: 🤍 אודות Netflix Netflix הוא שירות הבידור בסטרימינג המוביל בעולם, עם 221 מיליון מנויים בתשלום ביותר מ-190 מדינות. מנויי Netflix נהנים מסדרות טלוויזיה, מכותרים תיעודיים, מסרטים וממשחקים לנייד במגוון רחב של ז'אנרים ושפות. מנויי Netflix יכולים לצפות ללא הגבלה, בכל זמן ובכל מקום, בכל מסך שמחובר לאינטרנט. ב-Netflix אפשר להפעיל, להשהות ולהמשיך בצפייה – הכול בלי פרסומות ובלי התחייבויות. INSTAGRAM: 🤍 FACEBOOK: 🤍 TWITTER: 🤍 זמן לעצמי | טריילר רשמי | Netflix 🤍

355 טריילר

17527
34
0
00:02:27
27.10.2021

תתקשרי לג'יין - טריילר רשמי | Call Jane

292071
68
3
00:02:00
31.08.2022

הסרט יגיע לבתי הקולנוע ב-3.11 עם הקרנות טרום בכורה החל מה-1.11 נדמה שהסרט 'תתקשרי לג'יין' נוצר בדיוק לתקופתנו. עלינו רק להסתכל על העשורים שקדמו לפסק הדין של רו נגד וייד, בו בשנת 1973 קבע בית המשפט העליון בארצות הברית שהפלות הן חוקיות – על מנת להבין כיצד מעמדן של הנשים יכול להשתנות במידה ופסק הדין ישתנה – וזה בהחלט יכול לקרות. הפלה נחשבה בעבר לפשע בכל מדינה בארצות הברית. הרשויות הענישו נשים על הפוריות והמיניות שלהן במידה והיא לא עלתה בקנה אחד עם רצון הממשל, הרשות המבצעת, ומוסדות הרפואה והדת. הסרט מתמקד בסיפורן האמיתי של 'הג'ייניות', קולקטיב נשים מחתרתי שפעל בשיקגו בשנות ה-60 על מנת להעניק בסודיות הפלות בטוחות עבור כ-12,000 נשים ונערות. הסרט מסופר מנקודת מבטה של ג'וי (אליזבת בנקס), אישה מהפרברים ואם לנערה חריפה ביותר. חיי המשפחה המאושרים של ג'וי בהם היא משתפת את חברתה הטובה ביותר, לאנה (קייט מארה), יוצאים מאיזון כאשר ההריון לו ציפתה כל כך מסכן את חייה. בימוי: פיליס נאגי שחקנים: אליזבת בנקס, סיגורני וויבר, קייט מארה

משחקת באש | טריילר רשמי מתורגם | בקרוב בקולנוע | FireStarter

26017
151
00:02:46
10.02.2022

"משחקת באש", מותחן-אימה חדש בכיכובו של זאק אפרון המבוסס על יצירת המופת של סטיבן קינג, ומהמוחות שהביאו לכם את "ספליט", "בלתי נראה" ו-"מז"ל טוב". זאק אפרון הוא אנדי מקגי, מתנדב של ניסוי סודי של ממשלת ארה"ב, שעתה מנסה להגן על ביתו צ'ארלי (ריאן קיארה), שהיא תוצאת הצד המפתיעה של אותו ניסוי. צ'ארלי יכולה להצית אש בכוח המחשבה, אבל לא יכולה לשלוט בכוחותיה, ועכשיו אנשי "החברה", גוף ממשלתי חשאי, רודפים אחריו ואחרי צ'ארלי כדי להשתמש בה כנשק יום הדין. המסוכן שבהם הוא הסוכן ג'ון ריינבירד (מייקל גרייאייס).

מילה שלה | טריילר רשמי מתורגם | בקרוב בקולנוע | She Said

18996
49
4
00:02:40
11.08.2022

הסיפור האמיתי על הנשים שעוררו את תנועת MeToo# וניפצו עשרות שנות שתיקה סביב נושא התקיפות המיניות של המפיק הארווי ווינשטיין בפרט ובהוליווד בכלל. מבוסס על התחקיר זוכה פרס הפוליצר של הניו-יורק טיימס ורב המכר הבינלאומי. עם קארי מאליגן ("צעירה מבטיחה"), סמנתה מורטון ("חיות הפלא") וזואי קאזאן ("חולי אהבה")

חוזה מסוכן טריילר רשמי - The Contractor Official Trailer

117151
140
0
00:02:19
21.02.2022

הסרט יגיע לבתי הקולנוע ב-17.3.22 - ארה"ב, 2022 כריס פיין מככב במותחן חדש ומלא באקשן כסמל בדימוס בכוחות המיוחדים, ג'יימס הרפר. הרפר משוחרר מהצבא בעל כורחו ומאבד את הפנסיה שלו. הוא נכנס לחובות ובעודו מחוסר אופציות ונואש לפרנס את משפחתו, הרפר משכיר את שירותיו לארגון צבאי פרטי ומחתרתי. כאשר המשימה הראשונה יוצאת מכלל שליטה, חייל הקומנדו מוצא עצמו באמצע קונספירציה מסוכנת ובמנוסה על חייו. בימוי: טאריק סאלח שחקנים: כריס פיין, קיפר סאת'רלנד, גיליאן ג'ייקובס ובן פוסטר

האיש שלא היה - טריילר אתר סרט

1232
7
0
00:02:30
02.05.2022

★★★ לתקציר / ביקורות / זמני הקרנה ★★★ 🤍

שומרי הגלקסיה: חלק 3 טריילר רשמי | Guardians of the Galaxy: Volume 3 Official Trailer

8261
213
6
00:01:56
04.12.2022

הסרט מופץ ע"י פורום פילם ויגיע לבתי הקולנוע 4.5.23 - בסרט החדש מאולפני מארוול החבורה המשונה והאהובה נראית מעט שונה בימינו. בעד פיטר קוויל (כריס פראט) מתאבל על מותה של גמורה (זואי סלדנה), עליו לגייס חזרה את הצוות מסביבו על מנת להגן על היקום וגם על אחד משלהם. אם הם לא יעמדו במשימה זה יהיה סופם של שומרי הגלקסיה כפי שהכרנו אותם. במאי ותסריטאי: ג'יימס גאן שחקנים: כריס פראט, זואי סלדנה, דייב באוטיסטה, קארן גילאן, פום קלמנטיף ובהשתתפות בראדלי קופר כקולו של רוקט ווין דיזל כקולו של גרוט.

מבוכים ודרקונים: כבוד בין גנבים - טריילר רשמי | Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

325406
88
4
00:02:05
22.07.2022

הסרט יגיע לבתי הקולנוע ב-30.3.23 גנב מקסים וחבורת הרפתקנים מגוונת יוצאים למשימה אפית לשדוד חפץ עתיק אבוד, אך הדברים משתבשים בצורה מסוכנת כאשר הם מסתבכים עם האנשים הלא נכונים. 'מבוכים ודרקונים: כבוד בין גנבים' מביא למסך הגדול את העולם העשיר ואווירת השובבוּת של משחק התפקידים האגדי, בהרפתקה קורעת ומלאת אקשן. בימוי: ג'ונתן גולדשטיין וג'ון פרנסיס דיילי שחקנים: כריס פיין ('וונדר וומן'), מישל רודריגז (סדרת 'מהיר ועצבני'), רגה-ז'אן פייג' ('ברידג'רטון'), סופיה ליליס ('זה'), ג'אסטיס סמית ('הבלש פיקאצ'ו'), קלואי קולמן ('תרגול בריגול'), דייזי הד ('צל ועצם') ויו גרנט.

אל תדאגי יקירתי | טריילר שני מתורגם | 13.10 בקולנוע | don't worry darling

38716
119
5
00:02:27
24.07.2022

"כולם מתייחסים אלי כאילו אני משוגעת, אני לא משוגעת!" מותחן פסיכולוגי בבימוי והפקת אוליביה ווילד ("האוס", "ריצ'ארד ג'ול"). אליס, עקרת בית צעירה (פלורנס פיו -"נשים קטנות", אלמנה שחורה") עוברת בעקבות בעלה, ג'ק (הארי סטיילס - "דנקרק") לעיירה חדשה וצעירה, במסגרת עבודתו הסודית ב-"פרויקט הניצחון". אט אט מגלה אליס סדקים בחייה החדשים כששקרים וסודות מתחילים לצוף אל פני הקרקע.

אמסטרדם - טריילר רשמי | Amsterdam

23057
58
0
00:02:38
06.07.2022

הסרט מופץ על ידי פורום פילם ויגיע לבתי הקולנוע ב-13.10.22 מהבמאי המוערך דיוויד או ראסל מגיע הסרט 'אמסטרדם', אפוס פשע רומנטי מקורי על שלושה חברים טובים המוצאים את עצמם במרכזה של אחת המזימות המזעזעות ביותר בתולדות ארה"ב, בסיפור המשלב עובדות מהעולם האמיתי עם אירועים בדיוניים. בימוי: דיוויד או ראסל שחקנים: זוכה האוסקר כריסטיאן בייל, המועמדת לאוסקר מרגו רובי, ג'ון דיוויד וושינגטון, זוכה האוסקר ראמי מאלק, זוכה האוסקר רוברט דה-נירו, אניה טיילור ג'וי, כריס רוק, מייקל שאנון, זואי סלדנה, מייק מאיירס, טיילור סוויפט

ליידי עמר - טריילר

1662
5
0
00:02:18
07.07.2022

ליידי עמר אישה מבוגרת נחטפת באמצע הלילה מרחוב סואן. היא מזדהה כפולין וייס, מנהלת עמותה עשירה ומקושרת, ודורשת משוביה לשחרר אותה מייד אל חיק בעלה העשיר והמקושר, אבל הם טוענים שהיא אימם, ג'קי עמר, אלמנה ענייה שאיבדה את שפיותה. המאבק ביניהם הופך למאבק זהויות, שבוחן מזווית חדשה ומפתיעה את השסעים והפערים החברתיים בישראל. בהשתתפות אורלי טובלי, איציק גולן, ליז רביאן וויקטור סבג בימוי: יגאל זקס ונעם גיל, תסריט: נעם גיל (על פי המחזה "ליידי עמר" פרי עטו), מפיק: יגאל זקס, צילום ועריכה: עפר הררי, עיצוב אמנותי ותלבושות: זוהר אלמליח, מוזיקה מקורית: שושן, איפור: עמרי ארביב, מקליט ראשי: דניאל שיטרית, תאורן ראשי: אבישי אזולאי, ע. במאי: אייל אוברוגר, עיצוב פסקול: שחף וגשל, הפקה: קבוצת עבודה.

חומוס פול טריילר - טריילר רשמי - סרט ישראלי, קרן מור, מנשה נוי

35523
171
8
00:01:44
26.05.2022

🤍 קדימון טריילר מתורגם רשמי לסרט "חומוס פול טריילר" (Hummus Full Trailer), בבימוי אסף קוברובסקי; ובכיכובם של קרן מור, מנשה נוי, יניב ביטון, מוני מושונוב, צחי גראד, רונן דוידוב, מיכאל מושונוב, ג'אלל מסרוואה, דיאנה גולבי, סמדי וולפמן, תאמר נאפר, אולג לוין, דני בורוביץ, רועי אלון, דניס סנדלר, אלכסה לרנר, ירמי אקיבייב, פולי רשף, יובל סגל, טריפונס ניקוליידיס

מבעד לחלוני | טריילר רשמי | Netflix

12469
80
1
00:01:45
04.01.2022

הכול התחיל עם הסיסמה לווייפיי... לראקל יש קראש רציני על השכן החתיך שלה. היא צופה בו בחשאי, אבל מעולם לא החליפה איתו מילה. האם תצליח לגרום לו להתאהב בה? הסרט "מבעד לחלוני", המבוסס על רומן פרי עטה של אריאנה גודוי, עולה ב-Netflix ב-4 בפברואר 2022. צפו ב"מבעד לחלוני", רק ב-‏Netflix‏: 🤍 הירשמו: 🤍 אודות Netflix Netflix הוא שירות הבידור בסטרימינג המוביל בעולם, עם 214 מיליון מנויים בתשלום ביותר מ-190 מדינות. מנויי Netflix נהנים מסדרות טלוויזיה, מכותרים תיעודיים, מסרטים וממשחקים לנייד במגוון רחב של ז'אנרים ושפות. מנויי Netflix יכולים לצפות ללא הגבלה, בכל זמן ובכל מקום, בכל מסך שמחובר לאינטרנט. ב-Netflix אפשר להפעיל, להשהות ולהמשיך בצפייה – הכול בלי פרסומות ובלי התחייבויות. INSTAGRAM: 🤍 FACEBOOK: 🤍 TWITTER: 🤍 מבעד לחלוני | טריילר רשמי | Netflix 🤍

אדומה אש - טריילר מדובב

261387
1843
61
00:01:50
14.07.2021

'אדומה אש' יגיע לבתי הקולנוע ב-10.3.22 הסרט בבימויה של דומי שי, זוכת האוסקר על סרטה הקצר 'באו' בקולותיהן של סנדרה או ('להרוד את איב', 'האנטומיה של גריי') ורוזלי צ'יאנג.

ריה והדרקון האחרון - טריילר | 3.6 בבתי הקולנוע

437397
1105
65
00:02:26
24.05.2021

סרט ההרפתקאות החדש מאולפני האנימציה של דיסני, ריה והדרקון האחרון, מתרחש בעולם הפנטזיה קומדורה. שם לפני שנים רבות חיו בני האדם בשלום עם הדרקונים. אך כשכוח רשע איים על הארץ, הדרקונים הקריבו את עצמם על מנת להציל את בני האדם. כעת, 500 שנה לאחר מכן, אותו הרוע חוזר והכל תלוי בלוחמת בודדה אחת , ריה, למצוא את הדרקון האגדי האחרון, כדי להציל את הארץ השבורה ולאחד את תושביה המפולגים.

Назад
Что ищут прямо сейчас на
טריילר U.S. money hindi dubbed movie adil laku noc ������������ch maria bbb syria chemical birand haberler base challenge Cerave Facial Wash NEW восток reduce world level xavier build ml Peek a boo FF new xml 마텍 Walking 甘蘭 m31s app lock